• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Jo Pavli a už jsi objevila sklopný košík a držáky nápojů??
29. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vidím, že mimi je malinké- nasaď boudu opačně a připni jí druky jakoby pod podnožku nožiček a můžeš vozit čelem k sobě.
29. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ty seš ero furt...paní čitelko ano objevila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kačule se mušíme slezt v cukrošce co když se ti nebudu líbit a vyrazíš mě na mráz???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Kačí, když já jsem tele, mně přišel kočár složenej a bojím se na něj šahat :grinning: To víš že bych radši teď mimi směrem k sobě, ale nevím ja na to :frowning2:
29. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nebuj sleduj kaču její fotky a přijdeš na to hravě..já to taky furt nechápala, ale jak ukázala foteny bylo to jasný :wink:
29. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka neboj fakt bys to zvládla, to otočení je fakt lehký
29. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milášek :dizzy_face:
29. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když já ani nevím jak vycvaknout tu boudu - jakože kde?
29. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka tam, kde je uchopení boudy ke konstrukce chce to pak sílu to nacvaknout myslím kača to tak psala, zkus jí kouknout do albíčka :wink:
29. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek aha, no já se bojím abych to nějak nepoškodila, když to na to není určené :frowning2:
29. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka neboj se, já jsem to taky prvně odkládala, pak jezdila s navettou a jak jsem dala sporťák šlo to lehce. nafotila bych to ale kočár je v autě a auto pod kupou sněhu :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika já už navettu nechám na další mimi, Nikolka má 70 cm. No já se jdu na to kouknout.
29. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj to je na to určené, jinak by tam nedávali ty druky. Taky bych ti to nafotila, nebo poslala foto, ale vyhořl mi už druhý počítač. :confused:
Prostě zmáčneš ty čudlíky na boku a vysuneš jakoby nahoru a potom zase zasuneš, ale opačně. Mám nějaké fotky v albu, tak se můžeš kouknout. :slight_smile:

Lucenku: ty vyhodíš na mráz mě.... :slight_smile:
Klídek brouku, když nám nebude dobře- což si nemyslím- prostě budem jen tlachat tady. :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l bo já každému nesednu viš :grinning: držka nooo
29. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem pochopila z tvých příspěvků. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lucenku a kolik Ti je??? Mů :grinning: žeš to napsat i šifrovaně. :grinning: :grinning: :grinning: A připrav se na kuuuuuusssss baby.
Jdu kukat na Jak jsem poznal Vaši matku.
29. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l 29 za chvilec 58kilo a 161cm :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku- to je jak seznamka.
29-174-XXLkg.Né zatím tam mám jen dvě cifry. Tý jo a neznáme se třeba už???
29. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kačko a musím dát teda pryč madlo viď, omlouvám se za debilní dotazy, ale já se fakt všeho taaak bojím :grinning: :grinning: Hele a nánožník půjde zapnout?
29. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, madlo dolů, boudu naopak a nánožník asi budeš připínat na boky, jak pláštěnu, holky to tu řešily, že ty kolece 07,08 mají ten nánožník trochu jinak.
29. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l nevim možná...sem v pátek viděla niku u mě pod barákem a řekla, teda napsala mi to až tady potvora jedna :grinning:
jinak jsme písla na to síčko nero na tu nelinku obchod a rezervace nedělaj, tak musim se modlit do ledna ať tam je.....bude velká výplata :dizzy_face:
29. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika se necul :grinning:
29. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l zatím nic nevím, paní už mi pak nepsala, kdyžtak se ji zkusím dneska ozvat a nějak natvrdo domluvit... :grinning:
30. lis 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka mám nějaké fotky obráceného sportáku
30. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jsi zlatíčko, moc díky :dizzy_face: Dneska to chci zkusit, ale radejc at mi pomůže manža. Hele a nánožník by teda měl jít a myslíš že pláštěnka taky?
30. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nánožník půjde jak na to tak koukám....asi na cvoček od boudičky--na kontrukci odepneš boudu a dáš nánožník ne????co holky----je to tak?????
A pláštěnka určo taky.....máš origoš????nebo ne??
30. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt uvažuju esli kupovat navettu nebo vložnou a ototčit.Ale líbí se mi, že nevatta je polohovací...tak asi obětuju prašulky a ty nánožníky na tu boudu má někdo jinak než zips? myslím ted ty kolekce 2010 a 11?
30. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jojo mám vše origoš :slight_smile:
Hele díky, strašně moc za ty fotečky a omlouvám se, já jsem fakt taková až přeopatrná no...

Zkusím. :dizzy_face:

Už se šíleně těším až ho projedu :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek dyž my už se do navetty asi nevejdem, máme 70 cm... co vy na to holky co ji máte?
30. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek