Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
20. lis 2010

@pikusa jestli myslíš letošní kolekci tak to mám nafoceno....dnes jsem ji prala právě mi schne...ale vytáhla jsem ji z pračky, prala naruby dle návodu a pak otočila aby to schlo a u jednoho rukávu se udělala taková mapa jakoby sražená voda, tak se jen modlím aby to do rána uschlo a zmizelo.... 😕 😕

@lucenek ty termopunčocháče si chválí hodně lidí, ale já je tam nevidím hoď mi na ně odkaz...
@pikusa měla jsem velikost 86/92 ta šla do světa a máme 98/104 sice je větší, ale snad vydrží i na příští rok...fota jsou tady...to je ta menší....

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zimni-ko...

pikusa
20. lis 2010

@luca30 fakt je boží.....
příští rok už taky pořídíme 🙂

lucenek
20. lis 2010

@pikusa aj na netu je na děvušce a chlapečkovi...musíš počkat do zimy 😀

pikusa
20. lis 2010

@lucenek my ted na zimu máme kombinézy i komplet....
punčošky vypadají super

lucenek
20. lis 2010

sem je objednala jsou ve slevě tedy ale klučičí nevidím vidělajsme je v obchodě tchibo ve Futuru u nás

lucenek
20. lis 2010

bych potřebovala zlatou kartu jako 😀

pikusa
20. lis 2010

@lucenek nooooooooo ba kluky nikde nic 😲

lucenek
20. lis 2010

leda v kamenném obchodě......

pikusa
20. lis 2010

@lucenek ani nevím,kde je nejbližší.....

lucenek
20. lis 2010

tak kukni na ty stránky a pohledej u nás je to v Intersparu,ve Futuru a v shoppinu

pikusa
20. lis 2010

@lucenek no kousek...česká lípa 🙂

pikusa
20. lis 2010

taky interspar

lucenek
20. lis 2010

vidíš...tam teď uhořelo dítě že?

pikusa
20. lis 2010

@lucenek jojo tam se to stalo...

magalie
21. lis 2010

Holky, co to je za rok? To přece není 2011 ani 2010, ne? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39414401&tab=3

pikusa
21. lis 2010

Titanio jsem měla já korbičku ne????aspon teda myslím 😀
2008...........

magalie
21. lis 2010

No, mně je právě divný, že se dá koupit novej? A předtím určitě nebyl, jsem to měla projetý všechno... 🙂
no jo... teď koukám na malli a maj ho i na eshopu... to je bordel toto 😀

pikusa
21. lis 2010

@magalie však jukni na celé album....je to nějaký robert W-malli.....
a určo je to starý model,má sice pásy schované,aly kdyby to byl nový model,jsou vidět

kacka.l
21. lis 2010

Je to 100%titanio kol. 09
Někdy se prý do ČR dovezou na minimálnínáklady zbytky z Itálie, nebo to prostě měli na prodejně, u nás v OV byla taky dlouho papaia.🙂

pikusa
21. lis 2010

@kacka.l tak O9......aha
ale mohl by teda být levnější že

kacka.l
21. lis 2010

To jo Piku, vím, že se doprodával za 9999,- Původně jsem o něm uvažovala, protože tehdy byl na výběr tvůj corallo a tento titanio a pak mi paní řekla, že budou nějak v březnu 09 dvě nové barvy cedro a papaia, ať si počkám. 🙂Tak proto to vím, ale je hezký.

pikusa
21. lis 2010

No to já čekání neriskovala 😀

pikusa
22. lis 2010

Holky.....my nechodíme na nočník,u nás totiž kadí králík
http://www.youtube.com/user/pikusa111?feature=mhum

magalie
22. lis 2010

@pikusa to je heeezký 🙂 se tu usmívám
Karolínka včera udělala poprvé pápá - mlátí se u toho ručičkou do hlavičky, ale je to hrozně roztomilý... A dneska opět odsáváme, rýma jak hrom už od noci ☹ Jsem od půlnoci nespala, takže v jednu nakojím a mažem do hajan spolu 🙂

pikusa
22. lis 2010

@magalie jen si s ní zalehni.....at je malá hlavně brzy v pořádku 😉
stejně je počasí na spaní...
pápááá jeee to je hezký 🙂

magalie
22. lis 2010

Tak jsem holky mluvila náhodou s tou paní, co mám od ní GTčko. Že mě měla ještě v seznamu z předtím, jak jsem sháněla tu javu a obvolává všechny. Když jsem se jí připomněla, tak si vzpomněla, aby taky ne, když jsem takhle bláznila a říkala, že jsem měla štěstí... že museli zdražit, že jim dovozce dal limitní cenu 12900. (na netu jsou už jediní, kteří to maj za nižší cenu, protože paní, co jim spravuje stránky je pryč)
Já jsem takovej klikař 😝 jedna z prvních v republice jsem ho měla a ještě laciněji než ti, co si ho koupí teď 😀

@pikusa snad to nebude nic hroznýho, teplotu nemá, jen tu rýmu a jinak je docela v pohodě. V pátek měl manžel volno, tak s náma byl u doktorky na kontrole a očkování a chytili to tam spolu.

pikusa
22. lis 2010

@magalie no to seš klikař 🙂
a hlavně,že je malá bez teploty

lucenek
23. lis 2010

ahojec....děcka ani nevítwe jakej je problém sehnat síčko nero...na mali maj cedro kompleto...tak to asi riskunu v akci za 4,9 s poštou

pikusa
23. lis 2010

@lucenek jasně,riskni....vždyt je dobré ne???
mě se líbí a cena dobrá