• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@lucenek no máš recht že je jiný než 2009 i to polstrování je lepší na 2009...ale stejně je to pořád dobrá cena nebo co myslíš??
23. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco já myslím že to je 2007 ale tomu tak rozumim ...prd....
kukni stránku vzad poslední odkaz :dizzy_face:
ale tady je stejný že jo?? taky tam má ty cvoky atd...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35991392&tab=7
23. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přijde mi stejný s tím z toho bazosu
23. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě jde o to že ty golfky použijeme jen občas, takže do toho nechci zbytečně vrážet, líbí se mi všechny ale bohužel ted jdu po ceně...doufám, že budou stát za to paní mi je veze z Trenčína...
23. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco jj tak snad budou sedět :wink:
23. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to 100% kolekce 09 papaia, prodávala se i těsně na konci roku 2008, je to super barva, já ji mám na gtčku. Jen šišuje. :slight_smile: 2010 je totožná, je béžová síťka je nahrazená šedou. Já jsem měla i plika přesně v téhle barvě a nánožník tam pasuje perfektně. Já se na ně taky dívala, za ty peníze je to super, ale já fakt u plik kopu do koleček. Momentálně mám nunu:slight_smile: a jsem náprosto spokojená a s golfkama jsem tedy skončila. :slight_smile:
24. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Dobré ráno děkuji za odpověď....včera mi ho paní dovezla a když vážili takovou cestu až z Trenčína tak jsem ho vzala...vypadá pěkně, jen má prošoupaný košík to mi paní říkala...ale malý jak ho zkusil tak z něho nechtěl vylézt..není ani moc poškrábaný jen při rozložení se mu musí trochu víc pomoc...je vidět že má něco málo za sebou ale jinak je super i manžel ho zkoušel a ok a jak já říkám....když mě přestane bavit tak ho prodám a koupím jiný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je krásně lehký...paní prala i tu boudičku což je znát na tom hnědém lemu protože se jakoby vytáčí ven, ale jinak jsem jiné vady nenašla..myslím že na to naše cestování do busu je ok...ještě mi k němu dala nějaký černý fusak takže za 2000,- celkem i s dovozem myslím supr cena..ano ta oranžová je taková ta dírkovaná látka nebo jak to mám psat z fotek to není moc vidět, na mocce mám jinou takovou hladkou..

Teď by měl jen zajímalo jestli i na tento model pasuje třeba autosedačka nebo navetta...

Někde jsem četla nevím jestli to bylo tady že nějaká paní na MMB šije ty košíky nemáte někdo ID??
24. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak to já měla za jinou kolekci :grinning:
hlavně, že se líbí :slight_smile:
24. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 Pasuje na to navetta i autosedajda, já jsem tak jezdila se sedajdou a bylo to super. :slight_smile:
A ten košík by sis opravila i sama, stačí na to našít shora jakoby čtverec a bude jej mít jako nový. Já bych si stejně ten neoriginál nekupovala, protože stejně párktát vyjedeš a bude úplně stejný, ty košíky u plika na to prostě trpí. :slight_smile: Jo a gratulace.
A s tím lemem, on se dá i natáčet, tak to zkus potvarovat. :slight_smile:

ještě mě napadlo, ta boudička by měla mít druky na připnutí na bok, pak se ti nebude vytáčet.
24. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Nový bych nekupovala, jen od nějaké paní z MMB co to šije...ono je to dost protrhané,takže něco musím vymyslet, já jsem zvyklá od GT pod tím vozit spoustu věcí :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 Luci jasně, však uvidíš, já jsem si kupovala ten šitý z MMB na buzze, protože tam neměl, je dobrý, ale trhá se. :slight_smile:
24. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo jak píšeš koupím nějakou pevnou látku čtverec nebo najdu doma a nechám to tam od někoho šikovného všít... :wink: :wink:
24. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bouda mi přijede zítra volali mi z Prahy, a už mají i nové GTčka, ale prezentace bude až počátkem listopadu. :wink:
25. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l sáákra, já se těšila, že maximálně tenhle týden.. já se snad nedočkám :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchůůnaskladnili kombošky z tchiba na e shopu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
konečně mám za normální cenu ne od těch vydřidušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky...
Mám dotaz :slight_smile:

Mám fusak emitex combi,ale asi starší model,jelikož mě nejde zaháknout jakoby za tu sedací opěrku.... kamoška tam má takový límec na fusaku a dá to jen přes opěrku a malá jí nesjíždí....já tam ten límec na fusaku nemám a mam tam jen přasku ...tady foto.... a nechápu jak to zaháknout za kočár a kam :confounded:
25. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je 5-bodový pás tak já ty vrchní přes raminka nezapínám.... nějak tam nemůžu malou narvat s bundou...asi zas něco dělam špatně :sweat_smile:
25. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to myslíš tyhle nebo je mají někde jinde?? díky za radu... tady už ani nemají naši velikost :frowning2: :frowning2:

http://www.tchibo.cz/Chlapecka-oteplovaci-souprava-p200020409.html
25. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tydle..sakra to byla rychlost já stihla tu svou :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucenku a fakt jsou tak super???Já na ně koukala před měsíce v shopinu, ale 1000,- se mi zdálo dost.
25. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači dost jo? když za 500 máš super bundu a za 500 super nepromokavé kalhoty nad pas????
jako koukni na ceny kvalitních oteplovaček pod litr nejdeš....
já jedu jenom v tchibu co se týče kombošky a termo punčoch ty jsou opravdu skvělé nikdo je nemá tak kvalitní jako tchibo
25. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je fakt. :slight_smile: A jsou nepromok???Tak to bych uvažovala, ale už je to stejně fuk, protože 80!86 asi neseženu. :slight_smile: Mě s emoc líbila ta holčičí kolekce.
25. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsou hele musíš číhat oni je někdy naskladní a zmizne nápis on line vyprodáno...několikrát to udělali s botama a teď jsem vyčíhla i tu kombošku :dizzy_face:
některé trubky na mmb je skoupily a prodávaj za 1399 a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hnus, asi ji teda koupím.
Mám topolino oteplovaky a z H&M bundy, tak jsem myslela, že by to mohlo stačit. :_)
25. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači jj dvoje na střídačku v poho já mám jedny 92 z loňska jako jsou jí..ale sedne si a už toleze nad kotníky, takže jistě chápeš mé nadšení z kombošky :grinning:
25. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku to chápu!!!!! :grinning:

Magalie: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38790261&tab=1 A cena je příznivá. :slight_smile:
26. říj 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to je super cena :slight_smile:

Holky chci se zeptat, jak tam přidělám tu pláštěnku, jsem to doma zkoušela a nějak nevím kam to mám na boudě zapnout?
26. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek