Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

verusa22
30. zář 2010

holky já dneska viděla peg perégo sí ,snad o dobře píšu a NÁDHERA! až jsme zalitovala,že golfky máme chicco multiway 🙄

pikusa
30. zář 2010

Veruso.....prodat a koupit sí 😀
a ano---doma je doma

verusa22
30. zář 2010

@pikusa asi jo :D jdu juknotu 😉

pikusa
1. říj 2010

@verusa22 tak co????jak to bude?? 🙂

kacka.l
1. říj 2010

Teda Piku, to je děs, přístě jeď do OV- Ubytujeme Tě s Lučenkem u sebe a ona Ti ještě poskytne odbornou péči. 🙂 🙂
Síčko i Pliko jsou super.
Pokud je Pliko jako hlavní kočár dopopručuju, pokud bude jen do auta a jako druhák, pak je jasně lepší Sí.
Ale z golfek je pliko super, mi jen vadilo, že jsem pořád kopala do koleček. 🙂
Mě se moc líbí to nové béžové Sí. 🙂

pikusa
1. říj 2010

Kači....já myslela na to,že vy jste v Ostravě 😀 jak bych vás tam ale hnedala?????podle kočárku??? 😀

lucenek
1. říj 2010

piku já už s gtéčkem nejela tak měsíc.....

kacka.l
1. říj 2010

Ani já ne. 🙂 Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že Bruník bojkotuje GT3. Chce jen buzze, včera bylo u nás kosa, tak jsem ho šoupla do PP, je více chráněný proti větru a řev jak prase, takže jsem musela vytáhnout buzze, přehodit fusaky a všechno a byl spokojený.
Já golfky momentálně nemám žádné, buzz se vleze v pohodě i do felicie, ale myslela jsem, že to bude jen přecho´dák po dobu reklamace, ale asi u nás zůstane déle. 🙂

pikusa
1. říj 2010

Lucenek...takže tebe bych nenašla a Kači taky ne....jezdí z buzzem 😝

lucenek
1. říj 2010

piku no, u mě poznávácí znamení leda to že bydlím kusek po fakultkou 😀

verusa22
1. říj 2010

@pikusa jeste nevim musim prodiskutovat doma 🙂

luca30
1. říj 2010

Ahoj holky tak teď jsem koukala na video na malli ohledně plika a musím říct že to vypadalo super 😀 tam teda uvádí váhu 7,3 kg ale asi je vyšší jak jste psaly vy...
Nevíte jestli v té kolekci 2009 myslím že je z toho roku barva corallo jestli má nějaké okénko ve stříšce, že vidíte na mímo?? v té 2010 tam je už dokonce nějaká kapsa...
a nemáte někdo rozměr koleček?? jako jejich průměr díky moc...

luca30
1. říj 2010

ajo už jsem to našla na netu průměr 17 cm...

magalie
1. říj 2010

Ahoj holky 🙂 Mám pocit, že vás všechny už znám, protože jsem pročetla celou diskuzi tady plus na emiminu 🙂 Tak bych se k Vám ráda přidala.
Jsem rozhodnutá pro GT3, chci barvu Java, ale už není k sehnání, protože ji chci z kamenného krámu, kvůli reklamaci a ve třech krámech v Liberci už maj jen kiwi a tropico. Ještě čekám, že se mi ozvou z dětského ráje, co mají taky pobočku v Liberci, že by snad ještě měly 3 javy přijít, ale vědět to budou až v pondělí, protože teď jsou na veletrhu...
Tak mi držte palce, Markéta

ivett
1. říj 2010

@magalie jestli ho nemůžeš sehnat v kamenné prodejně, tak to klidně objednej z netu, protože stejně všechny kočárky posílají z Kenya a i veškeré reklamace se řeší přes Kenyo, takže sice koupíš kočár z kamenného obchodu, ale reklamaci ti tam stejně nevyřeší, jen kočár pošlou do Kenya...
my ho koupili na eshopu, který má i kamennou prodejnu tady vedle ve městě, máme taky javu, takže já bych s netem neměla problém, hlavně tě všude na netu vyjde levněji, my ho kupovali za 11.300,-, v kamenném obchodě ho tu mají za 13.500,- 😉

holky mě dneska psali z eshopu, že odeslali zboží, takže v pondělí očekávám navettu xl v barvě red a autosedačku java i s isofix základnou, jsem na ně zvědavá, hlavně na tu korbu, už se němůžu dočkat... 😉

magalie
1. říj 2010

@ivett no mně jde právě o to, že když pak bude reklamačka, tak to nebudu muset kdoví za kolik posílat do prahy nebo tam s tím jezdit, ale že prostě jen dojedu do liberce a předám jim to tam... A navíc jsem se ptala a půjčujou na dobu reklamace jinej kočár, tak to je taky plus 🙂 A navíc na tom dětským ráji maj psaný, že když ho někde najde člověk laciněji, tak jim má dát vědět a že zkusí tu cenu minimálně dorovnat, tak jsem jim tam hned poslala odkaz na jinej krám za 11250 🙂

lucenek
1. říj 2010

@magalie myslíš že budeš reklamovat? jedinej kdo tady reklamoval byla kacka ale jen boudu šíslou ne kočár pro jízdní vlastnosti.....

lucenek
1. říj 2010

@ivett to jsme taky zvědavá na korbu ta sofia i marella jsou takové semišky no...ale myslím že to je impregované či co....

ivett
1. říj 2010

@magalie jo tak to jo, s tím náhradním kočárem je to lepší, my si teda taky vybrali eshop, který má i kamennou prodejnu, abysme to tam kdyžtak mohli zanést, ale že kdyby šlo jen o tu reklamaci jako takovou, tak jen kvůli toho za kočár o víc tisíc nedám ani náhodou, když to stejně posílají všechno do toho kenya...
já teda doufám, že reklamovat nic nebudu, ale člověk nikdy neví...ono taky záleží s jakýma "blbinama" to tam lidi často reklamují, já nějaké vrzání kolečka nebo páchlou duši reklamovat nehodlám, pokud nepůjde o extrém a nic jiného se na tom kočáru snad nepokazí, taky jsem četla celou diskusi a vím, že problém byl jen s tím vrzáním a občas někomu praskla ta rukojeť, my nejsme typy, co by čekali měsíc bez kočáru na to, až jim stejně napíšou, že to byla naše chyba, takže bych si radši novou rukojeť koupila, ale to je asi každého věc...vzhledem k ceně kočáru mi pak přijde čekání kvůli tisícovce zbytečné...
ale je samozřejmě nejlepší, když to máš kam zanést, a oni to za tebe vyřídí, to jo...já jen kdybys nesehnala tu javu, tak že bych jen kvůli kamenné prodejně se jí nevzdala a objednala ji z netu 😉

ivett
1. říj 2010

lucenek, pak vám tu hodím foto jak bude vypadat, sophia šla naštěstí vyměnit, semiš nechci ani vidět 😀 ať je naimpregnovaný čím chce 😀

lucenek
1. říj 2010

@ivett seš ero.....mě by to neva ještě jsme objevila na mmb jeansovou navettku za 990,- ta vůbec nevypadá špatně 😵

ivett
1. říj 2010

ty jo jeansovou? ta může vypadat dobře, ale co je to za kolekci? ta musí být asi starší ne? vůbec si neuvědomuju, že bych někde viděla jeansovou...
a s tím semišem, no mě by to fakt vadilo a i manža se zděsil, když jsem mu to řekla, semiš fakt nemám ráda, na ničem, natož na něčem tak čačí jako je kočárek s malinkou princezničkou uvnitř... 😀

lucenek
1. říj 2010

jj starší kousešek ale pásne na gt3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37597341&tab=1

magalie
1. říj 2010

@lucenek Já doufám, že nebudu muset 🙂 ale jistota je jistota

@ivett mám šikovnýho muže, takže kvůli blbinám taky nebudu měsíc bez kočáru, jen kdyby se podělalo něco většího...

Holky, se vám musím přiznat, že já ještě GTčko ani neviděla naživo, jsem se prostě do něj zbláznila přes tuhle diskuzi a z fotek na netu 🙂) Jsem byla rozhodnutá, že budem mít jané slalom pro 2009 (reverse se mi nelíbí) a pak jsem náhodou v nějaký diskuzi padla na GT3, tak jsem se jen chtěla podívat, jak to vypadá a už mě to nepustilo 🙂)
Úplně původně jsem chtěla xlandera XT, co má kamarádka, takže manžel jen kroutí hlavou, že doufá, že tohle už je moje poslední volba, že to nějak leze nahoru, ty finance :D Ale co by pro kočičku naši neudělal 🙂)) Já mám ještě čas, Káje je necelých 5 měsíců a hlubokej kočár mám inglesinu vittorii, takže velká korba, ale bojím se, že když nekoupím teď, tak pak už neseženu a ta nová java bude dražší... Nevíte o kolik se to zvedne? Za novou kolekci? Jestli ne o moc, tak bych možná počkala na tu béžovou...

ivett
1. říj 2010

lucenek, ta vypadá moc hezky... 😉

lucenek
1. říj 2010

java půjde dolů nastupuje kolekce 2011

lucenek
1. říj 2010

že? taková zvláštní 😵

ivett
1. říj 2010

magalie já psala na malli, kdy nové kolekce dostanou sem a psali mi, že koncem října, ale některé barvy klidně až v únoru a ptala jsem se taky na ceny, jestli budou vyšší a psali mi, že zatím nemají informace o tom, že by ceny měly být jiné než dosud, tak nevím...
ta béžová je super...já na ni holt čekat nemůžu a do javy jsem zamilovaná už dlouho, ale není vyloučeno, že pak za béžovu přeba nevyměním...

to jsi odvážná, koupit kočár, aniž bys ho viděla, co když ti nebude v něčem sedět? nám se teda líbil moc od začátku a když jsme ho viděli naživo, tak jsme se úplně zamilovali, i manža a to je co říct, jemu se kdeco nelíbí, ale o gt prohlásil, že to je kočár jak má být... 😉

ivett
1. říj 2010

lucenek ale v katalogu na r. 2011 je java pořád...

luca30
1. říj 2010

Holky nevím jestli jste to už tady psaly, gt3 má stejné rozměry jako pliko?? myslím tím výšku zádové opěrku a to a jak na tom prcek sedí...protože na malli jsem na pliko našla výšku 55 cm zádové opěrky a naše gt3 má 47 tak jsem z toho zmatená...