Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

bobket
11. kvě 2010

no a este som nasla tento🙂 ja viem som hrozna! ten predava za 200€ a ma aj viac vo vybave piset toto:Veľmi dobre vyzerajúci trojkolesový kočík vo výbornej kondícii do akéhokoľvek terénu, moka farby,ľahko ovládateľný,zložený jedným stlačením,odnímateĺné kolesá,po jednom dieťati (vhodný od 4-5 mesiacov),polohovatelný,strieška odnímateľná,nánožník,kryt proti daždu,taštička na drobnosti,veľký úložný priestor,sieťka proti hmyzu,dva držiaky na nápoj,remienky na zaistenie dieťata,kotúčová brzda

pikusa
11. kvě 2010

Teda tam u vás v zahraničí 🙂 se PP prodávají koukám,nakonec nebudeš vědět jaký 😀
A ta vada vůbec nevadí...

bobket
11. kvě 2010

Pikuska myslis? asi ano, mate pravdu a aj ta cena je fajn. este pisala ze bol kupovany Februar 2008, potom ho ona kupila od kamosky v decembri 08 a odvtedy az doteraz teda ako opadol sneh tak ho mala ona len nepouzivala sportiak iba podvozok

kacka.l
11. kvě 2010

Bobket: já mám nový 2009 oranžový a normálně se mi šísnul po 5 měsících ježdění, to bych neřešila.
A k tomu druhému inzerátu:
nánožník je standard, bez něj se nevyrábí, pláštěnka taky, taštička na rukojeť taky, držáky na nápoje jsou vestavěné, takže to má každý, pásy taky- takže si myslím, že kromě síťky na mouchy je to úplně to samé, až na to, že tu síťku si koupíš novou za 100,-kč. 🙂 🙂
Myslím, že to všechno má i tenprvní, jen se zkus zeptat¨.

bobket
11. kvě 2010

😉 joj ste zlate!!! pripadam si ako ....opytam sa co je vo vybave... 😉 lebo tu malu tasticku nespomina a ani na obrazkoch nie je,ale ved to zas nie je taka polozka keby aj...

kacka.l
11. kvě 2010

Ve výbavě je nánožník, pláštěnka, ta malá ledvinka, pásy , ty držáky a to je asi vše.

lucenek
11. kvě 2010

bobket na té poslední fotce jde trochu ta ledvinka vidětu rukojeti

evatk
11. kvě 2010

vzpomněla jsem si - ty pásy jsou ve sporťáku tak podle mě nedostatečně zasazené... ten vrchní jakoby držák pásů je jen tak zasunutý do opěradla, má se s tím něco dělat, nebo je to ok?

nika
11. kvě 2010

eva je to ok, má to tak být, máš tak možnost prca buď uvázat napevno - když je to zaháklé nebo navolno a neboj nevypadne ti, teda alespoň si to myslím 🙂 my vážeme zatím jen na pásy dole okolo pasu a mezi nožkama 🙂

evatk
11. kvě 2010

nika díky, jo vidíš, ty pásy vlastně drží i v tom ohybu... jsem si to neuvědomila, přitom to vím, vybavuju si, jak to tam drží

bobket
11. kvě 2010

Baby som bola kuknut kocik nazivo v alltoys aby som mala predstavu, kokso to uz je teda poriadny kocik vam poviem 🙂 som necakala ze je taky velky,ale to asi vsetky trojkolky vsak. ale celkom dobre sa ovladal. no jasne ze je tazsi ako moje golfky, ved jasne. ta pani mi ho moze zajtra doviest. sa musim definitivne rozhodnut 😵

lucenek
11. kvě 2010

evi ty pásy já považuju za naprostou vychytávku zacvaklé to mám chvíli a pak vycvaknu a malá se může ohnout kamkoli a je pásána, nemusí být vždy napevno....

pikusa
11. kvě 2010

Taky zatím poutám jen kolem pasu....
Bobket....jsem zvědavá,jestli do něj půjdeš 😉

kacka.l
11. kvě 2010

To on tak působí, je to můj malý bobek. 🙂 Já jsem si ho naopak kupovala pro tu velikost, moje dítě v 7 letech nosí velikost 152!158 a je asi o hlavu a půl vyšší než ostatní ve třídě. A malý už se taky natahuje, tak jsem chtěla pohodlíčko co nejdéle a jedině perego nabízí ložnou plochu skoro metr a výše posazenou boudičku.

