Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
22. zář 2010

pikusa věřím, že i u nás si s tím v cykloši kdyžtak poradí, ale je fajn vědět, že nemusím kupovat origoš, kor po zkušenosti, jakou má lucenek, že jí přišly použité, bez ventilku a ještě špinavé...na co platit majlant za něco, co se dá koupit za pakatel, že?
mě by třeba vůbec nenapadlo do cykloše s tím jít, nenapadlo by mě, že tam pasuje duše na dětské kolo 😉

jinak jsem připravena dokonale, jen aby to už došlo a já se tím mohla kochat, gtčko je u tchánovců a já na něj pořád myslím 😀 měli jsme ho doma sotva 2 dny, jen ho ledabyle složili ať víme, že má všechno a zase ho zabalili a dali v krabici ke tchánům...tak se nemůžu dočkat až ho pak dotáhneme a sestavíme i s korbou...
a mám už i pláštěnu na hl. korbu, takže fakt připravena...aspoň v tomhle směru jo 😀

pikusa
22. zář 2010

Já ho měla u našich..o 4 vchody vedle a chodila si tam pojezdit 😀
a v cykloši mi zpravili i ventilek

ivett
22. zář 2010

tak to já to tak blízko nemám, i když autem jsem tam za 20 minut, ale holt to musím vydržet...

měly jste kočár doma už před porodem nachystaný? nebo jste ho dovezli až po porodu? nejdůležitější je autosedačka, tu budu mít doma, ale jestli už nachystat doma kočár nebo ho fakt vzít od tchánů až po porodu, že by jako pro něj manžel zajel, když já budu v porodce...

pikusa
22. zář 2010

Ne neměla jsem ho doma.....až když jsem přijela z porodnice,chlap pro něj zašel.....
autosedačku mi přivezl asi 3.den po porodu do porodnice

ivett
22. zář 2010

ok, tak my ho taky stáhnem domů až dorazím z porodky...

pikusa
22. zář 2010

Jasně...stejně hned nepůjdete ven ten den 😀
My přišli dom v sobotu a ven jsme šli v pondělí 😀

ivett
22. zář 2010

jj, jasně, kdoví kdy vyjedeme... 😉

pikusa
22. zář 2010

Taky jaké bude počasí....my měli hezky,tak to bylo fajn

lanka
22. zář 2010

ivett tak přesně proto jsem tu diskuzi dočítala abych to mohla dochytat a věděla do čeho jdu už trochu předem.

Nicméně zpěk k věci nakonec jsme s omotávkama skončili v cyklo. Omotávky na berany mě fakt nenapadly délka cca 2m x 2 ks a ještě nám kus zbyl z každé zbyl. Motaly jsme to od boků ke středové brzdě pod kterou jsme to strčili a brzdou zajistili aby se to nerozbíhalo.

Teď už jen čekám na déšť aby jsme vyzkoušeli kočár v dešti a zjistili jestli chcem tu celou pláštěnku nebo ne....

Pikusa - nikdy nevíš... my dojeli dopoledne a po obědě jsme vyrazili bylo tehdá krásný září a nádherný teploučko. Akorát tentokrát v tom únoru asi hned tak vyrážet ven nebudem. I když na druhou stranu mě to starší asi bude doma stávkovat. Je na denodenní procházky navyklá... 🙂 takže možná steně budem muset. 😝

pikusa
22. zář 2010

Lanka....no pravda,nikdy nevíš....
ale Mates měl ještě žloutenku,doporučili nám být doma a v klidu--to víš,já bych jela hned 😀

ivett
23. zář 2010

holky tak vzhledem k tomu, že rodit mám v listopadu, tak nějak nečekám pěkné počasí, ale třeba překvapí a vyjedem taky brzo...nebudu to hrotit, i když se na to už třesu, ale kdoví co bude 😀
manžel by nejradši do porodky přijel s kočárem a odešel pěšky rovnou s ním 😀 máme porodku kousínek od baráku, ale to jsem mu zavrhla, páč jako nevím jak se já budu cítit na to odejít z porodky pěšo hnedka na prochajdu s kočárem 😀 😀 😀

