Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
25. črc 2010

Kači...já blb pořád koukám.....ted to zelený pliko je krásný,nemítt to černý....
a lothud mi taky vrtá hlavou 😀

kacka.l
25. črc 2010

Jojo. Piku, no tak prodej své a kup zelené. Já jsem těch kočárů už měla. 🙂 🙂
Jen gt3 zůstává. 🙂 Až mi vymění tu boudu , teda doufám, tak bude zase krasavec. 🙂

pikusa
25. črc 2010

Kači,nene prdím na to......
ale jen jsem koupila konečně,najdu toto,pak toho lothuse....raději už se nikam koukat nebudu

lucenek
25. črc 2010

ten lothus kolik váží????

lucenek
25. črc 2010

aha 10,5kg to je moc ☹

kacka.l
25. črc 2010

Lucenku někde jsem viděla červené sí prodávat za 3800,- 😉

baritus
25. črc 2010

Ahojte ! Mužiček my odsúhlasil kočík, takže budeme mať aj my GT3-kiwi. Joj, parádný je ten kočík 🙂 🙂 🙂

lucenek
25. črc 2010

kde????Kači

kacka.l
25. črc 2010

Lucenku, to nevím, ale byl jako použitější. 🙂 Kouknu se, hledala jsem chlapovi gumy na kola a vyjelo síčko. 🙂

kacka.l
25. črc 2010

Baritus vítej do klubu.
Budeš nadšená. 🙂 teda asi. 😀 😝

lucenek
26. črc 2010

@kacka.l díkec jsi zlato....ale řeknu ti furt musíš šmejdit na netu co??? 😀

kacka.l
26. črc 2010

Furt ne, jen máme v rodině jen jeden noťas, a když někdo něco chce, jde za mnou. 🙂

emanka
26. črc 2010

Ahojte,
pikusa, písala si, že si oprala poťah GT v pračke. Aj ja, na 40-ke. A celé som to zničila ☹ Tá časť, na ktorej sa sedí, tak to vnútro, tá výplň sa mi celá pokrčila. Všetko sa mi nahrnulo do stredu a po okrajoch nie je nič. Normálne cítim konštrukciu kočíka. Malej to teda nejak nevadí, možno keď vyrastie a zaberie celý kočík, tak jej to bude vadiť. Ale otrasne to vyzerá, medzi nohami má veľkú guču. Neviem, čo s tým. Rozmýšľam, že poťah zo spodu nejak prerežem a rukou to vnútri narovnám, len neviem, či to pôjde a či náhodou nezničím kočík. Nemáte s tým skúsenosti? 😎
Alebo rozmýšľam, že kúpim aj ja tú vložku z MMB...tak sa chcem spýtať, že tá časť, na ktorej sa sedí, je dostatočne mäkká? Alebo hrubá? Myslíte, že to pomôže?
Prosím, dajte nejakú radu, lebo ma z toho šľak triafa, keď to vidím 😝

Baritus, určite budeš spokojná, GT 3 je geniálny kočík 🙂

lucenek
26. črc 2010

eman ajaj právě já se poučila z praní tašek a různých podobných většinou ty výplně se vycuckovaly a měla jsme to co máš ty na potahu...já radši na tuty radši v ruce namočim do vany a jedu kartáčkem, je fakt že to schne tři dny pomalu, ale za ten problém co máš ty mi to nestojí
asi máš moc otáček na ždímáné, se ten plast tam zlámal podle mě ☹

emanka
26. črc 2010

lucenek, aký plast? vo vnútri je aj plast? sakra, to som nevedela, ja som krava 😠 Len som sa velice ponáhľala, na druhý deň som ho potrebovala suchý a takto to dopadlo. Porazí ma....asi to predsa len skúsim zospodu prestrihnúť, vyrovnať a potom zašiť....ja neviem

kacka.l
26. črc 2010

Teda emanka, to je síla, já peru v pračce všechno a nikdy nic, víš co mi pomůže. Ještě jak je to mokré z pračky, tak to chyť za ten vrch a pořádně to protřepej, fakt silou,. jako když chceš věšet prádlo, většinou si to sedne jak má. pokud už to máš suché, tak nevím. .-)

lucenek
26. črc 2010

Eman jj ta nožní část takové jakoby plexi nebo jánevím jak to nazvat, prostě todrží tvar...ono to nejde viděl leda že bys to otočila naruby

emanka
26. črc 2010

kacka, ach jaj, už je to suché a už je to aj na kočíku 😒 aj som to vytrepala, keď to bolo ešte mokré, ale vtedy to ani nebolo vidieť, že je to poskŕčané....a schlo to vo vodorovnej polohe, takže asi to bude ako píše lucenek, veľa otáčok na žmýkaní ☹ že ma to nenapadlo 😠
Alebo že by som to namočila a potom ešte poriadne vytriasla? možno sa to ešte vyrovná....

emanka
26. črc 2010

jak naruby? to vnútro?

lucenek
26. črc 2010

eman zkus.....já snižuju otáčky 😉
pakpísni jak jsi dopadla.....jo nafoto to.....

pikusa
26. črc 2010

Jééé tak o plexi nevím ani já.......
no já naštěstí v pohodě,dala jsem ale myslím málo otáček na ždímání....
ale nic se nestalo,potah je v pořádku.....
Emanka,zkus to jak psala kačka,pak bych možná zkusila přežehlit....a pak tu vložku,třeba se to sezením vyrovná

lucenek
26. črc 2010

jj na vnútro 😉

lucenek
26. črc 2010

piku hany když mi to sundal tak zezadu naruby vevnitř té nožní části bylo fakt něco z čeho se dělaly kšilty ty plastové.....

kacka.l
26. črc 2010

Lucenku, ty tam máš plast??? Já se šla kouknout a mám to celé měkkounké. Emanka, zespod by to asi šlo, ale já osobně bych to párla z boku ve švu, vyrovnala a zase přešila na stroji a nic by nešlo vidět¨.

pikusa
26. črc 2010

Teda pak se podívám,ted mates spí v kočárku,ale plast???nebo aspon něco tvrdšího?????vůbec ted netuším

emanka
26. črc 2010

Tak ja to ešte namočím vo vani a poriadne vytrasiem....pikusa, pochybujem, že sa to sedením vyrovná, malá na tej vložke vôbec nesedí, sedí na poťahu 😝 a tá vložka je celá medzi nohami 😒
idem to nafotiť

lucenek
26. črc 2010

kači jo u nožek 😉 že bych měla nějakej exepmář či prototyp????ale mám to rovné pevné
týjo na co my ještě nepřijdem 😀

pikusa
26. črc 2010

Emanko,jojo nafot

emanka
26. črc 2010

už sa mi to nahráva do pc, ja tam tiež nemám nijaký plast - ale možno sa celý zničil v práčke 😀