• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
to koženeé vypadá fakt dobře....
kupím až na to budu mít :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak to jsem zvědavá kdy :grinning:
18. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku až vyhraju ve sprotce nebo odjedu do zahraničí pracpvat a vydělám love.... :grinning:
18. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak to jo :grinning:
18. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joojo. :slight_smile: To se potom přidám. Taky chci vyhrát.Nebo a´t nám zvýší mateřskou , stačilo by mi o 3000,- ať nemusím furt škudlit od výplaty k výplatě. :slight_smile: Nejsem náročná, no uznejte. :slight_smile: :slight_smile:

Ten červený tunning je kol. 07 mod rosso, ale mě se nelíbí, to samé bylo v modré a zelené. :slight_smile: mod blue a mod verde.

Lanko, na ty samé peníze tě vyjde v babypark kenyo celá nová rukojeť- a budeš to mít origoš. :slight_smile: Stojí tam tuším kolem 790 kč, ale je to starší údaj.

:grinning:
18. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen sonduju a informuju se... třeba se tu bude někdo informova a dočítat, stejně jako jsem to dočítala já a bude rád že nemusí dohledávat.....
@Kacka.I kenyo je babystar a madlo jsem nenašla ostatně ani jakýkoli jiný náhradní díl. Babypark pro změnu nemá pp vůbec v nabídce. Takže netuším co jsi měla na mysli. Jinak nové madlo je na mmb za 1200 + pošta. A to se mi zdá dost. Ono se mi teda zdá dost i těch 800Kč takže my to nejspíš vyřešíme tak že koupíme cca za 200Kč dlouhé omotávky na rukojeť rakety a omotáme to tím.
Mě se ta pěna prostě nezdá.
18. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ofiko dovozce pro PP je malli.cz tam maj náhr rukověť, brzdu, lanko, košík.......madlo stojí 1290
18. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je to tak, že ofiko je prý babypark kenyo. Mají vše o hooodně levnější než malli. Třeba zadní kolečka na pliko má mali za 1200 a kenyo za 790,- což je síla, a to je tak se vším, prodávají to za nákup. Já nakupuju jedině už tam, ale brala jsem i od malli- krytky na pliko tam vyšly na 45Kč, v kenyu pak na 18kč. :slight_smile:
Ale páska je super řešení, asi bych to udělala podobně. :slight_smile:
18. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačií ahá....no a divej v malli jsme vzalal duše jedna 250 přišly mi od suchého bláta a bez ventilku žádně označení PP nebo tak něco...a v cyklosportu duše do kola naprosto identická a čistá za 70kč s ventilkem
18. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.I jen pro info. Jak je kontaktuješ a kde? Mají e-shop, nebo jsou někde kamenní? To až něco budem potřebovat na rychlo.....
18. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babystar.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=78

Tam dole- jak je servis. Tak tam, já je mám i na záručáku jako výhradní dodavatele a i tam jsme posílala kočár na reklamaci, takže proto o nich vím. :slight_smile:
18. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak tudy cesta.... Babystar Kenyo. Jo tak tam jsme byly kočár prozkoumat. Akorát na na e-shopu žádné náhradní díly nemaj. Asi jsou na přímí dotaz.
No a hlavně mě zmátl ten babypark protože ten taky existuje. Takže jsem v tom měla chaos jestli teda kenyo nebo babypark.....
Děkuji.
19. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já jsem ...Jasně já ani netušila, že je to babystar, a babypark taky. :slight_smile: Tak promiň. :slight_smile:
19. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky uz ste videli nove kociky od Peg perega na rok 2011?
je to bomba skuste si tuto stiahnut ten katalog spodny a tam su ine zmeny.
http://global.pegperego.com/-/catalog-downloads/

s nasim GTckom toho vela nevymysleli podla fotiek ale farby su zmenene, no podla mna nic moc ale maju novy kocik
PLIKO SWITCH EASY DRIVE MODULAR a to je inak kompaktny kocik! :sweat_smile:
ved nakuknite:slight_smile:
19. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sevzuz krásné ta béžová barvička a zdá se mi i hnědomodrá kombinace :grinning: no jen jsem to proletěla, ale krásnéééé :slight_smile:
19. zář 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě to nejde!!! Jak??? Modrohnědá je tam taky????NO to by byl sen.
20. zář 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pěkné, ale ty hezké barvy jsou na kočárek co zrovna nepotřebuju. :slight_smile:
Ta béžová je pěkná, ale jinak ta zelená nic moc a ta červená taky- příjde mi to takové usedlé. jen ta béžová by u nás byla hned jak prase. :slight_smile:
Co se mi líbí je ten switch s jednoduchými koly. Ten bych brala, ale switch je pro nás zbytečný.
Škoda, čekala jsem, že kdyby byl GT v čokomodré tak bych do něj šla. Nebo síčko, ale takhle fakt koupím asi nějaké levné golfky a bude. :slight_smile:
20. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nejdeeeeeeeeeeeeeee :frowning2:
20. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, já ti zkusím hodit odkaz. Mě tady ten taky nejede. :slight_smile: Jdu to hledat.
20. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo tady. .-)
20. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kraaaaaaaaaasne su tie nove kociky :slight_smile:
20. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dá se dát na pliko autosedačka?
20. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu dá, vystrčíš ty packy a nacvakneš. Já tak jezdila a bylo to super.
20. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako normálně jak u gt3?
20. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten béžovej je nejhezčí,jinak jsem zklamaná :astonished:
20. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituskak anoooooooooo :grinning:
20. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nejvíc líbí ten hnědej a šedej a černej. já jsme na tyhle "vyblitý" barvy :grinning:
20. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale fakt jsem teda čekala víc
20. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku to já taky, to si mi ta kolekce 09 zdá asi nejlepší. Javu jsem viděla na živo minulý týden, a je moc plechová. :slight_smile:Líbí se mi na síčku i na pliku, ale na gt je nic moc.
No a ty nové barvy??Zelená je děs a červená ještě více. Už vidím růžovou holčičku v té červené a modrého kluka v té zelené. Moje mamka mi vždycky říkala zelená a modrá pro blázny je dobrá. :slight_smile: :slight_smile: To když jsem chtěla vyrazit v zelenomodrém oblečku. :slight_smile: :slight_smile:

jinak to pliko switch vychytali, to je fakt super.
20. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek