Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
10. lis 2010

no právě nemůžeš brát žes dalal tolik a tolik když nové už jsou k desítce.....to já osobně bych radši počkala a dplatila si a koupila novej než jetej za 8

luca30
10. lis 2010

Já asi počkám někdy se vyskytne čupr kup a uvidím jestli ještě po Novém roce zlevní letoší kolekci ...bylo na netu corallo za 7000,- jenže jsem neměla prodaný ten náš tak mi utekl...

kacka.l
10. lis 2010

Lucenku, prosím tě děcka jsou nachcípané, sice jen soplí a kašlou, ale nezlob se, v pátek raději nepojedu, pojím se totiž, že to jej jen začátek, u nás ve škole řádí angíny a myslím, že to Bára dotáhla domů. Nechala bych to na další týden, zase tak na čt,pá. Doufám, že neva. 🙂

Luco: já bych si svůj pergáč taky ocenila minimálně na 8500,- je fakt že nový stál 12500,- a je v perfektním stavu. Já bych si jej ocenila i výš, ale asi už by jej nikdo nekoupil.
Já osobně si myslím, že jsou ojetiny teď na minimu, až se cca do dvou měsíců vyprodá loňská kolekce a všude budou zase jen kolem 12000,- půjdou ty staré zase nahoru.

A jakou máš barvu vybranou???

lucenek
10. lis 2010

@kacka.l my se snad neslezem....čt mám noční takýe jen čt dopo pá budu nynat

kacka.l
10. lis 2010

Lucenku O.k. snad budeme my o.k.
A jaký byl tvůj korzet a všechno ostatní???Oslnila jsi??myslím řečmi samozřejmě. 🙂

luca30
10. lis 2010

@kacka.l u jetého paní nabízí corallo a u nového mám výběr kiwi jawa nebo tropical za 10500,- našla jsem to v shopu kousek od nás....

lucenek
10. lis 2010

to bych šla do kiwi 😉
no ehm modýlek čananý...ale ty moje kecy okolo...no primář nadšenej prej kde že jsme získala rétorické schopnosti...úplně poprděnej byl..ale zase já jsme kritik, dlouhé pauzy, nevzpoměla jsme si na dost věcí...no...ale uzavřeno jasno říct jsme to řekla a šmytec 😀

pikusa
10. lis 2010

@lucenek jsi šikulka 😉
já mám svůj kočár dosti poškrábanej a trhlinu na madle...tak ted neprodám a pak snad za nějakou korunu někdy.....

lucenek
10. lis 2010

já ho nemám nikde škráblej nebyl ani složenej do auta....jen ty disky od kamínků poťupkané

pikusa
10. lis 2010

@lucenek no já právě od skládání,pak od zdi v chodbě a tak....

lucenek
10. lis 2010

no to je hned.....
gojgís je vzhůru dopiju cafindo a valíme ven
se řechtá u elma 😀

pikusa
10. lis 2010

Mates ještě spí...pořád klid 🙂

lodgermaniacka
10. lis 2010

@madalah super fotky 🙂 možno aj lepšie že nebol velky vyber, aspon nevymyšlali a boli radi za kožene liberty 😀 boli velke, dobre sa hojdali 😀
Ja som fakt zatial najspokojnešia s GT3, aj bugaboo je super kočík, ale ked som ho dnes kočikovala, tak je oproti gt3 taky akoby rozhrkanejši, pp je SUPER! Ale ani jeden by som nepredala, až na jar..

pikusa
10. lis 2010

Já taky nehodlám prodávat....pořád doufám,že ještě odvozím pak navettu s miminkem 😀
a až pak popřípadě nový PP sporták 😉

madalah
10. lis 2010

Baby, ja som z GT taká hotová, že rozmýšľam, že si s manžom urobíme tretie deco, len aby som ho ešte dosť využila 😀 😀 😀 Ale niééé... Síce ešte by som rada dievčatko, ale muž je zo štyroch bratov a my máme zatiaľ dvoch chlapov, tak radšej neriskujem 😀 😀 😀 Je tu ozaj vysoké riziko tretieho pipíka 😲
@lodgermaniacka takže na jar???... 😀 😀 😀 len aby si dovtedy vydržala...poznám to ozaj dobre, no zdá sa, že ma GT-čko zrejme vyliečilo. Ak ho vymením, tak len za novšiu verziu. Lebo tá 2007 má akési divné pásy. Teda sama som si ich nejako upevnila a dala tam podložku, ináč by malého určite tlačili. No ja som tie pásy nepochopila... Ale ak by ste mali niektorá kol. 2007, mohli by ste hodiť nejaké foto, ako máte vyriešené pásy na chrbátiku. A zajtra by mi mal doraziť aj môj Bunker, tak sa teším, ako budeme vyzbrojení na zimu.
Fíha, ale Bugaboo je ozaj pekný kočík...A nie je ešte "okukaný" Nemá ho ešte veľa maminiek 😉

