Kočárek Inglesina Quad, co na něj říkáte?

lucinka58
25. led 2015

Holky co říkáte na tento kočárek http://www.inglesina.cz/kolekce/kolekce-2015/sy... Právě stal mým novým favoritem 🙂 A nemáte ho náhodou někdo abyste mi řekl jaký je jak na asfaltu tak jak se ovládá i v terénu? Díky moc všem za odpovědi. Lucka

lucikka
8. kvě 2017

Hmm mne teda podvozek nevrzal. Obcas vrzol ale urcite nie viac ako ine kociare, takze bohuzial s vrzanim nepomozen. Distributor proste neuzna ze s trubkami je nieco nie v poriadku, vymenia za nove silnejsie trubky. Teraz uz ken dufat ze tie silnejsie sa nezlomia. Mne sa podvozok proste zlomil v hlinikovej casti uplne stejne jako menicks. To vyjadrenie sa tykalo toho zlomu- odkazovalo sa na bezpecnostnu normu a v podstate ma obvinili ze som s kocikom manipulovala zle a tym ho zlomila- ze som ho pretazila, coz je uplna pitomost.. blbe je ze vlastne kazdeho z rodicov drzia trochu v sachu - na sudny spor musis kocik odovzdat, co samozrejme u takto draheho kusu moc nejde, obzvlast ked je to vec dennej potreby. A taky spor moze trvat aj roky. A malokto ma nato aby si kupil iny za niekolko desiatok tisic. Takze kazdy sklopi usi a nejde sa s distributorom hadat.

klimca
4. kvě 2018

Tak se přidávám k těm, komu praskl podvozek! Přesně v tom místě, kde ostatním. A to jsme jezdili s ním opatrně, nehoupali a po roce je to v háji. Nejdřív to vrzalo, pořád jsem zkoušela řešit, kde že to vrže, až mi to ruplo, naštěstí jsem to měla "jen" 40 minut chůze domu, ale i tak. Reklamace naštěstí uznána, ale jsem celkem dost naštvaná, je to drahý kočárek a očekávala jsem prostě víc.