Kočárek do terénu, poradíte značku?

dominikarusch
23. bře 2018

Ahoj holky poradíte mi značku kočárku? Bydlím na vesnici takže bych potrebovala nějaký do terénu nejlépe trojkombinaci. Nechci, ale přehnaně dráhy budu jinak nosit v šátku. 😊

mku
23. bře 2018

Tfk adventure 🙂

linbrno
23. bře 2018

Inglesina

snahnah
23. bře 2018

Taky jsem pro Inglesinu, podvozek ergobike, odzkouseno v lese, na poli a v metrove zaveji snehu 🙂

dominikarusch
autor
23. bře 2018

@snahnah děkuji vypadá vážně dobře 🙂

snahnah
23. bře 2018

@dominikarusch Da se sehnat za dobrou cenu v bazaru i starsi typ magnum na tom podvozku (uz se bohuzel nevyrabi). Na prvni ditko jsem ho mela. Vyhoda i uspora mista, neni potreba skladovat sportovni korbu a hlubokou zvlast 🙂 Ted si ho necham jako nahradni do lesa.

petagal
23. bře 2018

Ja mám inglesina, síce starší typ magnum, ale chválim, do terénu super a navyše hojdá

keicy
23. bře 2018

Já měla Roan Marita a za mě top v terénu, sice ne tak skladný do menšího auta, ale v terénu sem ani po dešti nevěděla že jedu blátem

marketa_sob
23. bře 2018

My jsme moc spokojeni s českou značkou Patron - podvozek Lambda. Ale trojkombinaci bych nevolila, ty autosedačky ve většině případů nestojí za nic ☹ Snad jen pokud vyrábí trojkombinaci např. Maxi-cosi, tak tam ano...

brusinka91
23. bře 2018

TFK

priefi
23. bře 2018

@dominikarusch Roan Emma, my mame, jsme naprosto spokojeni a zvlada bez obtizi i hory. Vrele doporucuji. Kocarek se nam vlezl cely do kufru felicie. Najdes jak na ceskych eshopech, ale v Polsku sezenes o neco malo levnejsi (je to polsky kocar). Co se tyce ale autosedacky, doporucuji nekupivat ke kocarku, ale dokoupit adaptery na jine autosedacky typu maxicosi nebo cybex atd. Jeste bych doplnila, ze je to lepsi verze nez Roan Marita, ma totiz korbu i sportak a oba maji vlastni strisku, u Marity se prehazuje striska z korby do sportaku. EMMA je novejsi typ

atisa
23. bře 2018

Kočárek Baby Design Lupo Comfort 2015. Naprostá spokojenost. 🙂 Máme béžovou variantu, i to bláto se na něm ztratí. 😀 Cenově příznivý.

ada22
23. bře 2018

Na miminko určitě houpací klasiku jak tu holky psaly. Pak třeba kolem roku si vybrat již lehčí sporťák na velkých kolech. 16" kola na zadní nápravě jsou v terénu super.

ada22
23. bře 2018

Koupila bych na bazaru. Kolikrát jde sehnat moc pekny kočárek za poloviční cenu. Autosedačku bych koupila novou nebo od někoho koho znám a věřím mu, že bude v pořádku.

jironymou
23. bře 2018

kajtex...denne chodim tak v prumeru 4h...a projedu vse 😊

dominikarusch
autor
23. bře 2018

Moc díky všem 🙂 uvidíme max do 10ti tisic chci pořídit...

ajdiii
23. bře 2018

Bebecar Stylo Class...take jsem z vesnice a vozim již druhé děťátko. Max.spokojenost

aidelina
23. bře 2018

Řešila jsem podobnou situaci a nakonec jsem teď na začátek koupila Inglesinu Sofii (pokud chceš ušetřit, tak bazarovou), tu pak pošlu do světa a mám pak v plánu sporťák TFK Adventure. Chodíme hodně do přírody za každého počasí, tak to snad bude dobrá volba.

lolam10
23. bře 2018

Ja jsem moc spokojena s xlandrem.projela jsem vse i v lese po korenech kde meli ostatni kamaradky problem.a hlavne to chce nafukovaci kolecka☺

sonislavab
23. bře 2018

Bydlime na vesnici, rozbite cesty a les za domem, mam take Inglesinu s podvozkem ergobike, boudicky Quad (dulezity je samozrejme podvozek). Mohu doporucit, projede vse. Kupovala jsem novou 3-kombinaci v akci za 19tis. Ve finale jsem zjistila, ze je to jeden z nejlevnejsich z kategorie kvalitnich kocarku. Na prvni dvojcata jsem kupovala pouzity kocarek i pak golfky a oboje se mi postupne rozpadalo.

misa357
23. bře 2018

Inglesina ergobike. Jezdíme po poli, po loukách i v lese.

eliska_mot
23. bře 2018

X-Lander X1, z bazaru za 3600 a nemůžu si ho vynachválit. Kostky, obrubníky, drny, kopce... super pružení. Nevýhodou je malý košík vespod, ale jak je kočárek stabilní, tak si tašku s nákupem pověsím na zvonek (klidně 5 kg nákupu a mimčo 6,5kg) a frčím a dobrý. Péra to vyrovnají 😀

majapce
23. bře 2018

My řešili stejný problém - nakonec vyhrál Tako Dalga ❤️ Velká korba, kvalitní zpracování - ty Roan mají takové vechrlaté plasty a vyrábí se už v Číně .. a super design. Už se těším, az budeme drandit 😁

marketa11112
23. bře 2018

Mam pro mensi ditko patron, pro vetsi tfk

jojosefina
23. bře 2018

Teutonie Elegance 🙂

dominikarusch
autor
23. bře 2018

@majapce ten vypadá hodně dobře 🙂

dominikarusch
autor
23. bře 2018

Moc díky holky 🙂 teď bych si nejradsi koupila vsechny... 😂🙏🙏 super typy

tymothy
23. bře 2018

@dominikarusch Tak ono pokud se budeš držet houpaci konstrukce s pevnými nafukovacími kolečky, je vcelku jedno, jakou značku vybereš. Jizdni vlastnosti mají všechny tyto kočárky vesměs podobne, bývají to lety praxe overene držáky, na kterých se nemá moc co porouchat. 🙂 Měla jsem v ruce Roana Maritu i Emmu, Inglessinu Sofii, Jedo a mého vlastniho oblíbence Navingtona Caravel. Jedine dulezite věci, kterými se od sebe lisili, byly brzdy a tuhost odpružení.