Kočárek Mutsy Igo Air, máte zkušenost?

marketa085
14. únor 2015

Mate někdo zkušenosti s kočárky Mutsy Igo Air? Moc se mi líbí. 🙂

cermi77
14. únor 2015

našla jsem diskuzi jen na emimino.cz, holky tam kočárek mají, jsou tam i fotky, zkus kouknout, taky je to můj favorit, měla jsem před pěti lety Mutsy 4rider pro první a byla jsem velice spokojená, tohle je lehčí verze.

marketa085
autor
14. únor 2015

Moc Děkuji, mrknu na to. Já jsem si ho zamilovala a mají ho teď o víkendu na www.baby-centrum.cz se 14% slevou, tak se tam chci jet zítra podívat. 🙂

cermi77
14. únor 2015

@marketa085 tak to je bezva, ta diskuze je zde: http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-mutsy-igo... zrovna včera jsem ji celou pročítala, tady jsem bohužel nic kloudného nenašla 😉

veru11
14. únor 2015

Měla jsem ho a bohužel jsem spokojená nebyla...

fifina86
14. únor 2015

Ja ho mam.Co bys chtela vedet?

bludickaaa
14. únor 2015

Taky mam, muzes se ptat.

marketa085
autor
14. únor 2015

jakou používáte na ten podvozek autosedačku?

fifina86
14. únor 2015

@marketa085 Maxi Cosi.

mana73
14. únor 2015

Chtěla bych se zeptat, budeme používat kočárek po "normálních cestách" a chodnících (ne v lese), které ale nemají rovný povrch, neskáče v něm miminko moc? Chtěla bych ten Igo Air s nafukovacími koly.
Dále se chci zeptat vejde se do sportovní nástavby půlroční miminko i s fusakem v zimě? Ta nástavba mi přijde dost úzká a nejsem si jistá jak dlouho bude pro dítě použitelná.

Předem děkuji za odpovědi.

mana73
14. únor 2015

@veru11 : Můžu se zeptat s čím jste nebyla spokojená? Já pořád váhám mezi Mutsy 4 rider, Mutsy Igo a Teutonia Cosmo, ale zatím vede Mutsy Igo hlavně kvůli nízké váze kočárku.

marketa085
autor
14. únor 2015

@fifina86 tak tu chci taky, zdá se mi jedna z nejlepších

marketa085
autor
14. únor 2015

@mana73 Mutsy je lehký a hlavně krásný. Já už to řešit nebudu, zítra si pro něj jedu. Mají na něj víkendovou slevu 14%, to je fajn. 🙂 🙂

fifina86
14. únor 2015

@marketa085 jj, jsou to super autosedačky a uchycení pomocí adaptéru je bez problému.

@mana73 nový model má už vyřešené odpružení, takže ježdění bude v pohodě. Jinak sporťák je velký jako většina modernách kočárků (mám porovnání s Joolz a Concord). Malá má 8,5 měsíce a vejde se s fusak naprosto v pohodě. Co u sporťáku oceňuji je, že má dlouhou stříšku, takže malá je krásně schovaná.

mana73
14. únor 2015

@fifina86 No ale odpružení je asi až u toho modelu 2015 ne? Já chci kupovat už použitý z roku 2014 a nejsem si jistá ale myslím že to odpružení nemá :(

fifina86
14. únor 2015

@mana73 ten to nema.Ale jestli bydlis ve meste a nemate to samou kocici hlavu,tak to neni nic hrozneho.

marketa085
autor
14. únor 2015

Ve městě je někdy větší terén jak na lesní cestě, hlavně kostky, to odpružení se hodí.

veru11
14. únor 2015

@mana73
Kočárek je designově nádherný, o tom žádná, žádný jiný se mi nikdy nelíbil víc. Ale - korbička je strašně uzoučká, malý se narodil v červnu a v listopadu se mi ve fusaku do korby už nevešel ☹.
Jako největší minus jsem shledala to, že konstrukce kočárku není vůbec odpružená, tudíž se s ním opravdu špatně jezdí v terénu - tím myslím jak lesní cesty, tak dlažební kostky např. v historických centrech měst. Na rovném asfaltu je v pohodě, ale miminko ani nepohoupete, když pláče, protože kočárek prostě nehoupe... Při sebemenší nerovnosti terénu Vám miminko v kočárku "nadskakuje". Je pravda, že se dobře skládá, ale to i jiné kočárky... Nakonec jsem byla ráda, že jsem poslechla ty, kteří mě od tohoto kočárku zrazovali a koupila jen konstrukci a hluboké lůžko, protože sporťák jsem už opravdu vybrala jiný...

fifina86
14. únor 2015

@mana73 mala v hluboke korbicce jezdila do 7,5 mesice (je kvetnova).Tohle zalezi na velikosti ditka 😉

marketa085
autor
15. únor 2015

Dnes jsem to testovala a kamarádky chlapeček ( 7 měsíců )se do hluboké korbičky taky vešel bez problémů, ale jinak už jezdí měsíc v sedačce, tak to snad ani není potřeba. Korbička je v pohodě dost velká. 🙂 Jinak na www.baby-centrum.cz na něj mají ještě dnes 🙂 SLEVU 14%.

lucyp13
17. únor 2015

My se s přítelem do Mutsyny zamilovali na první pohled...dlouhou dobu vyhrával..jenže je to opravdu městský kočárek tj. na hladkém povrchu jede bezvadně, v OC se všude vejdete ale jakmile je nějaká nerovnost, dítě v tom skáče :(pro rok 2015 je novinka Igo Air 2015 - kočárek je odpružený resp. lehce houpe (

https://www.youtube.com/watch?v=L4brKMgAm7I

to podvozky 2014 a méně nemají...nicméně když jsem ho pak více zkoumala nelíbili se mi sporták, přijde mi dost malý a takový jako odhalený. S těžkých srdcem jsem objednala jiný, který bude vyhovovat i do terénu (novinku od Jané) JInak uznávám Mutsy Igo je krásná designovka..