Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
6. črc 2010

Piku, ahooooj. koukám kupuješ pliko. doporučuju. my ho máme a jsem nadšená. totálně jsem se zamilovala do peg perega. i dvojkočár budu kupovat peg perego🙂

jituskak
6. črc 2010

@kacka.l já našla jen cedro. manža moc nechce použitou, tak fakt nevím... to je pořád nějaký vybírání a nakupování. to aby člověk měl bezednou peněženku...

kacka.l
7. črc 2010

Jitu, však jasně, já to beru pořád podle sebe. Že bych si koupila použitou. Měla jsem použitou a byla jako nová.🙂
Jinak nové jsem viděla snad všechny barvy za 3900,-
Já si sedačku nemohla vynachválit, ten nacvákavací systém je super. Já jsem ji využila maximálně.🙂

luca30
7. črc 2010

@jituskak tady je ta moka, taky jsem na ni koukala, vypadá moc pěkně...ta cedro byla myslím za 2300,- nebo tak nějak...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35339459&tab=4

Tak jsem opět koukala na vložky a našla jsem tu paní asi je to ta co o ni mluvila pikusa a líbí se mi tahle barva...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30390494&ta...

lépe řečeno chci něcona oživení moka barvy a koukala jsem paní tam má i vložky do peg perega jak vypadají a podle mě dělá i různé délky podsedáku jako že to překryje celý sedací prostor i ten pod nožičkama...

luca30
7. črc 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33952589&tab=5

a k téhle jsem viděla i korbičku za 1500,- jsou to moc pěkné barvy, škoda že už je nedělají...

luca30
7. črc 2010

O téhle délce jsem mluvila, myslíte že to nebude blbý že je to tak dlouhý??

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2477...

lucie.krajcarova
7. črc 2010

luca30, takže značka vajíčka Primo Villago pasuje na podvozek peg perego GT3? zatím se v tom vůbec neorintuju, tak musím vše zjistit. zatím to vypadá, že koupím použitý kočár a klidně každou část zvlášť - sporťák, korbu i vajíčko. co se týče barev, vůbec mi to nevadí, nejsem na barvy moc vybíravá a navíc to bude vypadat, že mám jiný - nový kočár 😀 I u prvního jsme kupovali kočár hodně předem - použitý, asi když jsem byla ve 4. měsíci, byla to výhodná koupě - béžový s modrými doplňky. tak si myslím, že tyto barvičky jsou univerzální pro obě pohlaví. nakonec se nám narodil kluk - do poslední chvíle jsme nevěděli,c o to bude, neukázal se. co se týče perega, myslím, že moka, oranžová i šedá jsou takové univerzální barvy, tak mám aspoň na výběr 🙂

luca30
7. črc 2010

@lucie.krajcarova jé tak to ti nepovím, protože já mám použitý koupený jen sporták z kolekce roku 2008 barvy moka a ted v létě k tomu mám domluvenou zase moku hl. korbu a autosedačku...tak jak je to s autosedačkama nevím...asi jsou tam rozdíly jen v názvech...nebo já opravdu nevím abych ti špatně neporadila..
😕 😕

pikusa
7. črc 2010

Luco,naopak,myslím,že to,že je dlouhá je super.....
nám se ted pořád nějak hrne....
Lucko...Matyášek jezdí v červeném sportáku 😀 korbu měl teda šedou,autosedačku taky červenou 😀

pikusa
7. črc 2010

http://www.maminka.cz/bazarek/?head_fulltext=pe...
a tady jsou taky nějaká perega 🙂

lucie.krajcarova
7. črc 2010

Pikusa, jo zapomněla jsem na červenou, ta se mi líbí moc pro jakékoliv dítě 🙂
Luca, čekáte druhé mimi, že kupuješ korbu?