lanka
23. zář 2010

Tak se rozhodeš v porodce.... Však uvidíš jak ti bude.
Já bych klidně odejít mohla ale šlapat nějakých cca 30Km po hodně rušných tazích, kde není žádný chodník... by asi nebylo to pravý ořechový 😀 😝 Takže u nás to bude jasná volba.. 🙂
Pikus - žloutenku jsme nepotkali zaplať pán Bůh. Budu doufat ve stejné štěstí i podruhé..

pikusa
23. zář 2010

Tak to já bych klidně mohla z porodky šlapat pěšky,mít to kousek....
a teda klidně hned druhý den,ne-li v den porodu odpoledne 😀

lucenek
23. zář 2010

há já měla kočár od 16tt doma pod postelí 😀 😀 😀 😀

kacka.l
23. zář 2010

Já ho měla u mamky asi 20m vedle. A denně jsem chodila jezdit.
Jinak dneska jsem byla v ZOO a viděla jsem snad PP ve všech barvách.
Ale oranž ani jeden a já jsem jela s buzzem. 🙂

Nová kolekce naběhne prý do ČR v říjnu. 🙂

lucenek
24. zář 2010

ivett ty odkazy...já chtěla novou moku víš...ale už je to jedno jedna byla v brně 😀

ivett
24. zář 2010

lucenek aha, tak nic, no hlavně že jsi sehnala...

kacka.l fakt v říjnu??? no to bych ještě stihla možná objednat aby to došlo, no moje nervy...uvidíme jak ta sophia bude vypadat a kdyžtak to ještě stihnu snad vyměnit...

lucenek
24. zář 2010

@ivett sofia je krásná barvička.....z té nové kolekce bych korbu bralla jen tu béžovou s tím kvítkem či co to tam je

kacka.l
24. zář 2010

Holky mám dilema, já jen tak zkusně zkusila dát inzerát na PP za 9tis, co je podle mě doost vysoká cena a hnedka se mi ozvala paní. Co mám dělat???????????? 😕 😕 😕 😀
Já fakt jezdím více s buzzem, ale je mi jasné, že do sněhu gtčko potřebuju, tak mám dilema.
1. Prodat
a)koupit starší v jiné barvě, protože ta oranž. mi fakt leze krkem. 🙂 A jen potah si nikdo měnit nehce. .-)
b)koupit nového béžového (ta paní chce i fusak tašku a další blbiny...takže by mi na nového v pohodě vyšlo bez doplatku)
2. Nechat si oranžáka
🙂

ivett
24. zář 2010

@lucenek viděla jsi sophii na živo??? mě se na obrázku líbí moc, ale kámoška mě nahlodala, když na ni koukala, že jí přijde, že ta vínová je z nějaké jiného materiálu než zbytek a že vypadá jak semiš a to bych teda fakt nechtěla, tak nevíš z jakého je matroše? je stejná třeba jak java? ten matroš?
já bych z té nové kolekce brala právě tu béžovou nebo tu hnědou...ale asi už to stejně nestihnem, tak doufám, že sophia se nám bude líbit, původně jsme chtěli red step, ale vadí mi tam ty čtverečky na těch lemech, působí to na mě tak nějak lacině jak od polských kočárů...

kacka.l já bohužel neporadím, já bych ho prodala, kdybych ho chtěla prodat, ale přijde mi zbytečné ho prodávat, když ho ještě budeš potřebovat, ale zase když chceš jinou barvu a ta oranžová už ti leze krkem 😀 tak nevím no, jako pokud tě to nebude nic navíc stát, tak do toho jdi, jen otázka, jestli pak seženeš tak honem nějaký jiný a takový, který by ti vyhovoval...
nedá se koupit jen nový potah?

