Kočárek-nafukovací pevná kolečka a velká korbička

inusska
7. lis 2015

Ahoj, vim, ze je tu spousta diskuzi..ale rada bych se poradila. Shanim klasicky kocarek bez otocnych kolecek a s hlubokou korbickou. Stacila by bohate dvojkombinace. Libi se mi inglesina, ale 25 za kocar mi prijde uz dosti. Mate nejake tipy? Jde mi hlavne o kvalitu provedeni.

efijil
7. lis 2015

Ahojky, my jsme měli značku Roan Marita. Naším požadavkem byla prostorná korbička - již v bříšku malý byl nadprůměrně velký - takže z tohoto důvodu a také jsme požadavali něco, co zvládne horší terén - kolem baráku jsme neměli chodníky a ani hotové terénní úpravy. Takže jsme byli nad míru spojeni, a proto doporučuji určitě tuto značku a typ. Cenově nás to vyšlo (korbička + sporťáček + vejce) na necelých 12 tis. Kočárek má 4 nafukovací kola....

efijil
7. lis 2015
inusska
autor
7. lis 2015

Ten je velmi hezkej, presne neco takoveho si predstavuju a maji i pekny vyber barev. Nema moc tezky podvozek? Je hodne znat opotrebeni?

mandala
7. lis 2015

Máme taky Roan, chtěla jsem klasický kočár, nic super moderního a musím říct, že za mě super. Je pravda, že je těžší, ale to by mě vadilo pouze v případě, že bych měla sama nakládat kočár do auta, což nemusím, takže to mě netrápí. Jediné, co mě štve, že časem se vyšisovala boudička, jinak kromě této vady je stále funkční a opotřebení znát není. Musím dodat, že máme už z druhé ruky, takže myslím, že kočár vydržel už hodně a nevím, jesti ty novější modely nemají třeba lepší materiál, který nevybledne, nebo vůbec nějakou jinou změnu. 😉

efijil
7. lis 2015

Podvozek není z nejlehčích, ale ještě to jde. Teda nejsem nějaké drobné postavy. Opotřebení nemyslím si, že by bylo znát. Je pravda, že jsem ho hodně šetřila, abychom ho mohli použít na další miminko. Barvičky drží v pohodě (máme kombinaci modrá a bílá) - dokonce jsem i boudičku strčila pod srpchu s jarem a barvička je zase krásně svěží.

inusska
autor
7. lis 2015

Dekuji moc za odpovedi...opravdu se mi libi a je fajn, ze se da koupit i ve dvojkombinaci. I sportak vypada dobre a to je co rict u tohohle typu kocarku

antoinet
7. lis 2015

Tako Acoustic, doporučuju.

kkouzlo
7. lis 2015

taky máme roan marita - kupovaný už po dvou dětech a super stav bych řekla. jsem nadmíru spokojená. Sedačku máme jinou

xpetax
7. lis 2015

Ahoj, máme Bebecar Stylo Code AT, sehnali jsem přes bazar dvojkombinaci. Řekla bych, že za málo peněz hodně muziky, je perfektní, a to s nim krosíme les a pole křížem krážem :D Má otočná přední kola, ale jsou spojená tyčí, takže když už, otáčí se obě najednou a mají stejnou stopu jako ta zadní. My to ale stejně nepoužíváme, jen občas ve městě.

evulina77
7. lis 2015

podívej se na nový roan bass. je to docela pěkný kočárek

anniesfibis
7. lis 2015

@inusska inglesina magnum nyni vxprodek skladu za 7995kc! Presne splnuje vase pozadavky a je super

teetee
7. lis 2015

@antoinet také doporučuji Tako Acoustic
Zatím používáme jen korbičku, ale jsme moc spokojení.
http://www.tako-kocarek.cz/www-tako-kocarek-cz/...

