• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

1. února 2017 
nerekla bych, ze Urban je jen do terenu. Bydlime ve meste a vyuzivame ho kazdodenne, v obchodech se taky otocim na miste.
22. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkula, neříkám, že je jen do terénu, ale jako že je nejlepší tereňák z mutsy kočárků :wink: . V manipulaci je stopro lepší 4rider, to mi nikdo nevymluví :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu porovnávat a urban je super, ale 4rider je ještě lepší. Nemá v manipulaci slabé stránky a to u Urbanu je jednoznačně couvání a velký poloměr zatáčky. 4rider se otočí opravdu na místě.
22. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem právě zhltla tuhle diskuzi, protože máme vybranej Urban Rider.
My bydlíme na vesnici a na prochajdy budeme chodit do přírody, tak jsem chtěla velká nafukovací kola. A protože nám tady v zimě nevyhrnují sníh, tak si myslím, jestli nejsou nejlepší všechny čtyři kolečka stejně velká a za sebou, že když si projedu cestu předními, tak už zadními nebudu muset tolik tlačit. Co vy na to?

A jukali jsme na něj v Babyparku a ještě víc jsem se do něj zamilovala :dizzy_face:
22. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme ve městě a navíc v nížině. Do sněhu asi bude Urban lepší. :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tím couváním - taky jsme z toho byli v obchodě trošku překvapení, ale myslím, že se to časem poddá. Hlavně to chce praxi, že? :grinning:
23. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě se to nepoddalo. Prostě jsem na couvání aretovala kolečka. :wink:
23. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě se to taky nepoddalo, taky aretuju, obzvlášť když couvám delší trasu. Ale popředu jezdím naštěstí o dost častěji :grinning:
23. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem uvažujeme o koupi Mutsíka líbí se mi 4rider. Je tu někdo kdo by mi poradil s fusakem nebo je lepší koupit originál. Stejně tak by mě zajímala jestli je nutná originální pláštěnka nebo na sporťák pasuje některá z Emitexu? Moc děkuji.
26. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 4Rider a spokojenost. Na hluboké lůžko jsem pláštěnku nekupovala, na sporták mám emitex pláštěnku i fusak a sedí to, pláštěnku sjem koupila přes net za 250 kč a fusak myslím kolem litru.
26. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme 3rider, zvykla jsem si na přední kolečka a teď už ho miluju. Vyzkoušeli jsme už všechno, včetně jízdy ve sněhu a po ledu a je super. Jen není dobrý na kamenitý povrch, tam přední kolečka vadí.Zatím ale používáme jen hlubokou korbičku. A originální pláštěnka je fajn, pěkně přiléhá a do kočárku nefouká, tak jsme ji použili i v mrazu.
26. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za zkušenosti
svataterezicka Emitex dělá spoustu tipů pláštěnek mají různé názvy, vzpomeneš si prosím jakou máš
26. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, originál je jistě originál, ale je doooost drahá
27. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je objednáno v barvičce college green, jsem zvědavá jestli najdu i já v Mutsíku kočárek, který mě nezklame
27. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím,že urban zvládá závěje naprosto bravurně :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mutsyho hodně nakupují v Německu. Vychází tam se vším cca na 14 000. Dokonce tam i reklamovala a úplně v pohodě. Když tam kamarádka jela s německy mluvícím přítelem, tak jim prodavačka říkala, že Mutsyho nejvíce berou Češi :grinning: . Tak se usmáli a paní potvrdili, že asi tak nějak, protože oni jsou taky.
29. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočárek už máme doma barvička se nám líbí, trochu nám dalo než jsme pochopili seřizování sportovní sedačky, ale jinak se zdá super
Byli jsme na procházce a protože nám nejde naše původní taška na kočárek moc dobře připevnit přemýšlíme o batohu Mutsy nebo nevím jestli dělají i nějakou tašku, která nebude sjíždět jako ta naše od Emitexu.
Máte některá batoh nebo mi poradíte jakou tašku používáte a ještě nás docela zajímá jaký by byl ten přídavný nákupní koš? Je tu někdo kdo ho má?
31. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: používáme tašku Avent Urban Bag, jsem s ní moc spokojená a nesklouzává mi.
1. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka: moje segra má mutsy a ten přídavný koš. Ten ti fakt doporučuju, to je to první, co bych si k tomu kočárku koupila :wink: Už se stalo, že jí jiné maminky na ulici zastavily a řekly, že ten koš jí upřímně závidí, že už neví, kam mají všechny ty věci dávat :grinning: Podle mě je zapotřebí, určitě ho oceníš.
1. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ten koš (taky mi ho všechny závidí) ale co je blbé u sportáku když je čelem ke mě tak tam ten koš prostě nevejde. Hoodně mi chybí a to mám i origoš tašku Mutsy (stála myslím 1200).. takže vyčkávám až budu mít sporták čelem ven a koš tam zas půjde dát.
1. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím můžu se zeptat jestli ten přídavný koš používáte i u hluboké korbičky. Mutsynu mám po dceři (velká spokojenost :slight_smile: ), teď čekame každým dnem druhé a ten koš jsem vždy viděla jen na fotce a v kombinaci se sportákem. Díky za info
2. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám koš i s hlubokou korbičkou a naprosto v pohodě.
2. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdepak jste si koupily kočík Mutsy vy?
My koukali v Babyparku na Zličíně. Je to tak kráásnej kočárek! Už se těším, až se s ním budu prohánět :grinning:
2. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Můžu se zeptat jak jste na tom s váhou kočárků? Co takhle pozoruji tak je to zrovna ten těžší s kočárků....nemáte s tím problémy?
2. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky používáme koš i s hlubokou korbou. A co se týká váhy, nepřijde mi těžší než ostatní kočárky. Je stabilní, proto něco váží :wink: Ale je fakt, že ho nemusím nikam nosit...
2. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojsky. Možná teď budu vypadat jako úplněj kočárkovej debil :slight_smile: , ale z těch info na netu a diskuzích už začínám fakt blbnout.

