Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
2. črc 2010

No já nevím, jakou máš kolekci, jestli tu na zip, tak jo, jinak teoreticky ne. 🙂

Piku síčko je boží, záleží na co to chceš. Každé je super na něco jiného.

pikusa
2. črc 2010

Cien,červené se mi taky líbí,ale máme ted červený sporták..... 😒
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
ty se mi líbí
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
ty taky.....ale nikdy jsem nechtěla černý kočárek 😝
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
a nebo tyto??????????? 😀

lucenek
2. črc 2010

piku to je ale dilema co????mě se líbí black step 😉
jdem se ráchat nakrájím melounek ovoce a razime 😉

kacka.l
2. črc 2010

Piku, mě se nelíbí ty řemínky na tom druhém. ten první je krásnější.Navíc, když se ti nebude líbit, dáš si svou vložku a tašku a budeš mít zase nový model. 🙂 Jen ty pásy, že,??No alespoň otestuješ a povíš, které jsou lepší. Nebo si je můžeš na každou jízdu přešroubovávat. 😀 😀 😀 😀 😝

Lucenku: užij si to, dneska jdu k zubaři, jinak bych tam byla taky. 🙂 možná odpolko.

kacka.l
2. črc 2010

Jé Lucenku a prosím kolik je tam teď vstup. Nějak to neumím najít. Děkuji.

lucenek
2. črc 2010

kačií ajaj boroku nezávidím ti teda....kdyby něco číslo máš, budu mít křiklavě žloutej polostan 😀

lucenek
2. črc 2010

80 já s permicí platim 72

kacka.l
2. črc 2010

Jé Piku a ještš tu javu jsem nějak přehlídla: všude píší, že je nádherná.

kacka.l
2. črc 2010

Jé to je nápad polostan, budu muset něco takového pořídit. 🙂 Jasně uvidím, jak to vyjde.

lucenek
2. črc 2010

kači já nejdřív očumovalal co kdo má a pak tady v třebkách ve velkoskladu koupila

vendyzr
2. črc 2010

Ahoj holky,

opravdu si myslíte, že kolekce 2009 je lepší než 2010? Nevím, do které jít. Prosím, poraďte, jaké jsou rozdíly?

marketka.27
2. črc 2010

No mám na zip, model 2009 :-/ Tak uvidím, hlavně, že pasuje pláštěnka, ve sněhu stejně s golfkama chodit nebudu, tak maximálně do shopping a tam nánožník nepotřebuju 😀

Na golfky jsem si dlouho nemohla zvyknout a byla jsem nasr.... sama na sebe, že jsem si je vynutila😉 Proti GT3 úplná katastrofa, ale teď už jsem zase ráda, že je mám, přece jen když jedu sama autem, tak je mi pohodlnější vzít s sebou golfky 😉 A taky se s nima dostanu snáz z baráku.

Pikus, mi síčko přijde proti P3 jako takový holokočár. kacka.l, ty máš myslím úplně všechny modely, že? 😀 😀 😀 Kde to skladuješ? My máme dva kočárky, příští týden jedeme pro Cougar a už tak mám pocit, že máme nenormální vozový park 😀 Teď se dívám na ty pásy na 2010, to je úplně jiné než mám já ... 😲 ?

pikusa
2. črc 2010

market..já mám jen GT 3 nic jiného....
a moc mi vyhovují ty pásy na odepnutí...to tady už není že....které kolekce plika to mají?????
holky,to je síla,já se snad na to vykašlu 😲

pikusa
2. črc 2010

Market...pardon,to bylo na kačku 😀

pikusa
2. črc 2010

2010 má ty pásy kolem ramen do 3 poloh....dají se zvedat,jak dítko roste

marketka.27
2. črc 2010

Já mám pásy na odepnutí, úplně stejné jak v GT3 a mám 2009 oba kočáry.

vendyzr
2. črc 2010

A které pásy si myslíte, že jsou lepší? U 2009 nebo 2010?

pikusa
2. črc 2010

Market fakt,???
Vendy...2009 je má jen jako by zaháklé,já je u sportáku nepoužívám,Mates se vyklání,tak je poutanej jen kolem bříška....
Tak ted teda najít 2009....s pásy na zaháknutí 😀

marketka.27
2. črc 2010

Já nevím,nemůžu porovnat, ale každopádně ty odepínací fungují tak, že jsou odepnuté pořád, připnuté nedrží 😀

vendyzr
2. črc 2010

Hmmm, tak to bude lepší asi model 2010.... Si teda myslím.

pikusa
2. črc 2010

Vendy...já si zase nedovedu představit,že Mates sedí připoutanej.....teda přes ramínka....pořád se předklání a kouká kolem.....ale to jde pak lehce vyřešit odmontováním,kdyby vám to nevyhovovalo a poutat jen kolem bříška a mezi nožičkama

marketka.27
2. črc 2010

Karin je taky pořád vykloněná.

vendyzr
2. črc 2010

Jojo, díky za radu. Myslím, že zezačátku budeme poutat i přes ramínka a pak případně odmontujeme. Už se těším, až ho objednáme. Asi v srpnu.....

lodgermaniacka
2. črc 2010

ahojte, je tu niekto, kto s kočíkom aj pravidelne chodi s autom? Myslím sama mamina bez manžela, ked je napr.manžel v praci, kamoška bola pozerať gt3, ale je to dosť tažky kočík, tak sa informujem či ho viete aj same nakladať a vykladať, či vam nie je moc ťažky, dakujem 😉

vendyzr
2. črc 2010

@lodgermaniacka Tento kočík sice ještě nemám, ale jdu do něj, zas tak těžký mi nepřipadal, když jsem ho v prodejně okukovala.... Taky se hodně chystám jezdit autem, teda ne chystám, ale budu muset a manžel mi ho nakládat asi nebude..... 😒

marketka.27
2. črc 2010

Ano, jezdíme, skládání je jednoduché a ta váha není tak strašná. Jen ať dá kámoška hlavně pozor na to, aby jí kočár do kufru vešel 🙂 Větší problém než váha, je velikost 🙂

sevzuz
2. črc 2010

@vendyzr ahoj podla mna su lepsie pasy kolekcie 2009 a to preto ze (ako aj nas Lukas) dieta pripputas aj cez ramienka a pasy na chrbtovej sedacke odhaknes a dietatko sa moze pekne pohybovat ale nevypadne, kludne moze byt prevesene cez madlo, naopak na kolekcii 2010 ich mas na chrbtovej opierke napevno (ja mam aj kocik SI od Perega a tam su napevno tak viem posudit) a tak mozes dieta priputat len na pevno, alebo ak ho das navolno tak aj tak sa ti z toho vyvlecie a ak ho budes priputavat len tymi pasmy okolo bokov tak to mas na oboch to iste.
Ja Lukaska priputavam len tym okolo bokov, ale ked velmi vymysla a otaca sa asnazi sa postavit, tak mu pripnem aj tie ramenne pasy a nevypadne, on je strasne zive dieta a necudovala by som sa keby mi pri chvilke nepozornosti (ak by bol priputany len tymy pasmi okolo bokov) vypadol.
Inak v tom SI-cku som ich odmotovala tam mi stacia tie pasy na p´bokoch lebo sa tam az tak nezvrta, lebo z neho lepsie vidi.
Podla mna ak ti nejde o farbu , ja osobne by som radsej brala staru kolekciu, kvalitou su rovnake (potah) ale este som niekde citala ze maju odlisne pripevnenie plastenky na korbu sportaku:
na 2009 ju zipsujes na striesku a pripinas na cvoky a na kolekciu 2010 tam uz nie je na strech ten zips (to by mne vyhovovalo viac lebo ma nebavi prizipsovavat a odzipsovavat plastenku, lebo inak sa do nej nedostanes, teda tazko sa dostanes pod plastenku, ked nieco chces urobit s malym.

@lodgermaniacka kym son nemala SI-cko tak som nadavala ze kocik je tazky na skladanie do auta. my mame Pegueot 207SW a to je kombik s vacsim kufrom a ked tam dam kocik tak je ho plny kufor. Podla mna je tazky ale hlavne nemotorny na skladanie, aj ked zo zacatku mi to nevadilo, zacalo mi to vadit az vtedy ked som chcela manzela presvedcit ze nutne este potrebujeme golfky 😀 😀 😀 😀
inak sa to s nim da zvladat, vzdy si najdes nejaky system a sposob ako to ide najlahsie. Pravda je ze v zime to bolo trosicka tazsie. Nam islo hlavne aj o to ze do kufra sa uz skoro nic nezmestilo a kedze skoro kazdy vikend sme cestovali k mojim rodicom aj na noc a museli sme mat aj aku taku batozinu, nemali sme ju kam v aute poskladat lne na sedadlo spolujazdca.
Inak ako sa ti jazdi s tetoniou? pamatam si este z kocikovych maniacok ze si ju kopovala. Bol to moj favorit cislo dva ale v minulorocnej kolekcii sa mi nepacili farebne prevedenia 😖

lodgermaniacka
2. črc 2010

diky baby 🙂

@sevzuz no ja tiež budem musieť teraz začat nakladať a vykladať teutonku ked pôjdem sama, lebo som predala neo, a ta je tiež pre mna strašne ťažka, ale neviem teda vahovo porovnať teutoniu a gt3, ale podla mna to až taky rozdiel nebude, inak je teutonka dobry kočík, aj ked ja vždy najdem na každom niečo 😀

vendyzr
2. črc 2010

Teda holky, ale oni už snad 2009 nikde neprodávají....

luca30
2. črc 2010

Holky je tu někdo?? Tak holčina už to cedro prodává za 4000,- asi potřebují peníze co myslíte jít do toho ....dneska jsem viděla titanio a je fakt, že látky jsou jiné ale to cedro nevím....tak šup sem která ho máte dejte ihned vědět...