Jedna z dneška.

Fotit se nebudu......nebo radši jo. 😉

Ručník dávám,ať nešisuje. 🙂

pikusa
12. kvě 2010

Holky,já jsem tak ráda,že jsem si koupila PP---a rozhodla právě vělikost sportáku 🙂
Mates je velikej,v roce skoro 12 kilo a je tak nějak větší než odtatní děti 😀

lucenek
12. kvě 2010

pikus my budemem mít dva a máme sotva 11kg 😀 😀 😀

pikusa
12. kvě 2010

Lucenek....včak jsem psala,že máme obříka...
hele do půl roka a kousek jen kojenej byl a z MM měl na půl roce 9.60 😀

marketka.27
12. kvě 2010

pikusa, a co na to tvoje záda 😀 ?

zazalienka
12. kvě 2010

Ahojte, tak náš chalanisko v 3 mesiacoch vyrástol z Navetty.. či sme chceli či nie, zložili sme šporťák a teraz brázdime s ním.. a som max. spokojná, je veľký, malý tam má kopec priestoru, pozerá do sveta tak ani nemá čas plakať od nudy keď sa zobudí🙂)

pikusa
12. kvě 2010

Moje záda?????od asi 3-4 měsíce matesovo bolí stále,takže to už asi nevnímám 😀
Ale i přes to,že je velkej byl v navettě asi do 8mi měsíců....sice fest,ale on tam byl spokojenej.

bobket
12. kvě 2010

Caute!
Tak som sa teda chcela pridak do skupiny 🙂 no ked som tej pani pisala, tak mi teraz rano dosiel mail, ze ked som sa neozyvala ( 3 hodky ako pisala mail) tak ho slubila inej pani ukazat,ale ze ak ho nepotvrdi tak mi ho donesie v nedelu 😒 som taka sklamana, az mi je do placu,ale to robia hormony 😔 😔 tak neviem ci idem kukat po inom alebo ci sa mam ozvat na tie za 200€ neviem co mam robit. je mi smutno, tak som sa tesila

bobket
12. kvě 2010

No tak som skusila este ten druhy za 200e 🙂 z e je nam sice este jeden zaujemca ale ze to nie je iste lebo sa uz davno ozval, v piatok sa mame dohodnut kedy by sme ho prisli pozriet a ked sa do piatku ten pan neozve je nas 😀 kocik je vo vybornej kondicii casto cestovali tak ho nebrali sebou 😉 tak hadam sa na mna usmeje stastie 😉

bobket
12. kvě 2010

pridavam foto

pikusa
12. kvě 2010

Tak snad ti tento vyjde..... 😉

zuzik28
12. kvě 2010

ahoj holky, nevíte náhodou jestli existuje za toto PP takový ten malý stupínek jak na něm jede druhé starší dítko? díky

pikusa
12. kvě 2010

zuzik....koukni na malli.cz nejsem si jistá,ale možná jsem ho tam viděla...

luciana21
14. kvě 2010

Ahojky..
si taky jdu pro radu...
Bobket tady dávala pěknou fotečku i s tou pláštěnkou..nemáte některá zkušenost, jak moc jde ta pláštěnka poskládat? Chtěla bych ji vozit v košíku, ale mám strach, že když to ohnu, aby mi to, co drží ty ,,obruče,, nepopraskalo..
Nevíte některá? 😅 😉

pikusa
14. kvě 2010

Luci,já neporadím,používám jinou.....abych kryla i střechu

luciana21
14. kvě 2010

Pikus, no já nad tím uvažuju, že si koupím nějakou univerzální...