Uvažuju o mutsy, ale pořád mám pár nejasností a dotazů.

Je lepší Urban Rider nebo 4 Rider? Jedná se mi hlavně o jízdu v terénu, sněhu apod. Dá se s nima houpat? Měla jsem X-lander a ten byl v tomhle naprd. Taky maj celkem malý nakupovací košíky, ale to se dá vyřešit dokoupením toho nasazovacího.

Co hluboká vanička, zdá se mi malá, to je tak do 5 měsíců. Pak taky již tady zmiňované couvání mě dost zaráží.
Jo a co sporťák, je dostatečně velkej s polohováním nohou?

No a ta váha, i když stabilní kočárky musejí být těžší, je tak cca do 14 kg?
3. led 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ovládání je lepší 4rider, to jednoznačně. Co se týká korby, můj synovec se narodil na konci června a byl tam i přes zimu, až do konce února, i s fusakem. Ale to je o tom, jak moc to dítko je velké. Sporťák si nemůžeme vynachválit, polohování zvlášť zádíček i nohou. Fakt je prostorný, malýmu je rok a půl a teď v zimě se tam vejde s fusakem, huňatou dekou a ještě tam má místo až do další zimy, jenomže to mu už bude dva a půl a pochybuju, že se bude chtít vozit v kočárku :grinning: . Řekla bych, že Urban je víc do terénu, ale s 4riderem jsme ho zvládli taky na 1 s hvězdičku. A že to byl terén :wink: A myslím si, že 4rider je lehčí než urban.
3. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Urban Rider. Bydlíme ve městě a rodiče máme na vesnici, takže se nám osvědčil v každém terénu. A ve snehu v pohode. Dá se i trochu houpat - ne teda hodně ale určitě víc než s X-landerem, který má kamarádka. Váha myslím vychází do 14 kg. Korbička má 74 cm, Vojtík ted meri 72 cm a vozíme ho v kombinéze, zatím se to jeste da. Stejne ty mimca maji nozky vzdycky trochu pokrcene. KOncem ledna uz pujde asi do sportaku. Radim urcite dokoupit kosik, ten co tam je - nestaci. A z couvani se neboj, staci zaaretovat a je to - tu packu na aretaci ma vedle brzdy, takze nemusis nijak obchazet kocar. Jezdi se s nim skvele, hlavne manzel je z neho nadseny :slight_smile:
3. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se chci podělit o svou zkušenost. Minulý týden jsme objednali 4 rider a nadšená jsem byla jen chvíli , a to než jsem zjistila, že je pro mě vysoký a těžko by se mi s ním najíždělo na obrubníky. Po dohodě s obchodem kde jsme objednali měníme podvozek za Urban prý je i pro nižší postavy vhodnější. rider je prý určen pro vyšší lidi, ale to jsem netušila. Trošku se bojím natáčecí nápravy, ale snad se řídit naučím.
4. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek