Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

brutus
10. dub 2010

přesně! Taky nechápu, že ho k tomu nevyrábí!!U většiny kočárků je to samozřejmost!taky nevím jak to budeme řešit, uvidíme až kočár přijde, tak se to okoukne a budeme to muset napodzim vyřešit! 😒 To máš jak nánožník, tak fusak do sportáku 😠

dexonka
10. dub 2010

to je jak kdyby poslali kocar bez kolecek 😀 😀 😀

brutus
12. dub 2010

No to máš pravdu 😀 je to trošku nelogické!!

dexonka
12. dub 2010

nevim no,byl to muj jasny favorit,ale nevim jak budu jezdit s hnedym kocarem a cernym nanoznikem

minitrouble
13. dub 2010

ahojte, chcela by som sa spytat ci mi neviete poradit ako to je ked sa dava Mura tak aby dieta videlo na mamu - ze co potom so strieskou???? - lebo ked to prehodime tak potom ked dam dieta na lezato tak mi ta strieska nezakryva cele dieta 😕 ...baby co robim zle? neviete mi poradit? mozno to tu uz bolo niekde riesene ale nenasla som hmmm

k taskam a nanoznikom.....tasku maju perfektnu v DMku ....nanoznik si dajte usit na ceskom MMB - normalne si tam dajte vyhladat ze nanoznik a su tam minimalne 2 pani co siju nanozniky na mieru vo farbe aku si vyberiete 😉 🙂

dexonka
13. dub 2010

mini: co je to MMB

wnelia
13. dub 2010

MMB= mimibazar.sk

dexonka
13. dub 2010

wnelia: dekuju,ale to vubec nevim jak to tam chodi☹

minitrouble
13. dub 2010

dexonka - musis ist na www.mimibazar.cz - skusim ti to vyhladat a hodim ti priamo link na daku pani co to sije 😉 🙂

minitrouble
13. dub 2010

dexonka - napriklad tato pani: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

dexonka
13. dub 2010

mini tak to je bomba🙂)))

brutus
16. dub 2010

ahoj holky, tak jsem se včera byla podívat ještě na sporták. ptala jsem se na nánožník a na fusak. Paní mi řekla že nánožník jen univerzální, nebo je od maxi cosi takový vyteplený, stojí 1800kč, což mi teda přišlo hoodně. Jinak prý fusak jde jakýkoliv, že to na prodejně zkoušeli. Taky jim bylo divný, když je tam to madlo, jak se to řeší, ale v každém fusaku se dělají díry na pásy a tím se to prý krásně protáhne a to madýlko má pak dítě vevnitř a může se držet. tak jsem zvědavá až kočár přijde, tak to budeme řešit.
minitrouble: už si vyřešila stříšku? To myslíš u sportáku vid? toho jsem se teda včera taky všimla, že nezakrývá uplně celé mimčo když to dáš do lehu. Ježiš, já jsem tak zvědavá jak budeme spokojeni 😉

dexonka
16. dub 2010

holky strisku myslite u sportaku nebo korbicky?

dexonka
16. dub 2010

aha uz to ctu,ja vim ze pod tou striskou je takovy jeste vytahovaci kousek tak myslim ze by melo...teda aspon u te new kolekce

brutus
16. dub 2010

Já jsem myslela u sportáku, zrovna včera jsem nad tím přemýšlela a pořád to zkoumala 🙂 . máš pravdu že u té nové kolekce je to z části vytahovací. Koukala jsem na tem MMB na ty nánožníky a to je super šikovná pani!!! 🙂 bych si nechala jak tašku tak i rovnou nánožník ušít.
Minitrouble: byla jsi s paní spokojená? co dodací lhůta? jak to dlouho trvá? 😉 děkujeme za info....
dexonka: ty už máš kočárek objednaný nebo pořád váháš?

dexonka
16. dub 2010

brutus: ani jedno🙂 jsem rozhodnuta pro MURU i kdyz pravda je ze jeste jednou na nej chci kuknout v realu,ale kocar chci stejne kupovat az v cervnu....
jj ty veci na MMB vypadaji bezvadne,hned jsem si tu stranku ulozila,taky me zajima ta dodaci lhuta atd....

minitrouble
17. dub 2010

🙂 ahojte 🙂 prave dnes som po dlhom case kocikovala MURU a musim povedat ze som bola normalne z nej vytesena 😵 😵 ....neni sice najlahsia ale je krasna a mala v nej super lezala 😵 😵
baby - ja ten nanoznik nemam zatial ...ale planujem si ho dat usit - len neviem este na ktore kociky si ho dam usit - lebo my mame 3 (MURU, quinny speedy a este mame P&T Vibe) a ani jeden nema nanoznik, takze na jeden z nich to isto budem riesit) ...zatial mi stacil inak aj fusak - taky sustakovy ze to bolo ako nanoznik ale uz si chcem dat usit aj ja 🙂
tu strechu myslim na sportaku a prave dnes ma napadlo ze si to tam asi usijem sama a bude vyriesene ....uz len sa do toho pustit - sak to chce len kusok latky a vymysliet nejaky sposob prichytenia a mozem si ju vozit v protismere 😀

dexonka
17. dub 2010

mini: no vy tech kocarku teda mate🙂)) divam se ze mas deti kratce po sobe,to musi byt drina co🙂
ty mas tu muru 2010???