inusska
autor
7. lis 2015

přiznám se, že u inglesiny se mi nejvíc líbí jen verze sofia a to ještě s podvozkem Quad XT, což je teda cenově už pecka

ducik
7. lis 2015

@inusska my máme do terénu Gesslein future a spokojenost nad míru. Přední kola můžou buď být ty pitomá otocna mrňavý nebo velká náprava spojená dohromady, tu máme nacvaknutou permanentně a není terén, co by neprojel. Sníh, bahno, tráva, polní cesty celoročně.

inusska
autor
7. lis 2015

teda ten Roan Bass mě dosti taky zaujal...ale mám fakt strach z těch otočných koleček, bude to chtít asi vyzkoušet tu manipulaci naživo 🙂

anniesfibis
7. lis 2015

@inusska a magnum nechces?...to je od inglesiny nej kocar vubec..dalsi uzg se takove slavy nedozil a jeste pred rokem s5al 15 tis. V dvojkombinaci a ted 8 ...voz je stejna cena, jakou nabizeji pouzite na bazosi..ale je uplne novy

inusska
autor
7. lis 2015

Magnum se mi prave nelibi nejak

karolinafox
8. lis 2015

my máme taky Roan Marita a jsem velmi spokojená 🙂 velká hluboká korba,vzhledově krásný, klasický hojdací kočár. Výborně se ovládá. Cena je taky víc než uspokojivá, 7499,- . Za mě moc doporučuju! 🙂

elib
8. lis 2015

Já můžu ze své zkušenosti doporučit Inglesinu. Ale mám starší verzi - Inglesina Sofia, koupila jsem ji od známé za cca 3tis, ovšem v super stavu. Jsem s ní maximálně spokojená, skvělý houpací kočár, prostorný, ač nemá otočná kolečka, lehce se s ní jezdí, zatáčí, nemám problém s obchodech mezi regály.
Pokud nutně netvrváš na novém, zkus projet bazary.

teenyel
9. lis 2015

Ahoj, já mám Camarelo Q12 a naprostá spokojenost. Kolečka nafukovací, korbička obrovská 🙂 Sice je tam i možnost aby byla kolečka otočná, ale já je mám zaaretované (nebo jak se tomu říká), protože mi to otáčení nevyhovuje. Kupovala jsem použitý od kamarádky a super 🙂 Jen jsem nechala za asi 200,- opravit brzdu, protože nebrzdila. Teď vše naprosto super 🙂 I mi hrozně moc vyhovuje, jak má velký dole koš a že není děravý, že tam mohu hodit cokoliv a nic cestou nevytratím 🙂

micka1
9. lis 2015

my jsem měli sojan Q7. Byli jsme s ním max spokojení. Hluboký, sporťák a autosedačka nás vyšla na 8 tis. 🙂

teerulka
23. lis 2015

Ahoj, jsem stále nadšená z našeho kočárku Prampol verona. Je opravdu skvělý, ještě o dost větší než známý Roan Marita. Větší a hlubší korbu jsem zatím nikde neviděla. Má velká nafukovací kola, krásně houpe, projede opravdu každý terén. Prvně jsem chtěla Roan, ale tento má větší korbu, reflexní prvky, odvětrávání boudičky, nastavitelné madlo do kterékoliv úrovně. Nevýhody - je těžší, ale do busu i do auta ho dostanu sama.

abcd987
23. lis 2015

Ahoj, já jsem měla Mikrus Alu sprint a pro mě dokonalý kočár. Prostorný, lehce ovladatelný, houpací, terén zvládal bez chybičky. Odvozil 2 prcky a pořád vypadal jako nový.

inusska
autor
23. lis 2015

@abcd987 ten je fakt moc hezkej! Nemate fotku i se sportakem?

@teerulka taky moc hezky kocarek, bohuzel vyssi vaha je pro me uz pak obtiz :/

mazlik1
23. lis 2015

Adbor Bartilino 🙂 sice těžší ale prima i cena. Trojkombinace cca 8 a to jsme chtěli ještě vyšší kolečka.

mazlik1
23. lis 2015

Oprava,,Bartolino

abcd987
23. lis 2015

@inusska : sporťák nebyl moc skladný, ale byl otočný.