Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kalerat
13. říj 2010

@lucenek já vím, ale nechce se mi ji tam ještě cpát. Kolik stojí ta vložná taška, já ji nikde nenašla

lucenek
13. říj 2010

kal používaná cca litřík...je pevná myslím dno...je to alternativa myslím pro tebe sem tam povozit i Valču.
mmt najdu ti

lucenek
13. říj 2010
kalerat
13. říj 2010

díky, se přiznám, že na mmb jsem to nehledala, nevím proč

lucenek
13. říj 2010

na mimáči taky není všechno ale dost věcí jo.....a sedne to gt3 když ji srovnáš 😉

kalerat
13. říj 2010

jasně, ale my to asi dojezdíme v tom co máme a pak hurá do gt3

lodgermaniacka
13. říj 2010

ahojte maminy 🙂 potrebujem radu, už dlho uvažujem nad gt3, naskytla sa mi možnosť kupiť 2 týždne jazdenu, nemusím sa obavať toho že nie je uplne nova? Vidieť sa neda, pani by mi ju poslala poštou, tvrdí že je ok..chcem ju hlavne teraz na zimu 🙂

ivett
13. říj 2010

lodger tak riziko máš vždycky, pokud tu paní neznáš...buď jí můžeš věřit nebo ne, poslala ti aspoň fotky? kolik za ni chce a proč se jí zbavuje? po 14 dnech ježdění se jí zbavovat, mi přijde brzo, tak aby v tom něco nebylo...ale třeba ne...a jakou gt ti nabízí?

kacka.l
13. říj 2010

Já osobně bych si nechala poslat jen na dobírku a před pošťákem otevřela balík, já už se takhle napálila s autosedačkou, takže pokud dražší použitou věc, tak jen na dobírku.
A přesně jakou barvu Ti nabízí???Jestli třeba nekecá a nechce Ti vnutit starší kolekci. 🙂

ivett
13. říj 2010

kacka.l to s tou starší kolekcí mě právě taky napadlo, proto jsem se taky ptala, jaké gt nabízí...já bych to teda určitě taky brala na dobírku nebo si pro to zajela osobně, pokud to není nějak extra daleko...sice špatnou zkušenost nemám, ale člověk nikdy neví a nejde o pár korun, že? 😉

verusa22
13. říj 2010

lodgermaniacka To je divné,že takový kočárek někdo prodává tak brzy ne 🙂
Pořádně si paní proklepni ať víš na čem jsi 🙂

pikusa
13. říj 2010

@lodgermaniacka a víš,proč ho prodává tak brzy????psala důvod??

lodgermaniacka
13. říj 2010

baby, ja si s nou pišem častejšie, ona je maniačka na kočiky a stale vymyšla a meni tak ako ja, je to 2010 kiwi a predava ho asi v prepočte 1000 českych korun menej ako stoji, takže nič moc, ked sa teda rozhodnem na 100%, kupim si ho u nas v obchode a vo farbe ktora sa mi bude viac pačiť 🙂 už sa mi to rozležalo v hlave, dakujem za nazory 😉

pikusa
13. říj 2010

@lodgermaniacka tak rozhodnuto 😝 😀

lodgermaniacka
13. říj 2010

@pikusa už ano 🙂

pikusa
14. říj 2010

@lodgermaniacka jsem zvědavá,jaká to bude barva 😀

magalie
15. říj 2010

@kacka.l Tak jsem od tebe měla do konce tohoto týdne slíbenou novou kolekci 🙂 čekááááám 😀 😀 😀

kacka.l
16. říj 2010

Nene, ode mě ne!!!!Od paní z babyparku. 🙂 🙂 Tvrdila v půlce října. 🙂 😀

svoja
16. říj 2010

cau holky....nejak vas nestiham....GT stale miluju🙂
jen pokukuju po jinejch golfkach, jsem hrozna hrozna hrozna....switch je dobrej, ale je tolik kocarku a tak malo casu 😀 😀 😀

lucenek
16. říj 2010

@svoja blázne jeden.... 😀
druhé prtě jo?s budeš mít víc času

svoja
16. říj 2010

luci moc se netlem....ja to myslim vazne 😀 😀 😀 druhy nechci...zatim....chci jen jinej kocar.... 😀 teda golfky!

svoja
16. říj 2010

Zeny, nechcete nekdo PLIKO SWITCH??? Jetej parkrat...java barva, nic mu neni....

pikusa
17. říj 2010

Svoja.....a dáš nějaké fotky????
a jde na Switch taky autosedačka????

lucenek
17. říj 2010

svoja a jakej chceš???? 😀 😀 😀
mě by Hany zabil už 😀

pikusa
17. říj 2010

Lucenek....tak mu řekneš,že jsi ho vyhrála v internetové soutěži 😀

lucenek
17. říj 2010

haha 😀 😀 😀 😀 to by nesežral

pikusa
17. říj 2010

Ne????? tak nevím jak mu to jinak podat..... 😀

lucenek
17. říj 2010

já bych to nemuměla zahrát..nadšení z kočárku bych prožívala jinak než nadšení z výhry

pikusa
17. říj 2010

Tak nenápadně jako rozbít stávající--jen tak na oko,prodat a koupit jiný 😀

lucenek
17. říj 2010

týjo...na to nemám žaludek...hele Sára bude mít v zimě 2,5roku takže ěmse tyhle čachy machy neoplatí