Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

doorka
29. zář 2010

Ahojte. Holky.poiprosila bych o radu. Zkoušeli jsme včera poprvé sporťák. Ta opěrka na záda drží jen díky boudičce nebo máme někde chybu?Díky.

kalerat
29. zář 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jaká je skutečná délka kočárku, na stránkách jsem našla že 126 cm a paní v obchodě mi tvrdila 110. Ptám se kvůli výtahu, díky moc

nika
29. zář 2010

@doorka a máš zadělou opěrku to takových držáků kde se polohuje, u navety to není potřeba, koukni do návodu nebo když vydržíš zkusím najít návod a písnou ti který je to obrázek.

nika
29. zář 2010

@kalerat ahojki kal, já teda doma výtah nemám ale všude jsem se nacpala ikdyž tip ťop, kdyby se ti chtělo tak najdeš jak tu holky psaly rozměry. většinou slopíš rukojeť a našikmo zaparkuješ a v poho, já ještě nepotkala výtah kambycom se nevešly 🙂

doorka
29. zář 2010

@nika já právě návod nemám. ☹ Budeš hodná.

kalerat
29. zář 2010

@nika ahoj Veru, díky za info. Já se jen ptám pro jistotu, my máme výtah cca 120 cm, tak snad to bude v poho 🙂

nika
29. zář 2010

@doorka tak ti pošli do IP email pošlu ti ho mám ho elektronicky

ivett
29. zář 2010

tak sporťák se zaaretovaným kolem má délku 110 cm, já si teda na první vyjížďku ještě počkám, ale do výtahu s ním snad vlezu, na šikmo určitě se sklopenou ručkou a zaaretovaným kolem, tzn. kolem otočeným dovnitř...

a zádová opěrka se určitě musí polohovat na nějakých držácích, jen boudou to držet nemůže, my jak ho složili tak to normálně šlo, ale teď ho doma nemám...jinak návod je na netu... 😉

nika
29. zář 2010

@kalerat hele pokud nespěcháš vezmu zítra sebou metr a přeměřím ale tak měsíc dva zpět to tu holky psaly. a co kočárek po Kubovi? už není nebo měníš za lepší - nejlepšíííí

ivett
29. zář 2010
kalerat
29. zář 2010

@nika jasně budeš moc hodná, nespěchám na to. Kočárek po Kubovi mám, ale chci lepší sporťák. Když třeba půjdeme na procházku a Kuba bude unavený, tak si dám Valču do manducy a Kubu do kočáru. Má tam spoustu místa i 2 letech, to bylo pro mě hodně důležitý 🙂

luca30
29. zář 2010

Tady je odkaz ohledně té délky jestli se tomu dá věřit..

http://www.mimibazar.org/foto_detail.php?id=260...

lucenek
29. zář 2010

kal jde i ta rukovět sejmout tak se vleze většinou 😉

doorka
29. zář 2010

@ivett dííííky

pikusa
30. zář 2010

Ahoj holky.....
Tak dovolená na moravě se nám v neděli jaksi změnila....mates se po obědě probudil a sípal...tak auto,na pohotovost do Nového Jičína a tam si nás s laryngitidou nechali.příjem šílenej,mates hysteráky,já brečela....odběry krve--to jim nešlo,tak ho napíchli snad 5krát....pak ORL....další hysteráky....šílený...
Moje mamka byla se mnou,tak řešit ještě co pak s ní,ubytování 20km daleko,ona neřidič......
pak tam počkala s matesem už na pokoji,já jela vše zbalit,poprosila jsme jednoho tatínka at jede za mnou a pak jí odveze.
no a pak jí na úterý sehnat v jičíně ubytko....
Ale my jsme to zmákly,mates b yl zlatej.....v nemocnici byl strašně hodnej....nesměli jsme ani do herničky,aby ještě něco nechytil....
A včera ve 2 nás pustili...tak cesta dom v poho,po 7 večer jsme dojeli

lucenek
30. zář 2010

piku týjo ještěže jste oká...to znám ty jysteráky gojgytaky tak srdceryvně řvala bobinka....naporsto ti rozumim 😔

pikusa
30. zář 2010

Lucenek a ještě tak daleko od domova......pak starosti,co s tou mou mamkou i když jsem byla ráda.,že tam je....

lucenek
30. zář 2010

no eště že tak event se dá dojet busem vlakem že jo.... no fuj takové situace

pikusa
30. zář 2010

To jo,to se dá,ale zase nchtěla,abych s ním pak jela dálku sama.....

luca30
30. zář 2010

ahoj holky promiňte, že zase otravuji ale už jsem skoro prodala vintage a chci jít do peg perega plika, našla jsem na netu paní a ta by mi nechala kočárek i s nánožníkem a pláštěnkou za 4 tisíce je to loňská kolekce corallo myslím, že je to ta co má pikusa na gt3...myslíte si že mám do toho jít, původně jsem chtěla jít do golfek tak do 2500 - 3000,ale ty plika se bohužel takhle pohybují...prosím o ryhlou radu, jak jste s kočárky spokojeny...děkuji.... 😵 😵 😵

jedná se o tento inzerát...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36673475&tab=2

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36673571&tab=2

pikusa
30. zář 2010

@luca30 šla bych do toho 😀

lucenek
30. zář 2010

luco a síčko nechceš je lehčí......vyneseš do mhd a ták..... 😀

luca30
30. zář 2010

@pikusa děkuji já si myslím že je to dobrý kup...podle toho co jsem koukala na netu tak jsou ceny mnohem vyšší a kočárek je ještě rok v záruce sice s ním paní rok jezdila ale snad nebude nějak rozhrkaný nebo jak to mám říct...

luca30
30. zář 2010

@lucenek když já kočárek budu používat hlavně na vesnici a občas do autobusu do města a to síčko má ty kolečka takový malý tak nevím...

pikusa
30. zář 2010

Já koupila za 3900....a starší........

luca30
30. zář 2010

@pikusa takže myslíš že je to dobrá volba, vím že nafukovací kola jsou nafukovací kola a nic se jim nevyrovná, ale chci mít v záloze nějaký kočárek pro Kubíka, až se narodí druhé dítko tak at se má případně ještě v čem povozit...a teď to můžem střídat gt3 s plikem...

pikusa
30. zář 2010

Taky jsem ho měla na léto a na cestování do auta....
a taky mi přijde fajn,že na podvozek vćvakneš vajíčko a není ten podvozek tak těžký jako GT
ale teda musela jsem si na něj zvykat.....

nika
30. zář 2010

@pikusa jejda, škoda že na mne nemáš tel poskytla bych ti ubytko přímo v nj zadara. hlavně že už jste ok a doma 🙂

pikusa
30. zář 2010

Nika.....víš,že mě ale napadlo,že mít net,kouknu se kde kdo bydlí a poptám se aspon na ubytko a tak.....
😀

verusa22
30. zář 2010

@pikusa hlavně,že jste v pořádku a doma🙂