Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
26. lis 2010

@lucenek jojo já měla zip.......

lucenek
26. lis 2010

týjo čučimna mimáč zadám TCM tchibo...a ty lulajdy maj fusak za 540Kč....sety kombošek za 1300a jednu mikču co maj origo novou na netu za 599 prodává novou za 990 no není to na kop do držky???? 😎

kacka.l
26. lis 2010

No Lucenku, jojo-2x týdně s Barčou na fakultce a k tomu občas na nákupy. 🙂

nika
26. lis 2010

@lucenek tak ti povím, ještě že to PP mám odveza jsem ten náklad v poho 🙂 jen chodíník nám byl s kolfkami přes madlo malý 🙂

lucenek
26. lis 2010

@nika a co tys tady dělala símtě Jičínačko????? 😲 😲 😲 😲 já jsme říkala Aje, žejí to GT odvezu

nika
26. lis 2010

Ajka by to na svých PP A3 neozvezal, nic byla jsem u Lucky 🙂 měly sme zcuka. sem tam jezdím. jen to bylo takové rychlé 🙂

lucenek
26. lis 2010

jo tááák hele nejsi ty náhodou ta kočena jak jsem potkala týnku vloni v zimě s bandou u helia sprtu a kdosi byl unešešj z kočáru a hlavně košíku...že seš to ty...paá si pak ta holčina koupila GT3 v moce 🙂

nika
26. lis 2010

nene já jsem měla GT3 už koupienou za těhotna 🙂 je a bude to jediněj kočárek který doma bude.

lucenek
26. lis 2010

@nika tak ještě jedna kočka z té jejich paryje má moku 😉 a žes nezařvala to sem jááá nikáááááá 😀 😀 😀 😀

lucenek
26. lis 2010

tývoe jsme na straně 123tchiba a to nemá konce toto 😝

@nika doufám, že jste mě nedrbaly

nika
26. lis 2010

@lucenek tak to nevím kdo, s holkama se znám od těhu, ale to je fuk, vím jen že Ajka ji asi bude kupovat 🙂 je moc spokojená s tím gofáčem A3.
sím tě nebyl čas, malá hladová, pak jsem dost pospíchaly 🙂 příště 🙂 a nedrbaly jsem tě neboj, vždy´tjsem si ani nestihy s Ajkou moc říci.

lucenek
26. lis 2010

@nika dobrá dobrá věřim ti 😀

lucenek
27. lis 2010

tak já včera písla jedné na mimáči co měla ten termofusak v "akci" za 499 že teda ofiko je v akci za 249 😀 😀 😀 fakt nemůžu tam z některých 😝 a nic.....kouknu jestli mě anulovala 😀

lucenek
27. lis 2010

taže anulovala to jsou pí..

kacka.l
27. lis 2010

Lucenku myslíš pí...smenka. 🙂 🙂
To jo. Objednala jsem si ho a sestřenka taky. 🙂 🙂

Lucenku zase díky- že ty ujíždíš na tchibu??? 😀 😀 😀

lucenek
27. lis 2010

@kacka.l to tu piku hodila ten odkaz jinak já jo....
ty naušky mě serou že už jsou vyprodány
tchibo má kvalitku 🙂

pikusa
27. lis 2010

Ahojík holky...
Lucenek....jako někdo ho prdává v akci za 499?????ukaž....taky jí napíšu
😀 😀 ted jak vás čtu mi došlo,že kamarádka,co se mnou byla v Anglii je z Nového Jičína....

lucenek
27. lis 2010

@pikusa
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=215632
tady a mě si hned anulovalal trubka hlavně že takové skoupí x kusů a pak prodávaj 😖

pikusa
27. lis 2010

@lucenek ajoooooooooo
a cos jí psala?????jako vzkaz????

lucenek
27. lis 2010

ne klikla jsme jako zájemce nejde to rezervovat závazně a jen větu že v tchibu je taky v "akci" za 249 😝

pikusa
27. lis 2010

A ona to to tvoje psaní zrušila......

lucenek
27. lis 2010

@pikusa dyť to píšu, že mě anulovala hojda jedna

pikusa
27. lis 2010

Joo já vím,ale já tam nejsem tak zběhlá,takže to jako vymazala?????????aby to ostatní neviděli??

lucenek
27. lis 2010

ne já ji to napsala přímo k fusaku je to jako nabídka...kdyby to nevymazala svítí tam 1 zájemce odpověděl..ale prostě mě dalal pryč a tečka koza jedna

pikusa
27. lis 2010

Aha....jasně už chápu...... 😉
kolik jich asi nakoupila co...... 😝

lucenek
27. lis 2010

@pikusa právě no..fakt .

pikusa
27. lis 2010

Hele.....uvidíme,jestli prodá

lucenek
27. lis 2010

no možná až budou vyprodané.....

pikusa
27. lis 2010

Hm......asi jo

lucenek
27. lis 2010

no nic my pomalu obědváme a gojgy rčí do hajan já do vany a taky se natáhnout pak na hodinku vena hurá na noční 😝