Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
1. srp 2010

to jo....ale vadí mi,jak se to všelijak hrne 😒

mikijana
1. srp 2010

no to mě taky, chtělo by to tam nějak lépe přichytit 😖

lodgermaniacka
2. srp 2010

@kacka.l dakujem, nesklamali ste tu ako vždy 🙂
necele dva týždne dozadu som kupila to pliko titanio, velmi zvažujem ešte gt3 na zimu, len som predala spirita, lebo mi bol tažky a bojim sa tej vahy, ale spirit píšu 15kg, gt3 okolo 13kg 😕 v aute mam teraz pliko, ale určite by som sem tam chcela odviezť aj gt3, strašne vymyšlam, len ked som si prečítala par stran ako ho ospevujete..a doma mam ešte cameleona a predať nechcem nič 😒

lucenek
2. srp 2010

na tu vložku by to chtělo takovou záložku co má emitex zimní fusak nandáš a pak u hlavy přehrneš tu kapsu přes opačnou stranu takže to nesjíždí...jen najít šikovnou maminu co?

kacka.l
2. srp 2010

Holky ahoj, jednu zprávičku jsem psala od segry. 🙂

Lucenku, to je super nápad, nebo jen do boku přišít gumičku a vždycky to přetáhnout. 🙂

Lodger, na zimu a do térénu neznám lepší kočár.Na zimu je podle mě nejlepší.

Holky,až Vám se hodím fotečky gtčka z dovči, budete koukat. 🙂Tedy myslím.
Šli jsme na výlet na sv. hostýn, a zpátky nám bylo porazeno vzít to zkratkou, přes les, jen jsme nějak špatně odbočili a šli jsme zkratkou ve zkratce. Teda takový terén nešel sejít snad ani pěšo, natož s kočárem. Ale nezklamal a sjel všechno. Má můj vellkýýýý obdiv. Kdo jej nemá nepochopí. 🙂 🙂 🙂Až tam jsem poznala výhodu soft odpružení- je to fakt poznat.
Jinak už je chudinka nachystaný v krabici a čeká na odpoledne na odeslání. 🙂

Bruník už spí v segřině casualu, ale je to hrůůůza. Ta velikost je ještě v pohodě, ale ty jízdní vlastnosti???

😠 😠

lucenek
2. srp 2010

kači ty prodáváš gt????

kacka.l
2. srp 2010

I když to tak nevypadá, tak ten terén byl fakt šílený, a toto bylo to mírnější. 🙂

A ještě jedna s lemury, gtčko se jim tak líbilo, že nehodlali slézt. 🙂

kacka.l
2. srp 2010

Lucenku neee!!! Jde se pokusit reklamovat přes to vyšisování na boudě. Pán mi slíbil, že se to nějak pokusí udělat, i když v záručáku je přímo napsané, že se to na to nevstahuje, a pokud to nepůjde nabídl mi novou boudičku za dobrou cenu. Sice je to inestice, ale mě to děsivě štve, z hnědé je čevená a z oranžové- světle oranžová.

lucenek
2. srp 2010

kačií ahá

pikusa
2. srp 2010

GT je prostě boží a super.... 🙂

ciencialka
2. srp 2010

já byla v sobotu v zoo a tak jsem taky hodně koukala po kočárcích, gt jsem nepotkala ani jedno, ale kolik tam byla jané, na netu se mi taky hrozně líbil ale zvítězilo gt a teď jsem nadmíru spokojená, mě přijde že se jim i nějak křiví kolečka nebo co, všechny je měly nějaké pokřivené a připadly mi ohodně méně prostorné a menší, je to jen můj pocit s těmi kolečky nebo je mají fakt divné 🙂

kacka.l
2. srp 2010

Mají. Určitě. 🙂 😀 😀 😝

kacka.l
2. srp 2010

Já jsme dala Bruníkovi podložku z PP do toho casualu, a sranda je, že je ta podložk avětší než sporťák, a to mi v GTčku sahá jen po ten spodní barevný pruh. 🙂

joy82
3. srp 2010

Ahojte holky, prodávám svoje snad měsíc ježděný GT-čko, nevyhovuje nám neotáčecí sedačka, nemá někdo zájem? Jde o novou kolekci, barva Java, vč. nové vložky. Víc bych popsala do zprávy. Lenka

marketka.27
3. srp 2010

@kacka.l 😀 Kterou zkratkou jste to vzali z Hostýna? Ještěže je to pidi kopec 😀DD Ale jako GT3 zvládne všechno, vytlačili jsme ji už na Králický Sněžník (z polské strany k chajdě, dál v sedačce), na Lysou (ale jen po asfaltu) a největší chuťovka byla asi z Goduly na Kotař 😀DD V zimě po sněhu i na jaře.

kacka.l
3. srp 2010

Market: já nevím, nějak dolů těmi schody po červené, ale pak tam červená nebyla jen děsivá cesta. 🙂
No a dole už zase byla. 🙂To už byla pohoda.

svoja
3. srp 2010

JOY jsem na tom stejne 😀 😀 😀

Stale prodavam....achjo ☹

pikusa
3. srp 2010

Holky,nebojte,oni se kočárky prodají....kam všude jste to daly???

lucenek
3. srp 2010

market tys teda gýletnice 😲 😲 😲
sem shniloch

lenulice
3. srp 2010

SVOJA, no já jsem nešťastná, u našich zavazí, manžel se mě stále ptá, že jestli je už prodanej, achjo, přesně jak říkaš. Já jsem to dala snad už všude, jen s cenou se mi nechce velice hýbat, když vím, co je to za kočárek, že ještě není ani pořádně zajetej 🙂

lucenek
3. srp 2010

holky no.....trh je přesyceej ted jdou do mody ty stokke a podobne heblata.....ale jako u mě já na to co od kočáru chci přišla až když jsme s ním denodenně jezdila

kacka.l
3. srp 2010

Holky ta cena je fakt síla. Kamarádka si jej chce taky koupit, ale někde prý viděla cedro za 4500,- tak se jí nechce dávat třeba 7000, že si raději počká, až se něco naskytne. Takže si myslím, že je to asi cenou. Nevím sice holky kolik máte. 🙂

Lucenku já to vím taky. Už chci peregáče zpět, ten casual je příííšerný, skáče i na naší zahradě. Jet s ním někde v terénu, tak to asi vůbec a navíc mu děsivě klape přední kolo. Zlaté občasné vrznutí gtčka.

svoja
4. srp 2010

15 za celou trojkombinaci vc.baze a doplnku je moc?

pikusa
4. srp 2010

Svoja,myslím,že cena za celý komplet je fajn....vždyt je sporták skoro nepoužitý že

kacka.l
4. srp 2010

Svoja, nemáš to moc, když si vezmeme pořizovací cenu. Ale zrovinka teď je na bazosi také celá souprava za 9500,- a už jsem viděla i za 8000 papaiu(komplety). Tak to se pak hůře prodává. Já jsem to nemyslela nijak zle. 🙂 🙂

vendyzr
4. srp 2010

Ahoj holky, my to naše GTčko ještě nekoupili, tak mi kdyžtak písněte, kde máte inzeráty 😉 Mrknu.
Raději bych teda kolekci 2010, takže asi připadá v úvahu jen kočík od Joy?

Díky a mějte se krááásně.

lucenek
4. srp 2010

vendyz vem si 2009 má lepší pásy 😀

svoja
4. srp 2010

vendy mam ho v bazaci....neni tam nafoceny vsechno, kdyztak dodam. mam 2009, ale top stav.

vendyzr
5. srp 2010

Holky, když mě se zdají lepší pásy u té 2010.... Nevím, no, už jsem to tady jednou řešila...

pikusa
5. srp 2010

Vendy...dej jak myslíš ty... 😉 teda kup 😀