Kočárek Joie Litetrax 4 chromium, zajímá mě váš názor

marcela2222
14. bře 2017

Ahojky holky, máte některá tento kočárek? Uvažuji o jeho koupi, tak by mě zajímaly vaše názory 🙂 Děkuji

laurinka2016
15. bře 2017

Ahoj, nevím co by tě přesně zajímalo já mám tento air 🙂 celkově jsem spokojená.

marcela2222
autor
15. bře 2017

přesně ten air chci... Co ta kolečka? jsou vzadu nafukovací a ve předu plastová že? Dělá to rámus, když se jede třeba po dlažbě ve městě? ? Co materiál toho kočárku? není to klasický šusťák ?

laurinka2016
15. bře 2017

Co se týče těch koleček je to tak jak píšeš j, musím Teda říct že pokud jezdíš po dlažbě nebo já konkrétně po kočičích hlavách tak slyšet samozřejmě jde vzhledem k těm kolům, ale pro mě to není nějak,, šíleně hrozné " ale každý to může mít jinak. Materiál ti přesně nepopisu, šla jsem si na něj sáhnout a šustí ale nepřijde mi to jen jako,, obyčejný " sustak...

marcela2222
autor
15. bře 2017

Přeci jen je dost drahý, tak nevím jestli pořídit nebo ještě mrknout po jiném, co má třeba nafukovací všechna kola... Takže za vás, odpovídá kvalita tohoto kočáru jeho ceně?

laurinka2016
16. bře 2017

Já měla štěstí, sehnala jsem ho od paní z druhé ruky pár měsíců starý za 4200, ale jako nedokážu posoudit jakože jestli splní vaše očekávání vzhledem k té ceně, já se do něj zamilovala na první pohled a jsem s ním spokojená i přes ty kola...

marcela2222
autor
16. bře 2017

mě se právě taky líbil hned a žádný se mi nelíbí tolik jako tenhle.. ale ty kola no, tak uvidím, ještě popřemýšlím... Děkuji