Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
1. říj 2010

@ivett jo?

ivett
1. říj 2010

no mě se zdálo, že jo, jdu na něj mrknout...

magalie
1. říj 2010

Já se na něj asi pojedu buď v sobotu nebo v pondělí (podle toho, jak bude mít manžel čas) podívat do toho liberce... Prej tam javu maj, ale na prodej jen s navettou. No, ona ta java prej už není moc k sehnání, všude už jsou jen oranžový a zelený, tak se bojím, abych neváhala dlouho...

Mně zase řekli, že nová kolekce bude až koncem listopadu a že bude dražší třeba i o víc, než 1500, tak nevím?

kacka.l
1. říj 2010

Já jsem shodou okolností volala do kenya dneska, protože kočár fakt prodávám a chystám se na novou kolekci, nebo žádnou. 🙂
A nové kousky dorazí do 14dnů-všechny barvy. Ceny 2010 jdou od poloviny října dolů, java zůstává, protože je i v letošní kolekci. Tož tak.

ivett
1. říj 2010

jj java je i v letošní kolekci http://it.pegperego.com/admin/archive/downloads...

já myslím, že dorazí třeba už do 14 dnů, ale bude trvat, než se dostane k ostatním prodejcům, ti to taky musí objednat a tak, takže proto mi možná psali, že v říjnu a něco až v únoru, tak nevím...

kacka a do jak barvy chceš jít? mě se moc líbí ta béžová a hnědá...

magalie
1. říj 2010

Takže myslíte, že mám počkat? Se bojím, že tu 2010 pak už neseženu a 2011 bude dražší o moc a manžel už mi to zatrhne :(

ivett
1. říj 2010

aha tak ten odkaz je vadný, nezkopíruje konkrétní stranu, je to str. 46, java je tam pořád...

ivett
1. říj 2010

magalie jestli chceš javu a jiná barva z nové kolekce se ti nelíbí, tak do ní jdi hned a máš klid...určitě ještě bude, na co čekat...jo kdybys chtěla jinou z nové kolekce, tak čekat musíš, ale javu bych koupila hned a máš klid...

magalie
1. říj 2010

ivett, kdybych věděla, že nebude ta nová o moc dražší, tak asi počkám na tu béžovou 🙂 myslíte, že se mi do ní bude hodit tenhle fusak? ten bordo/hnědá... já už si ho koupila, jak jsem myslela, že budem mít bílej x lander :(

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36702032&tab=3

magalie
1. říj 2010

tak mi teď holky volal manžel, že má do sedmi volno, tak jestli chci jet kouknout na "tu káru" :D tak dnes poprvé uvidím gtčko naživo, jupííííí

ivett
1. říj 2010

magalie tak ať se gt naživo líbí 😉 do javy ten fusak určitě půjde a hlavně, gt má v ceně nánožník, tak je celkem jedno, jakou barvu fusaku pod ním vevnitř máš...
a ta béžová je super, taky čekám, kolik bude stát, sice ho asi hned vyměňovat nebudu, to by mi manža dal, ale třeba časem...
já myslím, že dražší to možná bude, ale nevím o kolik, o 1000-1500 si myslím že možná jo...anebo ceny zůstanou stejné jak teď, a slevní se ty letošní kolekce, krom javy teda...

kacka.l
1. říj 2010

paní mi říkala, že ceny budou úplně stejné. Ale vlastně zlevní ta kiwi a tropical ajava prý bude stejná cena jako ta béžová, ale nechci tě nějak mázt. 🙂

A taky přeju ať se líbí. .-) Jo a já mám zálusk na tu béžovou. Ostatní jsou strašné. 🙂

luca30
1. říj 2010

Holky nevím jestli jste to už tady psaly, gt3 má stejné rozměry jako pliko?? myslím tím výšku zádové opěrku a to a jak na tom prcek sedí...protože na malli jsem na pliko našla výšku 55 cm zádové opěrky a naše gt3 má 47 tak jsem z toho zmatená...

kacka.l
1. říj 2010

Luco je to totožné, já to kdysi měřila, ony totiž yt nové modely mají po obvodu ještě takový plast, takže je možné, že ta zádová opěrka je vyšší.

luca30
1. říj 2010

@kacka.l díky moc..zítra si odpo uděláme s Kubíkem výlet do Brna do babystaru aby to naživo vyzkoušel...jen mi ještě nenapsali jestli je ta mají ale většinou od peg perega tam mají všechno,ale nerada bych tam vážila cestu zbytečně přeci jen to mám trochu z cesty...

pikusa
1. říj 2010

Magalie,tak jak?????
já na něj poprvé taky narazila v Liberci v Dětském ráji......ale pak jsem pro něj jela do Prahy na černý most 😀

kalerat
1. říj 2010

Holky ještě se chci zeptat, jak je to se stabilitou. Trojkolku jsem nikdy neměla, tak nemám zkušenost. Je potřeba při najíždění na rantl, kočár hodně přidržovat a vyrovnávat?

@luca30 My tam byli v pondělí a zdá se mi, že je měli, ale za tu dobu se to mohlo změnit. Nejlepší je tam zavolat a budeš vědět 😉

pikusa
1. říj 2010

@kalerat na obrubník a z něj musíš kolmo.....a jde to 😉

kalerat
1. říj 2010

@pikusa no budu to muset natrénovat, zvlášť když za jednu ruku budu ještě držet syna 😉

pikusa
1. říj 2010

Jednou rukou jde s kočárkem manipulovat dobře....holt u nájezdů a obrubníků to jde hůř,ale jde to 😉

magalie
1. říj 2010

Holky, tak je to jasný.. Je náááádhernej!!! A manželovi se taky moc líbí. Pro jistotu jsem mu ukázala i to Jané a Xlandera a měli jste vidět ty oči v sloup 🙂 Prohlásil, že se to nedá srovnat a když jsem říkala, že Jané je za ty samé peníze, tak jen "TOHLE????" No prostě paráda! A navíc - jako bonus - můžu počkat na ten béžovej a nevadí, že bude dražší 🙂

pikusa
1. říj 2010

Magalie....tak super.....
a odkud jdi,že jsi byla v liberci??????já jestli se pak nepřijedu podívat naživo na béžovku 😀 je fakt krásnej

pikusa
1. říj 2010

Jo a ještě ve kterém obchodě jste byli???

magalie
1. říj 2010

Byli jsme v tom dětském ráji. Jsem ze Železného Brodu, ale jestli jsi odněkud poblíž, tak klidně pak i přijedu já a můžem někde na špacír 🙂

pikusa
1. říj 2010

No já jsem z mimoně 🙂
a super,že máš takového mužíčka,že souhlasil 🙂

magalie
1. říj 2010

No, já tak napůl věděla, že bude 🙂 z malý je úplně hotovej a udělal by pro ni první poslední. A navíc hodně pracuje, takže se nám to snaží tímhle trochu vynahrazovat 🙂 A taky mi bylo jasný, že se mu bude líbit, jak je velkej, protože my jsme oba na velký káry :D
Piku, tak když bude nějakej fakt hezkej den, tak si uděláme s Kájou výlet klíďo i do Mimoně, my jsme cestovatelky 🙂

pikusa
1. říj 2010

@magalie jooooooooooo super,přijedte 🙂
My jsme taky často sami doma ............

magalie
1. říj 2010

Co bych pro tebe Piku neudělala, vždyť jsi jedna z lidí, kvůli kterým si budu tenhle skvělej kočárek kupovat 🙂 Jsem se nejdřív zamilovala do fotky, pak do kvality díky téhle diskuzi a dneska se dorazila na živo 🙂 Já už bych ho táááááák chtěla mít doma! 😀

ivett
1. říj 2010

magalie jůůů tak to je super, že počkáš na ten béžový, to ho pak nafoť a ukaž, ať se pokocháme... 😉 a viděla jsi přímo javu?

magalie
1. říj 2010

Neviděla, bohužel ten jedinej, co měli, včera prodali... Měli ho právě i s navettou, tak by mi samotnej sporťák neprodali. Ale já jsem na jednu stranu ráda, že tu javu neměli, protože bych asi nevydržela čekat na tu béžovku 🙂 Nejlepší na tom je, že i kdybych ho teď měla, tak s ním ještě jezdit nebudu, protože malá má ještě v hluboký korbě spoustu místa. No řeknu vám - na zlomek vteřiny mě napadlo, že vlastně ani ta zelená, co tam měli, není tak špatná 😀