Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
11. říj 2010

Piku mě to nejde. ☹

pikusa
11. říj 2010

@kacka.l nevím,jestli s nemusíš registrovat 😒

zojina
11. říj 2010

Ivett ...Mám chlapečka sice už 19m ale stale se chystame zimu jezdít v kočarku do fusaku emitex se s naší 27 nohou nejěk nevejdeme jsme velcí tak na 3 roky ale rozumu nemáme tak ještě jsme na kočarku .. Ale díky za raduu

pikusa
11. říj 2010

@zojina fakt nožička 27?????????? 🙂

zojina
11. říj 2010

Ahoj pikusa ...Jj jsem nešťastná kupuju boty co měsíc to je něco strašného naše 5 leta holka ma 28 🙂

pikusa
11. říj 2010

Teda to čučím....a jak je jinak velkej????Mates je teda taky velkej......ale nohu má 22 😀

lucenek
11. říj 2010

my čerstvou 23 😀

kacka.l
11. říj 2010

Holky tak to moje Barča má v 7 letech 37 nohu. 🙂 No, ale co se divím, já mám 42. 🙂 🙂

Lucenku: dneska tu byla kámoška, co si koupila gtčko moku, ale je úplně jiné než moje, vůbec jsme nepochopili upínání nánožníku, mi to tedy příjde jak atrapa nánožníku, to se vážně jen omotá kolem toho madla???Vždyť to vůůbec nechrání. Nebo něco dělám blbě? Moc děkuji.

ivett
11. říj 2010

já teda nemám šajnu o velikostech nohou dětí, zatím, tak se moc nechytám, ale v 7 letech noha 37, to je mazec ne? já mám 38/39 😀

ivett
11. říj 2010

jo a já dneska potkala v obchodě PP Pliko v barvě black step a kráááááása 😵

lucenek
11. říj 2010

kači neee. dole zapnu půlkruh zipsa ten nánožník jakoby k bou
dě zevnitř na druky, kolem madla jsem ani nezkoušela upínat či obtáčet, někdy jsem jen zapla dole na zips a založila Sárince pod ruce.....ale ty máš taky 2009? ne? to by mělo být stejné

lucenek
11. říj 2010

já mám 36 normál lodičky 35 😀

pikusa
11. říj 2010

37 nohu mám já 🙂

kacka.l
11. říj 2010

Zapoměla jsem dát fotku🙂

kacka.l
11. říj 2010

Lucenku na druky kam? Já už si to moc nevybavuji, ale je to tam úúplně jinak, celý ten nánožník má jiný tvar a je tam magnet, jak na pliku. 😕 😕 😀
To neva, jen jsme nad tím tak uvažovaly. Protože když jsme to zapli na poky jakoby na druky pro pláštěnku, tak její malá byla málem uškrcená. 🙂 Tak mě napadá, je to moka, ne???? 😀

kalerat
11. říj 2010

ahoj holky, tak ceny gt3 jdou dolů, zatím jsme našli nejlevnější cenu 10600 kč. Jaké máte zkušenosti, tím, že přijde do obchodů nová kolekce, zlevní ještě ta stará, nebo už spíš ne?

magalie
11. říj 2010

Ahoj holky, potřebuju poradit... Teď se na mimibazaru objevilo GTčko za 10990 a mají i Jawu, kterou jsem původně chtěla... Když jsem se paní ptala na cenu nové kolekce, tak mi napsala, že určitě bude přes 13000, spíš 13500. Já sice tu béžovku už miluju, ale 2500 je dost peněz... Manžel řekl, že jestli ji chci, tak ať si na ni počkám, že mu to nevadí, ale já se s tím nějak nedokážu srovnat sama, je to dost velký rozdíl a já tu jawu přece původně chtěla. A za ten rozdíl bych mohla Káje koupit něco jiného. Malá se mi ještě určitě dva měsíce vejde do hluboké korby, myslíte, že je šance, že by za ty dva měsíce už o něco slezly? Chjoooo ☹

ivett
11. říj 2010

kalerat když dojde nová kolekce tak stará jde s cenama dolů, ale nevím jak moc, každopádně cena 10.600,- je super....každopádně java zůstává i v nové kolekci, tak java asi neslevní moc, ale zbytek asi jo...

magalie a to je za nový kočár těch 10.990,-? to je dobrá cena, my vychytali slevu na 11.360,-, pak to sice naskákalo na navettě a autosedačce, ale sporťák nás vyšel levněji...
myslím, že ty nové budou stát to, co stály i tyhle letošní, stály kolem 13600,-, tak takhle podle mě budou stát i ty z nové kolekce...

