Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
TFK Joggster Sport je novinkou roku 2017. Je to moderní sportovní kočárek dynamického designu s karbonovými prvky vhodný především na sport či terénní využití. Robustní konstrukce je stabilní a pro hladší jízdu v zadní části odpružená. Pro komfortní jízdu je vybavená také ruční zpomalovací a zároveň centrální kotoučovou brzdou. Prostorný nákupní košík má na bocích jistící gumičky na drobnosti či nápoj.

Neotočná ergonomická sedačka je kvalitně polstrovaná průdušným materiálem Airgo, její součástí je také vložka pod hlavičku. Součástí stříšky či spodní části sedačky je háček s karabinou, na kterou si můžeš zavěsit například klíče či hračku, ale také gumičky na vrchní straně zajišťující například právě nepoužívaný svetřík či dečku. Zádovou opěrku nastavíš pomocí zjednodušeného pásového mechanizmu až do lehu. Opěrka nohou se dá zdvihnout, přizpůsobit je možné také výšku podnožky. Pro využití kočárku od narození je dostupná hluboká vanička Quickfix s adaptéry, 2v1 vanička a otočná sedačka Multi X či samostatné adaptéry na autosedačky různých značek. Namísto klasické vaničky si můžeš pořídit i měkkou vložnou tašku. V nabídce je i množství volitelného příslušenství.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 60 × 140
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
101 × 60 × 57
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
34
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Ahoj, nevíte někdo, jak se nastavuje délka kšír v kočárku? Dnes jsem dala poprvé dceru do sporťáku, dosud byla v korbičce, ale nevím, jak nastavit délku kšír. Poradíte prosím? Děkuji.
Ahojky, je potřeba nejprve odepnout polstrování ramen. Zvedáním plastového klipu (jeho spodní části) a taháním jakoby nahoru (ať se kšíra prodlouží) je zvětšíš, a naopak utahováním (musíš trochu tahat - směrem dolů) je zmenšíš. Může to jít ztěžka, jestli nejsi zvyklá, tak trpělivost. Pokud to stále nepůjde, pošli mi (více fotek) a dotaz i do Kočárkové poradny, podíváme se na to: https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarkova-poradna/