jituskak
7. črc 2010

luca, ta autosedačka vypadá, jak nová. asi hnedka paní písnu, protože pokud není bouraná, tak co by s ní mohlo být, že? ještě uvažuju o té cedro, mám cedro pliko a je to krásná barva🙂

lucenek
7. črc 2010

já teda mám pro druhé sedajdu jinou, já moc tu možnost nacvakání nevyužila a odradily mě ty pásy..ale sedačka v lavandě 😵 😵 😵 😀

luca30
7. črc 2010

@lucie.krajcarova ano časem plánujeme druhý a paní to prodává celé za 4tisíce je fakt že příští rok už bych zase sehnala třeba novější ale nevím za jaký peníz přinejhorším můžu zkusit prodat a koupit si něco jiného jako barvu...

pikusa
7. črc 2010

Já mám pořád autosedačku na prodej 🙂 bud jí někdo vezme,nebo si jí nechám,uvidím.....

luca30
7. črc 2010

@pikusa a za kolik ji pak budeš chtít případně prodat?

pikusa
7. črc 2010

Luco,mám jí i z tou základnou....tak kolem 3000 asi
ale ted mi porodila kamarádka,má PP a nemají sedačku,tak se možná ozve.....
tak až budeš shánět,dej vědět,já ti řeknu,jestli jí mám,nebo ne 🙂
Jínak je jako nová 😉

luca30
7. črc 2010

@pikusa to je v poho já asi zůstnu u té moky, je to za čupr kup, brala jsem to že je to na druhé dítě, tak že to nemusí být nic drahého ale myslím si, že v příštím roce se zase za tuhle cenu už budou prodávat ty z kolekce 2009...
jen jsem se chtěla zeptat do kdy jsi v ní měla malýho?? 😕

pikusa
7. črc 2010

No narodil se v dubnu....a ještě v zimní kombinéze v ní byl....že by teda do listopadu????
ale pásy už byly krátký....
jo a to mates je obřík
ta jsem našla foto....a mám to ve složce 7.-8.měsíc...takže do 8mi měsíců

luca30
7. črc 2010

@pikusa no tak to je supr...jinak já si myslela že ta vložka co je okolo hlavy a pod dítětem lze vyndat a až v obchodě mě paní vyvedla z omylu, že ta se posunuje vlastně podle toho jak mimi roste...

pikusa
7. črc 2010

Jojo tak musí zůstat,jen pod zadečkem je taková vložka,co se dá vyndat

pikusa
7. črc 2010

tady to je vidět....

luca30
7. črc 2010

@pikusa to je zajímavé že některé fotky mi zvětšit jdou když na ně kliknu a ty poslední ne vždy mě to hodí navrch stránky... ☹ ☹

luca30
7. črc 2010

@luca30 aha tak mi to šlo až jsem tam vložila svůj příspěvek...takže ta pod hlavou zůstává a ta co je pod zadečkem lze vyndat...a jak je to s práním jde celý potah sundat a vyprát???

pikusa
7. črc 2010

Luco,fakt????nevím,co s tím.....
ale pod zadečkem je prostě vložka,ta se vyndá,kolem hlavy tam musí zůstat

luca30
7. črc 2010

@pikusa možná to foto jde zvětšit až je tam další příspěvěk...

pikusa
7. črc 2010

Luco,nezkoušela jsem,ale ted jsem se na ní šla podívat a určo sundat jde

luca30
7. črc 2010

@pikusa ještě jsem se chtěla zeptat asi budu opět dělat údržbu kočárku...můžu koupit i WD40 na promazání nebo je lepší ten teflonový tady ho totiž nikde nemají...a moje mamka byla s malým venku a jezdil s ním synovec a nevšiml si že jezdi se zabržděným kočárkem tak to teď šíleně vrazlo, tak jsem to odbrzdila a ono pořád, kamoška měla doma trošku WD tak jsem to nastříkala a je to celkem ok, jen to druhé kolečko vrže..tak to chci promazat a nevím kam všude můžu šplíchnout....taky mi připadne že mi šmatle pravné kolečko,ale měla jsem ho vyndané a promazané a nic tam není vidět, ale když se nasadi tak je vidět že do je větší mezera než nahoře...
a poslední dotaz je jak můžu utáhnout brzdu?? vždy to stačilo na 2 ta brzda, ale ted když jedu busem a je ostrá zatáčka tak se mi kočár občas posune..tak prosím o radu...mám ztažený ten návod, ale nevím jestli to tam je...