Kočárek Mamas&Papas Urbo bug, jste spokojené?

kanuni
26. pro 2014

Jdu si pro radu a hlavne zkusenosti.Moc se mi libi tento golfovy kocarek viz. nadpis. a proto si jdu sem pro nazory,zda jste spokojene,co vam na nem vadi atd. Nikde jsem ho nevidela v okoli na zadne prodejne,nevim z popisu jak moc ma velkou strisku,zda se da nejak zatahnout aby tam nesvitilo,co kolecka-maji dle popisu odpruzeni zda je to znat a je to lepsi na horsim povrchu.Pak jeste jsem k tomu nevidela prodavat tasku,libi se mi edice Donna Wilson 2015,k tomu jsem nevidela tu prebal. tasku ani nanoznik,i kdyz v zime bude stejne ve sportaku.Diky za rady.

kanuni
autor
9. led 2015

Opravdu nikdo nema?asi ne,je to novinka prelom podzim 2014/zima 2015.Nejake info jsem si zjistila v obchodu (asi tri recenze jsou na strankach UK)a mam ho objednany bez vyzkouseni.

kanuni
autor
13. led 2015

Takže kočárek je doma, první dojem je výborný. Zkušenosti ukážou až časem, vyrazíme až někdy na jaře, zatím bude dcera ve sportáku. Dcera momentálně spí, takže jsem ji tam zatím nezkusila dát jak se jí v něm bude sedět. Košík není moc velký,ale na pár věcí stačí. Rukojeti nejsou stavitelné,ale jak píše výrobce padnou do opravdu do ruky, rukojeti jsou kožené-předpokládám koženka jako máme na JOOLZu. Odpružení pro zatím také nemohu posoudit. Záda má polohovatelné do 4 pozic, nožičky buď na rovno nebo visí dolů. Skládá se dobře. Byla tu kamarádka s Maclaren quest, ten je o něco lehčí, ale u M&P je znát,že je konstrukce opravdu kvalitní a pevná. Co mi asi bude vadit, tak stříška, která není malá, ale nedá se přetáhnout dopředu, není tedy polohovací (kamarádka u questu řešila, že odepla stříšku a dala ji na dítě-před dítě když spalo). Chtěla jsem objednat i tašku,ale tuším nebo jsem aspoň nenšla zatím žádné úchyty, mimochodem taška k této kolekci stojí 4600,-, což je hodně a i výrobce u golfek a to u jakýhkoliv nedoporučuje přetěžovat taškou. Takže hodím menší tašku co mám přes rameno dolů do košíku nebo i přes madlo. Jo s kočárkem se dá i couvat, to prý některé neumožnují. Budu dnes ještě objednávat držák nápojů za 300,- a tuším za 790,- vložku do kočárku, proti ušpinění a je i barevná stejně jako stříška a myslím,že i oboustranná a druhá barva je jako vnitřek stříšky. Kdybyste někdo chtěl nějkou radu, napište, ale zkušenosti dodám až později, takže spíše takové ty prvotní poznatky mohu napsat. Kočárek dělají ještě barvě Navy a někde jsem viděla i v nabídce fialovo-růžovou. Golfky mam na holku,ale přijde mi to univerzál na holku i kluka.

kanuni
autor
13. led 2015

Tak hned dnes vyzkousen,ale jen v nakupnim centru,ovladatelny je nadherne.Jsem zvedava jake to bude kdyz obcas misto sportaku vezmu u nas na vesnici golfky.Preci jen ty kolecka jsou mala a rozdil bude znat,odpruzeny je a uvidime jak moc to pro dite bude pohodlne na horsim povrchu.Jinak kosik pobral taky dost,tim jak je otevreny,to do Joolze skoro nic nenarvu jak je kosik zavreny.A rukojeti opravdu padnou a do kolecek vubec nekopu ani ani manzel,to pry obcas golfky taky maji hure vyresene.

kanuni
autor
13. led 2015

Ted tak koukam na foto,barva je tmave zelena,na foto vypada modre,foceno na slunicku.

denif
13. led 2015

Krasny golfky 🙂 tak at dobre slouzi ;)

kanuni
autor
13. led 2015

Dekujeme,snad budou.Napsala jsem tu recenzi,hlavne pro ty kdo by o nem uvazovali v CR je to novinka a nikde nejsou zadne recenze,jen asi tri na strankach UK.

bambullkaa
13. led 2015

@kanuni Kočárek je boží 🙂 Ať žije originalita! Víš jak... ;)

kokaii
3. čer 2015

Tohle jsou jediný golfky na trhu co se mi líbí, bohužel se mi nevejdou do kufru :/

petra_pf
24. led 2016

@kanuni Jaké jsou zkušenosti po delším používáni? když je dítě ležící kam až lze střechu natáhnout? děkuji

kanuni
autor
24. led 2016

Dobry den, golfky jsem na podzim prodala. D cera uz vetsinou chodi, navic golfky(kterekoliv) se nedaji srovnat s klasickym sportakem. Vyuzivam tedy v pripade potreby sportak Joolz a je super, lehky a nahradi i golfky.
Jinak strisku to nema takovou tu pretahovaci uplne dopredu, neni tedy moc dlouha a to mi prijde jako nevyhoda. Dcera v nem tedy nikdy nespala,byl pouzivany minimalne a jen na nakupy v podstate. Jinak asi pokud bych volila znovu tak bych koupila Maclareny.

petra_pf
25. led 2016

@kanuni Děkuji za velmi přínosnou informaci a hezký den.

kanuni
autor
25. led 2016

Nemate zač.

cirka
9. bře 2016

taky čtu a přemýšlím.
co polní cesta...jak se po ní s takovými kolečky jelo?

cirka
9. bře 2016

jinak je dokonalý!