kacka.l
24. zář 2010

Ivett díky za radu. 🙂
Oranž mi leze krkem, ale hlavně se bojím, že nová bouda bude za půl roku zase vyšisovaná- ta oranžová opravdu asi šisuje, viděla jsem maminku s navettou a ta to měla snad ještě více než já. Taky ta látka se jakoby ztenčila, holky máte to tak taky???

kacka.l
24. zář 2010

A ještě Ivett, myslím že kamarádka má pravdu, já sice viděla tu Mareu a byla taková semišková-teda jen pohledem, nešahala jsem a tuším, že ta sofia bude stejná. Nechceš si zavolat do toho babyparku kenyo, tam by ti to řekli na 100% jsou moc milí. 🙂

ivett
24. zář 2010

kacka.l to mě neděs, jestli je to fakt jak semiš, tak to nechci ☹ já už ji objednala, zatím je to teda ve stavu přípravy k odeslání, ale jestli jsi viděla mareu a ta ti přišla do semišova, tak ta sophia bude taky, jsou stejné, jen barevně jiné...ach jo, teď se děsím, co mi dojde...nesnáším semiš na takových věcech, vždyť to není ani praktické na kočár ne??? no moje nervy...

viděl jste ještě někdo nebo osahával sophii nebo mareu???

že já radši neobjednala tu red step... 🙄

kacka.l
24. zář 2010

Třeba se ti naopak bude líbit. 🙂 A třeba to ani semišek není, a jen to tak vypadá.mě to přišlo jk takový ten mikroplyš, co se dává na sedačky a tak. Ale třeba bude opravdu moc pěkná.
Ten red step máš pravdu je jak polský. A Lavanda se ti nelíbila, já ji viděla v reálu na korbě, ale té hluboké né navettě a je nádherná lila fialková né jako na fotkách, no čekt holčičku, tak si kupuju jedině tu. 🙂

Že Lucenku???

ivett
24. zář 2010

no já nevím, já se toho děsím, a manža taky...semiš na kočáru fakt nechci, ani nic jemu podobné...ach jo...nevím co mám dělat...ještě bych to snad stihla přeobjednat, ať mi rovnou pošlou tu red, ale potřebuju najisto vědět, že ta sophia má tu červenou fakt takovou semiškovou...
někde jsem četla, že marea a sophia mají kvalitnější potahový materiál, ale pokud je to teda ze semiše, tak pochybuju, že je to kvalitnější, krom toho, že semiš jako takový je hnusný, tak nevím jeslti je praktičtější než to, z čeho běžně kočárky jsou...
no, tak teď jsem zase na nervy...nemáte někdo číslo na to kenyo, kde by mi to mohli říct, z čeho to je?

kacka.l
24. zář 2010

Jako jejich stálý klient dotazovač je mám v oblíbených. 🙂
http://www.babystar.cz/index.php?option=com_con...

A pak Ivett napiš,samotnou mě zajímá z čeho to je. 🙂

ivett
24. zář 2010

lavanda mě až tak nenadchla, jako je pěkná, ale ta fialová mi přijde taková "vyblitá" nevýrazná, navíc se nelíbí manžovi, ach jo, já nakonec skončím i u navetty v barvě java 😀 chtěla jsem hlubokou korbu nějakou veselejší, tak původně jsem chtěla tu red, pak jsem koukala na sophii, ale teď teda fakt nevím...určitě nechci tu oranžovou a zelenou...ale zase než semiš na kočáru, to radši přežiju ty čtverečky na té red step, třeba bude v realu hezká...

ivett
24. zář 2010

jé, díky... a na který kontakt mám volat? na ten eshop nebo do prahy?

kacka.l
24. zář 2010

Já volám na tu Prahu, přímo prodejnu. 🙂

ivett
24. zář 2010

díky, jdu tam zavolat...