Kočárek do terénu

janca1991
24. čer 2019

Ahojky chtěla bych poradit zda máte naka zkušenosti. Koupila jsem si trojkombinaci kocarek neo nato psali že je i do terenu. Tak za mě určitě nee. Je tvrdý žádné perovani. Prostě chci teď koupit sportak se kterým vyjedu do lesa, poli, terenu. Chtěla bych aby byl odpruzeny a celoleh. Můžete mi poradit značku. Kterou mate odzkoušenou . Děkuji

muhehehe
24. čer 2019

Nosítko.... v nějakém horším terénu bude v kočáru dítě vyhrkané vždycky, ani dobré odpružení to nespasí.... I když je fakt, že jsou lepší a horší volby, a Neonato je fakt tvrďák.... Kočárek úplně neporadím, mám Casualplay S4 a na hnusný chodník mi připadá ok, odpružení je komfortní.. ale někam do lesa a pole, kdybych chodila skutečně často a chtěla nutně vozítko, bych volila Chariot, nebo něco tohoto typu. Ale nevím, jak to tyto vozíky mají s tím lehem.

makronka222
25. čer 2019

Thule. Kazdopadne bych podridila cesty kocaru. Aby mela z ditete naklepanej rizek je taky o nicem. Zas clovek nemuze chtit zazraky

lajla
25. čer 2019

Emmaljunga nxt90 f..mám a nejlepší...a to jsem měla cca 50 kočárku..Buffalo, donkey, Thule nevyjímaje

astyna88
25. čer 2019

Ja jsem si vyhrkala babydesign lupo,projel as mnou cokoliv 😀 ale novy byl taky tvrdy.

petula720
25. čer 2019

My jsme maximálně spokojení s naším TFK joggster sport. Bydlíme na horách, pohybujeme se s kočárkem v podstatě jenom mimo civilizaci (les, louky) a je to v pohodě. 🙂