Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
4. říj 2010

lucenek aha 😀 , tak na to jsem nikdy nekoukala...no tak snad si zvyknem i bez toho... 😉

magalie já jsem zase hrozně zvědavá na tu béžovou 😀

magalie
4. říj 2010

No já se opravdu už moc těším, počítám, že tak od 10.října začnu kontrolovat eshopy :D

Vložku si určitě nechám ušít, tu první, nějakou úplně obyč, až budu mít mustr, tak si pak už další ušiju sama, ale bez vzoru bych si asi netroufla... I když možná to pak zkusím, až budu GTčko mít, tak než začnu jezdit, budu mít spoustu času to ušít...

ivett
4. říj 2010

magalie tak pokud pak vyrazíš někam i na čumendu té béžové, tak ber s sebou foťák...a jinak až to dorazí, tak ji vyfoť a ukaž...
mě se moc líbí i ta béžová navettka, ale když jsem se doma zmínila, tak na mě manža nechápavě zíral, že jsem přece moc chtěla javu a že už kočár máme vybraný, zaplacený a skoro doma 😀 takže mě asi výměna za béžový neprojde, teda ne teď...

lucenek
4. říj 2010

@ivett že ty to řešíš s chlapem jako.... 😀
bych čenjžla a je to ne......hany se odnaučil mi do mých směn proměn a výměn mluvit 😀 😀 😀

magalie
4. říj 2010

No, u nás to funguje tak - že se u čeho si myslím, že to projde, tak se s manželem taky radím, aby neměl pocit, že to jen platí 🙂 u čeho si myslím, že to neprojde, tak našetřím a koupím bez porady 😀

kacka.l
4. říj 2010

Určitě béžovou, bude super!!!A má být už příští týden v Praze!!!
A když tak bych taky vyměnila. 🙂

magalie
4. říj 2010

@kacka.l fáááákt? tak to snad už nebudu spát, no to jsi mi neměla dělat! 🙂 🙂 🙂

kacka.l
4. říj 2010

No toto mi tvrdili . 🙂

ivett
4. říj 2010

lucenek, tak jako víš jak, on se na malou tak těší, že kočár byl i v jeho režii a já to zatím nadhodila jen jako nápad, bo nevím jak bude ve finále ta béžová vypadat, třeba se mi nebude líbit...jako kdybych moc chtěla, tak ho přesvědčím v pohodě, akorát to stojí dost peněz a jen tak z mojich výmyslů kupovat korbu za 5tisíc, to se nechce ani mi 😀

jinak navettka je doma, jdu nafotit a hodím sem, je krásná, na fotkách nevím jestli vynikne ta krásně červená, ale já jsem nadšená...jen mě lehce naštvali, páč dovezli jen ji a zbytek asi tím pádem zítra, že to asi rozdělili na centrále, že se to stává, to je sice fajn, ale já zaplatila za všechno a doma mám jen korbu, tak se modlím ať zítra klučina z ppl dorazí i se zbytkem...

ivett
4. říj 2010

tak tady fotky red step...ve skutečnosti mi ta barva přijde jasnější, tím foťákem to asi nevystihnu tak jak je ve skutečnosti, ale je nádherná 😵

lanka
4. říj 2010

lucenek - to je ale docela výdrb s těma pásama... ještě že jsme si koupili starý z druhé ruky... máme to i s těma vyháknutelnýma....
První jsme v kočáře který měl pásy na pevno stejně vozili upoutanou na těch starých kšírech.. hlavně v létě, páč se jí zbytečně potili záda jak byla "přibitá" na podkladu.... tohle se mi na tom moc líbilo.... 😅
@ivett jasně že si zvyknete, páč nebudete znát nic jinýho, ale já jsem teda stoprocentě pro starou variantu. 😉

ivett
4. říj 2010

lanka tak třeba to půjde nějak pořešit...zatím jsem to neřešila, protože sporťák vytáhnu nejdřív někdy před létem...pak se uvidí, třeba to nějak zpytlikuju a uděláme si zlepšovák 😀

lanka
4. říj 2010

Třeba jo... 😀

magalie
4. říj 2010

@ivett ta je nádherná! tak mě to mrzí, že ti nepřišlo všechno, ale zkus to brát tak, že se máš ještě do zítra na co těšit 🙂 A jestli si nejsi jistá, tak pro svůj klid na tu dopravku zavolej, ne?

ivett
4. říj 2010

magalie děkuji, taky se mi moc líbí, je fakt krásná, jsem ráda, že jsem nakonec zvolila tuhle...

no já volala s tím chlapíkem hned, jak jsem to doma vybalila, že to není všechno, pak jsem volala i na ten eshop, tam mě ujistili, že opravdu poslali dva balíky, z toho jeden dobírkový, ten dnešní, za který jsem zaplatila celou sumu a že tím pádem zbytek museli rozdělit a přijde zítra...tak jsem zvažovala, jestli volat chlapíkovi z ppl znova a on mi asi četl myšlenky, protože mi sám volal zpátky, jak to dopadlo, tak jsem mu to říkala a on ochotný, že hned ráno v 7 zítra bude mít podklady s údajema, co kam a komu veze, takže se hned ráno mrkne, jestli má jet i k nám a hned mi ráno zavolá, že jim to dávají až ráno, tak si počkám do zítra do rána a kdyžtak to začnu řešit...ale doufám, že to dojde, on i ten chlapík z ppl i ta ženská z eshopu mi říkali, že se to může stát, když pošlou zásilku ve 2 balících a na centrále někdo hodí jeden na jednu hromadu a druhý na druhou a jak naschvál jde každá jiný den 😀 no uvidíme zítra...

kacka.l
4. říj 2010

Ivett, mě se stalo totéž, neboj to dojde, oni totiž upřednostňují balíky na dobírku a tak. mě přisla jedna půlka jeden den, a druhá až za dva dny. 🙂 Ale byla to ČP. 🙂
Jinak navetta je kráásná, ta červená je moc hezká. 🙂

ivett
4. říj 2010

kacka.l tak to jsi mě uklidnila díky...já si právě říkala, že když jsem vyplázla tolik peněz, aby se se mnou pak někdo nehádal, tak klučina z ppl právě říkal, že jestli mi přijde ještě něco, tak to ke mně poveze stejně on a bude si mě pamatovat a že se nemusím bát, že právě jeden balík je vždycky dobírkový a ty další už bez peněz, takže po mě už nic chtít nebude, ale že se mi každopádně ozve, jestli mu to naložili, tak snad jo... 😵

verusa22
4. říj 2010

čauky
@ivett ta barvička je nádherná...samozřejmě,že korba taky🙂
Jinak s těma pásama🙂 mám taky tu vychytávku,ale děkuji,že jste mě řekli,že to můžu vyháknout a malá se může naklánět nebo sedět....já trubka 😀 mě to nenapdalo🙂
Ještě nějaké vychytávky o kterých nevím? 🙂

kacka.l
4. říj 2010

Veru v pohodě, já zase přišla asi po třech měsících, že má i držáky na pití. .-) 🙂 🙂

pikusa
4. říj 2010

Ivett-----ta je nádhernáááááááááááááááááááááááá 😀

evatk
4. říj 2010

@ivett co to je za odstín? nemůžu se nějak dočíst začátku debaty o těchto odstínech

pikusa
4. říj 2010

@evatk red step 🙂

verusa22
4. říj 2010

@kacka.l 😀 😀 já bych to taky nevěděla,kdyby jsme neviděla paní že tam má pití 🙂 jsme hned za rohem zkoumala 😉

evatk
4. říj 2010

@pikusa a to je nějaká nová kolekce?

lucenek
4. říj 2010

teda baby.... 😀 😀 😀 já po 9měs přišla na to kde je pumpička, baba na prodejně mi tvrdila že není...a vona byla pod prdelníkem zespod i se šlauchem..... 😀 😀 😀 ale pásání a držáky jsme teda jako věděla 😀

pikusa
5. říj 2010

@lucenek tak to nám na prodejně řekli,kde je 🙂
ale stejně už je rozbitá---moc nevydrží

lucenek
5. říj 2010

no mám dvě na kolo a tu origo, se zas musím pokochat gt a zajít do sklepa asi ho už složíme 😢

ivett
5. říj 2010

ahojky,

tak chlapík z ppl volal, že dneska pro mě nic nemá, ale ať zjistím na eshopu číslo zásilky a že mi zjsití, kde to vázne, tak tam dopoledne budu zase volat, no moje nervy...😀

díky za pochvalu navettky, je to teda barva red step a tuším, že je to letošní kolekce, že loni nebyla, ale nevím to jistě...

tak o držácích na pití vím, pumpičku jsem zatím nehledala, tak jsem zvědavá, na co po nějaké době přijdu já 😀

jo můžete mi poradit, jak se v navette zvedá ta podložka, na které mimčo leží? měla by jít zvednout jakoby do sedu ne? nevím jak, drží celkem pevně a nechci to zničit...

pikusa
5. říj 2010

Ivett....tak snad se zbytek brzy dohledá a dorazí 🙂
A nevím,ja se to zvedá u těchto nových

ivett
5. říj 2010

pikus u těch předchozích to zvedat nešlo?