Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
29. čer 2010

ajaj
my jdem na koupák na chvíli mám noční tak se gojgule vyřádí aspoň

kacka.l
29. čer 2010

Lucenku a jdeš na Vřesinu? Jaké to tam je? Já tam byla naposledy někdy kdysi. ... 😀

lucenek
29. čer 2010

kačií jdu přidáš se???je to tam dneska nově otevřeno a moc super pískoviště ve stínu mega brouzdaliště s vodotrysky...kukni na www.sareza.cz

pikusa
29. čer 2010

Já chci taky na koupaliště 🙂
my teda máme,ale nevím,jak to tam vypadá.....asi to budu muset omrknout....
včera jak jsme byli u toho rybníka,to není ono

ciencialka
29. čer 2010

my se taky dneska rochnili 😀

lucenek
29. čer 2010

no krása já už jsem v rachotě teda brouzdaliště luxusní taková plastoguma neklouže pajada....předčili mé očekávání 😵

kacka.l
29. čer 2010

Lucenku, tak super, někdy tam musím vyrazit. Jen jsem zjistila, že jaksi nemám plavky. Teda mám, ale ty své gigantické kojící prsa, tam nějak nemůžu nacpat. Dneska jsem se koukala, ale nikde, tak velké neměli. 🙂

lucenek
29. čer 2010

kači a co tábornické potřeby stany celty???? 😀 😀

lucenek
29. čer 2010

Já zas nemájem problém a co na mmb? nekoukala jsi mám kamarádku s efkama a tam sehnala 😉

pikusa
29. čer 2010

Teda já se tak těším,až dovezou bazén....zatím je jen vykopaná jáma....ale v pondělí už bude 😉

ciencialka
29. čer 2010

@pikusa já se taky strašně moc těšila a jsem teď ráda že ho už konečně mám, akorát nesmím zapomínat vytahovat schůdky, malá mi tam chce pořád močit nožky lajdaček 🙂 ale ty to budeš mít na hlídání horší teda, i když úrčo zase lepší 😉 pak hoď fotečky, chceš ještě nafotit ty golfy nebo jsi už rozhodnuta pro to Pliko?

pikusa
29. čer 2010

Cien,my ho nebudem zapouštět úplně....nad zemí bude kus velkej,tak nám tam mates nespadne 😀 letos 😀
a jasně,nafot....kouknu se..... 😉

ciencialka
30. čer 2010

@pikusa posílám ti ty fotečky, tak jukni, je fakt co kočárek to názor 😉 já jsem byla spokojená a s PP jsem taky moc 😝

pikusa
30. čer 2010

Tak ten vypadá taky moc dobře.....
sakra proč nemají troje golfky a je to...to bych nehledala pořád něco....než se rozmyslím,bude zima a prdím na ně 😀

ciencialka
30. čer 2010

@pikusa jak jsem koukala na ty inzerátky, tak ty kočárky jsou si hodně podobné 😀 skládání je asi stejné a bez boudičky taky podobné 😀

pikusa
30. čer 2010

Cien,vše to je PP pliko.....včera jsem to pohledala trošku

ciencialka
30. čer 2010

@pikusa když koukáš po tom pliku tak tady máš nějaké odkazy 😉
http://deti.bazos.cz/inzerat/6420608/Peg-Perego...

pikusa
30. čer 2010

Cien,ten druhý na ten jsem koukala,ten vypadá dobře......
hmmmmm přemýšlím........ 😀

kacka.l
30. čer 2010

Ciencialko, jsou moc pěkné. A vypadají i velké. 🙂

Piku ty první jsou v pohodě, jen máš odpáráné to olemování, v galanterce stačí koupit šikmý proužek a znovu to olemovat, otázka asi 20 minut a vypadají jako nové.
Líbí se mi i ta barevnost. Navíc píše cena dohodu, takže posle mě za 2000 i s poštou bys je mohla mít.

Druhé jsou moc pěkné, barva je moc hezká, měla je sestřenka, ale ta boční síťka se jakoby zatrhává a vypadá to nepěkně, i když s tím nic není. Jinak jsou taky super.

A ty třetí vlastně totéž co první, jen super stav.

Všechno jsou to Piku starší kolekce, kdy ta ložná plocha má jen 87 cm, nemá ještě takový přídavný oblouk na opěrátku. Mají zase lepší kolečka, nevyviklají se tak jako u nových kolekcí. A tyto kolekce jsou i nižší.

Já osobně bych z těchto tří šla do toho zeleného. Má i poměrně hezká kolečka- nesjetá, a ta barva je pěkná.

Ale Piku nechceš ještě počkat? Nebo já se kouknu, mě to baví.

Lucenku, dneska asi spíš? nebo se jdete koupat? Já hodím bazének, a večer ukecám manžu na náš obr, ať už jej nafouká. 😀

ciencialka
30. čer 2010

@pikusa 😀 já vím že jsou to všechno Pliko, já psala že ten můj kočárek je tomu i podobný jako 😀

ciencialka
30. čer 2010

@kacka.l dokud jsem neměla PP tak mi připadly taky větší než ostatní kočárky 😀

kacka.l
30. čer 2010

Je fakt,že pliko má úplně stejnou ložnou plochu jako GT3 jen je o tuším 4cm užší, ale délka stejně- no luxus. 🙂

pikusa
30. čer 2010

Kači,je pravda,že mě žádnej jako by nepraštil....joo do toho jdu,tak počkám ještě a uvidíme....
cien,jo tak to jo 😀

kacka.l
30. čer 2010

Piku momentálně nic jsem nenašla. 🙂

pikusa
30. čer 2010

kači,počkám 😀

pikusa
30. čer 2010

já už koukala i na e bay.....taky tam jsou,ale tam neumím nakupovat.... 😒

lucenek
30. čer 2010

kačí idu idu zítra jsme v rachotě a v pátek půjdem taky