já bych každopádně chtěla vidět tu novou kolekci naživo, jestli tam něco neudělali jinak než na těch přdchozích, jestli třeba něchtěli něco "vylepšit" a přitom to třeba zhoršili, prostě bych to chtěla porovnat, aby ve finále nebyla třeba starší kolekce lepší než nová, jak tu i holky některé říkají s kolekcí 2009 a 2010...

ty nové kolekce za 2 měsíce podle mě neslezou s cenou dolů ještě...

magalie tak jdi do javy a za rok ji můžeš vyměnit za béžovku 😉

magalie
11. říj 2010

@ivett jj, to je za nový kočárek a teď, po tom co jsem si přečetla příspěvek od kalerat, tak koukám, že už jsou za těch deset a půl... A to už jsou 3000, to už prostě nejde ignorovat jen kvůli tomu, že bych chtěla jinou barvu...

Jinak - oficiálně vám můžu říct, že kočárek bude naprosto stejný, psala jsem kvůli tomu přímo do peg perega do Itálie, odepsali, že žádné inovace nejsou, pouze obměna barev...

Takže asi zítra objednám Jawičku, nechci riskovat, že ji vyprodají. 3000 jsou 3000... Doufám, že pak nepotkám moc béžovek, nebo to obulím 😢

ivett
11. říj 2010

magalie jasně, objednej javu a uvidíš, třeba za rok si můžeš objednat béžovku nebo na ni natrefíš v nějaké akci a pak to vyměníš...
java je krásná 😵

magalie
11. říj 2010

@ivett to už ne, jak si teď koupím Jawu, tak žádná výměna nebude, manžel je konzerva 🙂 a počítám, že by pak ta výměna byla ještě dražší 🙂
Já byla z tý javy úplně unešená a jak jsi sem dávala ty fotky, tak jsem zase chvilku váhala, takže na tu béžovku snad brzy zapomenu 🙂

ivett
11. říj 2010

já jsem z javy taky nadšená, ale béžovku stejně okouknout pak půjdu...i když u nás asi taky výměna nehrozí, manža to taky asi neunese 😀 navíc mu se java líbí moc, takže u nás vyřešeno...a pokud jsi ji chtěla od začátku, tak jdi do ní a budeš určo spokojená... 😉

kacka.l
11. říj 2010

Ceny už dolů podle mě moc nepůjdou, kdysi se vyprodávaly nejlevnější za 9999,- a to bylo myslím jen cedro.
Nové budou zase jak kde u těch velkých prodejců za 13500,- a u toho zbytku zase kolem 11500,- tak jak to bylo teďka. Je to už tak dva roky, takže tuším, že to bude stejné.

lucenek
11. říj 2010

@kacka.l jj moka to je...ale teda magnet jo, to čumim já mám druky.....takhle bych to nedala
PS ty nemáš na madle obal?

magalie
11. říj 2010

@kacka.l a jsi si jistá? tisícovka rozdíl je v pohodě, to bych na béžovku počkala... Já se bojím, aby mi teď tu javu nevyprodali a pak nebyly všechny ty 2011 za těch třináct a půl.

kacka.l
11. říj 2010

Lucenku a ještě ty máš jakoby šusťákovou boudu, protože ona má normálníí bavlněnou.
Obal mám,ale prala jsem ho, a bouda si válí šunky někde v Itálii.Už bych ji fakt chtěla!!!!

kalerat
11. říj 2010

Holky a kupovaly jste si pláštěnku nebo stačí ta co tam je?

kacka.l
11. říj 2010

@magalie No já tě nechci mystifikovat, ale podle mě to tak bude. Všichni měli ten první měsíc za 13500 nebo i více a ti jiní prodejci za 12600 a pak to zlevňovali. Raději si vem javu, pak to tak nebude a bude. 😀

ivett
11. říj 2010

kalerat já tu co tam je ani nezkoušela, ale asi bych si koupila takovou, co ti zakryje i stříšku, bo na sporťáku je taková, co se připne k boudě, ale na boudu ti prší...takže bych koupila nějakou uni...

jo to mě taky zajímalo holky, mám na navettu tu uni pláštěnku, je teda trochu větší než ta korba, ale na spoták pak musí být jiná, nebo mi tam tahle taky pásne? jak jste to měly?

kalerat
11. říj 2010

@ivett díky za info