• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek na sport, poraďte

6. května 2014 
Ahoj holky,
můžete mi poradit jaký kočárek je nejlepší na sportování? Nemám zatím zkušenosti s žádnou značkou a nerada bych koupila něco co by stálo za nic....
Ráda bych využila ke kolečkovým bruslím a třeba i na běhání.
Děkuji za každou radu :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám TFK Joggster Twist, používám zatím s hlubokou korbou na běh i na brusle a naprostá spokojenost. Malý spí jen v jedoucím kočárku, takže má za půl roku najeto dost a nebyl jediný problém. :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, doporucuju kocarek B.O.B. Mame na beh a brusle a absolutni spokojenost. Lehce se sklada, je lehoucky, super! Rucni brzda a poutko, ktere si navleknes na ruku, aby kocarek neujel, polohovaci rukojet, na brusle ji potrebujes vys nez na beh. Proste dobry vychytavky.
http://www.detskydum.cz/detail/b-o-b-revolution-pro-kocarek-663301/
5. kvě 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji za rady :slight_smile: omrknu a vyberu :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
B.O.B. jsme taky zvažovali, nakonec vyhrál TKF. Fakt je nejlepší obhlídnout "naživo", v této cenové kategorii už asi nejsou vyloženě špatné kočárky a každému sedne něco trochu jiného;)
6. kvě 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme TFK X3 a je naprosto super. Teď jsme mu ještě přikupovali přední sportovní kolo. S tímto kolem má kočárek certifikaci na sporty. Mám v provedení CLS (mléčná čokoláda) jako trojkombinaci :slight_smile:
6. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
B.O.B Revolution SE, univerzalni all terrain, na jogging, behani, inline brusle :slight_smile:
6. kvě 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek