Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
17. kvě 2010

Taky bych to do pračky nedávala....bála bych se...
Dnes mi psala kamarádka,že jí došel kočárek....zelený a je nadšená,tak musím na návštěvu 😀

kacka.l
17. kvě 2010

Já prala, a v pohodě, byl jako nový, i jsem to odstředila, v ruce se mi to nikdy tak nevypralo. Já tam strkám i boudu od PP plika a¨je jako nová. 🙂 😀
Piku my stáváme asi v 5.Děs, běs.A fotky krásné.

pikusa
17. kvě 2010

Kači,fakt to pereš v pračce????no vidíš...tak to jde....
my taky v 5,už asi měsíc......jsem nějaká pořád nedospalá 😀 dnes jsem to s matesem odpoledne zalomila.
A to už spal i do 7mi 😝

sevzuz
17. kvě 2010

baby a prosim vas ta strieska z navety sa da dat dolu z konstrukcie? ja som uz 1000000 krat na to kukala a nic som nevykukala ☹

pikusa
18. kvě 2010

Sevzuz......asi to jde.....ale já už Navetu nemám,nemohu zkoumat

ninny
18. kvě 2010

sevzuz, strieška sa da dať dole z navety... pekne sa da prať... jedine zo šporťaka sa neda stiahňúť poťah zo stiešky... da sa dať dole len s konštrukciou, čiže sa môže prať ručne...
len neviem či to platí všade rovnako.. my máme kočiar pp pliko switch 2009 a mali sme osobitne striešku na navetu i na športiak..

zuziq
18. kvě 2010

no ja mam navettu ku gt3 ale ta strieska sa dole z konstrukcie dat neda... da sa iba odopnut z kociara lenze je tak usita, ze vlastne jedna z tych dvoch casti konstrukcie striesky je do tej latky zasita... takze sa do dole dat neda ☹

pikusa
18. kvě 2010

Holky,tak jsem dnes viděla PP v barvě kiwi....je teda nádherný...
Ale překvapila mě navetta--XL a mě přišla uvnitř strašně malá 😀 snad menší než dřív....nebo to byl jen můj dojem?? 😒 😀

kacka.l
18. kvě 2010

Piku, mě se taky moc líbil, jen mi vadilo, že ta bílá je šedá, jinak bych ho brala hned.

Jdu se pochlubit s novou vložkou do kočáru, je fakt super. 😉

kacka.l
18. kvě 2010

Nějak jsem ji tam zapomněla dát. 😀

pikusa
18. kvě 2010

Kači,super 🙂

lucenek
18. kvě 2010

kačí kdopak ti ji šil?????

nika
18. kvě 2010

kaci ta je skvělá, ta barevná kombinace 🙂 úžasné 😉

kacka.l
18. kvě 2010

Holky děkuji, taky se mi líbí, hodím Vám tu i druhou stranu. No musím se někomu pochlubit, můj chlap to neocení. 😝 😀
Šila to jedna paní z MMB.

pikusa
18. kvě 2010

Tak ta je dokonalá......fakt super 🙂

lucenek
18. kvě 2010

kačulí okamžitě odkaz 😀 😀 😀

pikusa
18. kvě 2010

Joooo odkaz....a já pak budu chtít novou 😀

kacka.l
18. kvě 2010

Je to tahle, ale to logo jsem si tam nažehlila sama. To už jsem si kupovala dávno taky na MMB.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844

pikusa
18. kvě 2010

Nooo já říkala,že budu něco chtít 😀 už jsem poslala dotaz na tašku 😀

nika
18. kvě 2010

kacka od té paní mám taky, ale takovou krásnou hnědou tehdy neměla. ani ty zvířátka ☹ a mám trohcu delší ty boky a trochu mi to odstává, ale i tak je super. všichni nám iji chválí 🙂

kacka.l
18. kvě 2010

Nikuš tak nafo´t a ho´d jí sem.

nika
18. kvě 2010

jj pokusím se, snad zítra, bojujeme s nemocí a ven jsem chodila teď bez kočárku jen v šátku v tom dešti to bylo jednodužší 🙂

pikusa
18. kvě 2010

Já mám takovou 🙂 mám i na madlo

kacka.l
18. kvě 2010

Jé na madlo jsme si mohla taky udělat. 🙂 Moc pěkná? A Piku ty uvažuješ i o tašce????

pikusa
19. kvě 2010

Kačko.....neuvažovala jsem,dokud jsem neviděla odkaz 😀 já origoš nemám,tak jsem psala paní,že bych chtěla k té podložce zašku 😉

kacka.l
19. kvě 2010

Tak to bude moc pěkné. Byla to bleskovka, převedla jsem peníze v pátek a včera už došla.🙂

pikusa
19. kvě 2010

kačko......díky tobě ale 😀 jinak bych o nějaké tašce nevěděla 😀

luca30
19. kvě 2010

Teda holky díky za tipy..hned si jdu objednat nějakou vložku a možná i tašku, jste skvělý že to máte tak vychytaný... 😵 😵

pikusa
19. kvě 2010

Luco 😀 😀
holky,kdo máte tu novou navettu XL????je tady někdo takový????
pořád mi vrtá hlavou ta vnitřní šířka.......kolik to je???

paxies
19. kvě 2010

ahoj, já mám navettu XL, teď ji nemám doma, ale měřili jsme ji v obchodě a má vnitřní délku jen 72cm. Když napolohuješ nožičky a zádička dostaneš o 5 cm víc (nezkoušeli jsme).