madalah
10. lis 2010

@lodgermaniacka Ináč Inglesina má novšie verzie tých starých kočíkov a lá Liberta. Ale videla som naživo, čo zas dnes už nie je nič nezvyčajné a tééda, keď som videla ako ho nakladajú do auta....No žiadna spratnosť. Tie kolesiská obrovské proste zaberajú miesto a nič sa s tým nedá asi spraviť. Jedine oddeliť podvozok od vaničky asi. takže je na to potrebný asi len veľký terenniak alebo kufrisko.... Ale možno sa mýlim 🙂 samozrejme, pripájam aj foto 🙂

pikusa
10. lis 2010

@madalah máš ty co se jen zaháknou ne????

madalah
10. lis 2010

to keby som vedel.....Mám tam našitý na chrátiku len taký pásik, ale na chrbáte nie sú žiadne pásy našité. Ale podľa fotky by som asi mala mať také, ako píšeš...

pikusa
10. lis 2010

Tak ty jsou rávě super.....jen se zahákne ten jako by zobáček do opěradla.....a když dítko sedí,můžeš to vyháknout...ono je připoutané,ale klidně se může třeba předklánět

kacka.l
10. lis 2010

To jsou ty super pásy, co máme taky. Ty nové jsou naprd. neboj v opěrce žádné díry být nemají ani ti tam nic nechybí. prostě je obleč jako triko, mimi bude upoutané, ale přitom si může cucat palce unohy, jak s oblibou píše Lucenek.

madalah
10. lis 2010

Dík, kočky, ozaj sta mi pomohli...Ste super 🙂

lucenek
10. lis 2010

ano ano cucání palečku 😀
madalah asi nedocenila ty pásy, vyhákni a když mímo chce sedí optřené když ne dumlá paleček 😀

madalah
10. lis 2010

Kočky, tak už som na to prišla...Mne tam totiž chýba tá časť, ktorou sa to "zacvakne" 😒 Volala som pôvodnej majiteľke a tá vravela, že jej tam dali potom úplne iné pásy. Zrejme preto mi to nijako nešlo do hlavy 🙂 tak ešte raz vďaka 🙂

madalah
10. lis 2010

...tak som na to pozerala teraz a síce tam tú "sponu", ktorá sa má nasadiť do podložky mám, ale je bez toho "uška"...teda je to nepoužiteľné, ak to chcem nasadiť. Pásy môžem dať malému okolo ramienok, ale bude tam max. navoľno... Ale ja niečo vymyslím. Urobím tomu nejakú náhradu. Možno sa to podarí. Aj keď potom nemôžem mať v kočíku žiadne vymeniteľné podložky 😒 , ale toho by som sa aj zriekla, len aby tie pásy boli ok...

kacka.l
11. lis 2010

@madalah já jsem to snad neměla vživotě zaháknuté, toje tam asi jen na spaní, ať si dítě nesedá.
A vyměnitelné vložky můžeš mít klidně, sice trošku hůře drží,ale já je mám taky.

kacka.l
11. lis 2010

madalah, já sis píše myslím, že jí spony praskla. 😉

madalah
11. lis 2010

@kacka.l Tak to si myslím aj ja...lebo som jej volala a povedala mi, že je to vymenili za iné pásy, tak možno kvôli tomu. A dík za fotky. Ja som nad tým včera kumštovala snáď do polnoci a ozaj...podložku som tam dala. Hore mie je nijako prichytená, ale sedí celkom ok. Ja v tom kočíku musím niečo mať. Jedna farba sa zdá také "fádna" 🙂 Veď to poznáte 😀 😀 😀

pikusa
11. lis 2010

@madalah tak já malého přes ramínka stejně nikdy nepoutala......
jen kolem pasu 😀

lucenek
13. lis 2010

no dámy tu to teda žije