Kočárek Kunert VIP, máte zkušenost?

tifi
5. dub 2013

Ahoj. Hledám někoho, kdo by má zkušenosti s tímto kočárkem - Kunert VIP. Cena a vybavení vypadá super. Ale jestli je i kočárek ve skutečnosti tak super – rady, zkušenosti,… Budu ráda za každé info. Děkuju 🙂

sisaman
5. dub 2013

kočárek máme...zatím v provozu teda jen 3 měsíce, ale nemůžu si stěžovat, dobře se ovládá, uvnitř je dost místa i v tašce pro dítě, kolečka zvládají i náročnější terén (sníh, bahno atd..)...možná jen není úplně lehký na přenášení, ale inak super 🙂

tifi
autor
5. dub 2013

@sisaman Děkuju, hned se mi líbí ještě víc 🙂 A můžu se zeptat, jak je veliký, když se složí? Jde mi o převážení v autě - jestli se nám vejde do kufru. Pokud by jsi měla čas, můžeš to, prosím, nějak přeměřit? Moc děkuju 🙂

sisaman
5. dub 2013

jsou tam napsané rozměry : Složený bez kol 84 x 60 x 43 cm, Taška na miminko 70 x 35 cm,Šířka kočárku 63 cm, Hluboká verze 85 x 37 cm, Hmotnost sportovní verze 14 kg, Hmotnost hluboké verze 15,5 kg, Rozsah nastavení výšky rukojeti od 66cm do 116 cm....kolečka se dají opravdu velmi jednoduše odendat...je teda fakt, že nám se do auta nevleze, ale my máme malé 3dveřové auto, do normálního se vejde určitě 😀 ...myslím, že za tu cenu víc než slušný ! 😉

tifi
autor
5. dub 2013

@sisaman Rozměry jsem viděla, ale někde jsem četla, že neodpovídaly skutečnosti. Proto jsem se ptala. Je pravda, že ta cena a výbava je fakt parádní. Ale nechtěla jsem se spálit, tak jsem si řekla, že se zeptám těch, co ho mají 🙂

mija88
7. dub 2013

@tifi
@sisaman ja mam taky zajem o tento kocarek ale spis asi Kunert silver, a chtela jsem se zeptat, jeslti je nekde moznost kocarek videt nazivo(jsem z okoli Olomouce) a nebo to risknout a objednat

sisaman
7. dub 2013

@mija88 to netuším...kamenný obchod je myslím v Přelouči...já to riskla a jsme spokojení 😀

lsedlarova
12. bře 2014

Ahoj holky,taky uvažuju o tomhle kočárku,a sem ráda že sem tady našla maminku která ho má 🙂

luhp
4. kvě 2017

Ahojky všem,mohu se zeptat po čase na zkušenosti s kočárkem KUNERT VIP? Koukala jsem, že příspěvky jsou staršího data, tak bych ráda něco aktuálnějšího. Nebo případně, umíte poradit s dobrým kočárkem za solidní cenu? Předem děkuji🙂

fear
20. kvě 2017

@luhp Ahoj, kočárek máme a používáme ho zatím pět týdnů Kupovali jsme bez autosedačky a s pěnovými koly. Moc se nám i okolí líbí a naprosto nám vyhovuje. Obzvláště taška na miminko je pro začátek parádní věc. Měřím 165 cm a přítel 189 cm a oba vozíme v pohodě. Za tu cenu je báječný! Jediné co si koupíme zvlášť je moskytiera - ta zdarma ke kočárku je taková malinká (pláštěna je ovšem v pohodě) - ale koukám, že čekáš miminko v listopadu, to hmyz moc poletovat nebude 🙂 Pokud by ses chtěla zeptat na něco konkrétního, klidně napiš. Jestli na něj nespěcháš (přišel opravdu za pár dní), dám vědět, zda budeme spokojeni i za pár měsíců 😉

luhp
21. kvě 2017

@fear Ahoj, děkuji. My nakonec půjdeme do trojkombinace, ale do jiné značky. Našli jsme v Jablonci kamennou prodejnu Kifik.cz, tak jsme se tam byli podívat a teď se rozhodujeme mezi dvěma,tak snad se rozhodneme 😀