minitrouble
17. dub 2010

dexonka - ja mam este minulorocny model - ten maxi cosi mura tango red (alebo tak dako sa volala ta farba)
no je to celkom vesele 😝 😀 ...prave preto mame tolko kocikov - jeden je ako surodenecky, jeden mame ako hlboky a jeden mame ako sportak - aby sme to nemuseli stale prekladat a presuvat 😉 🙂

zzuzinda
19. dub 2010

Dexonko: Mura vlastní nánožník nemá, ale máme ho šitý a je bezva. Adamovi budou v červnu 2 a sedí se mu v něm pohodlně, i když teď toho v něm moc nenajezdil. Zase jsme reklamovali, fakt máme kliku, ale vypadá to, že nám nakonec vyměnili podvozek. Tak už se těším, jak budeme Adam vozit. Adam je dost velký a sedí v něm dobře a i se v něm vychrupne. Když jsem kočár naposledy vyzvedávali z reklamace, Adam ho viděl, zařval kočár a hned se do něj sápal a usadil se v něm celej spokojenej.
Brutus: se sporťákem jsem moc spokojená, krom těch potíží s podvozkem, ale pořád doufá, že to byl jen vadný kus. Jezdí se mi s ním bezvadně a je super ovladatelnej. Moje kamarádka plánuje druhé dítko a chce si na něj pořídit MURU 4. My ho chceme taky na druhé mimi, které je zatím jen hříšná myšlenka.

dexonka
19. dub 2010

holky ja uz se na ten kocar tak tesiiim😀
ted me napadla jeste jedna vec,dostanete se s nim do vchodovych dveri???

verusinek
19. dub 2010

Dexonko úplně v pohodě 😉 a máš se na co těšit, je fakt super 🙂

verusinek
27. dub 2010

holky, vy co máte muru, prosím vás, jak jste to řešili u sporťáku s tou boudičkou, teda s tím prodlužovacím šusťákem, žehlily jste to? nebo se to srovná samo??? Jak je to složený v té kapsičce, tak jet o strašně rozmačkaný 😅 a bojím se , abych to nějak nezničila, když to přejedu žehličkou 😅

minitrouble
27. dub 2010

verusinek - no my sme ho kupili rozlozeny a ten sustak tam mame stale, takze ho nemame pokrceny vobec 😕 😝 ...ale zehlit by som to asi nezehlila ...sak sa to hadam vyrovna ne? 😎

zzuzinda
28. dub 2010

Další aktualizace - huráááá, vyměnili nám podvozek za nový. Prý na našem byla prasklá vzpěra. Takže konečně jezdíme s naším super kočárem! Já spokojená, táta spokojenej, Adam si hoví, prostě pohodáááá!!!

brutus
11. kvě 2010

Hurrá, tak už máme kočárek doma. Jak sporták, tak hlubokej + autosedačku. 🙂
Vypadá zatím skvěle, jen jediné co mě štve, že hluboký lůžko je stále takové pomačkané jak bylo složené v krabici a nevím jestli se hezky vytáhne do hladka! Holky, nemáte zkušenosti?Jinak ovladatelnost super a na to jak spousta holek psala že je moc těžkej, tak jsem to čekala horší. Mě je to teda jedno, bydlíme v rodiném domku, takže žádné tahání do schodů, jen při cestování z auta do auta. Naopak vypadá dost stabilně a robusně, což sem na vesnici nám bude vyhovovat.

dexonka
11. kvě 2010

jeee brutus,skvela zprava🙂 konecne dorazil,to byla taky doba...🙂)
to jsem zvedava co na to hluboky luzko vymyslis,trosku ten kocarek popis,nejaky vychytavky a tak🙂)

brutus
11. kvě 2010

To jsem teda taky zvědavá jak to lůžko dopadne, protože to mě teda fakt štve 😠 co jsem ale v obchodech muru viděla, tak jsem si toho nikde nevšimla, že by to bylo takhle pomuchlaný. Jinak sporták vypadá moc hezky, každej mi teda říká, že je malej, tak uvidíme jak se v něm bude prckovi líbit 😉 Konstrukce je teda super skladná do auta, mám punto a málokterý kočárek se mi tam vešel, tenhle se krásně složí a vejde se, super! I ten systém skládání je lehkej.Jak lůžko, autosedačka a tak sporták se nandavá jednoduše, chce si to jen párkrát vyzkoušet 😉 Jinak hluboký lůžko vypadá vzhledově dost robusně, na to že je to kombinace a ty korbičky jsou malé, tak tohle je fakt kočár 🙂 Moc je příjemná ta rukojeť. Jsme s manželem oba dva vyšší a když rukojeť vysuneš tak je to moc pohodlný. Ale celkově ten kočárek má nižší těžiště. No v souhrnu je prostě jinej než ty klasický 🙂 To je zatím můj první dojem, více sdělím až za pár měsíců až si ho vyzkoušíme v reálu jaké jsou klady a zápory.

brutus
11. kvě 2010

holky, nemáte někdo zkušenosti s pomačkaným lůžkem? 😉 díky moc

dexonka
11. kvě 2010

brutus,takze myslis ze se do sportaku mimisek vejde jen na par mesicu???