• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@lucenek to je dobře...to musí být šílený
5. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jj tfuj tfuj nechci ani za boha
5. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to věřím
5. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mazec....musíš už být zběhlá ve všem co:slight_smile:taky by jsem někdy chtěla tohle dělat....nebo aspoň být na JIP či ARO.... přeji ať se ti dětské katastrofy vyhýbají obloukem!!!!!
5. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l
@lucenek
baby Vy mate odskusanych vela kocikov, chcem skusit nieco nove a hlavne napriek tomu ze PP GT3 je NADHERNY A UZASNY chcela by som nieco skladnejsie a hlavne nieco kde je polohovacia autosedacka. vzhladom k tomu, ze chceme druhe mimi tak by som sa potrebovala presuvat casto autom k nasim a do kufra sa nam zmesti len ppodvozok a vanicku brat do vnutra uz sa ja alebo mm nezmestime:-/
no a najprv som mala vybrane brio go hlavne kvoli otocnej sedacke a skladnosti, ale nepacilo sa v nom malemu lebo v sportaku je straaasne vysoko madlo a teraz mam zaujemkynu na GT3 a chcem Jane slalom, len sa veeeelmi bojim, ze to nebude take faro ako nase uzasne GT3.
Prosim si nejaku radu :sweat_smile:
Este rozmyslam ze GT3 uz nepojde tak velmi dolu tak by som mohla teoreticky este pockat s predajom a potom predat a kupit mozno novsi model, Alebo by mohli v Peregu zacat vyrabat polohovaciu autosedacku :confounded:
6. pro 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sevzuz no toť otázka do budoucna je pro pohodlí prcka absolutně nej....
jak jsi psalal britax má ještě Romer be safer....něco mezi korbou a sedačkou s homologací na autopřepravu tudíž by ti stačilo ta a klikat jen na podvozek, což asi asi nebude vzhledem ke sporťáku to pravé ořechové
janečko lůžko matrix pro taky alá korbosedačka s homologací, s kšírama.. podvozek není tak bytelný a mohl by se vlézt, ale u sportáku to polohování zad a kotoučová brzda...častý nešvar janeček
Já osobně bych nekoupila ani jednu z možností a vždy měla sedačku, korbu....zvlášť.Mít to dokupy k ušetření místa....já jsme srab....kupuju nejdražší sedačky do auta byť stojej majlant, život prcka mi za to stojí a pokud budete jezdit, bez debat je nej sedačka zvlášť.
polohovací vajco neexistuje a ani existovat nebude, konstrukčně to není ani dle mě možné k zachování bezpečnosti dítěte.Jak víme hlava je nejtěžší a odstředivé síly zrádné.
ještě k podvozku, šla bych do quinny speedy, je o kilčo lkehčí není tak masivní a to přední kolco se dá podaretovat pod podvozek, což u GT nejde, sporťák jde téměř do lehu a je prostorý, ale musela jsem kupovat podložky sám o sobě je holý, moc otevřený...ale kdybych měla řešit takto tak :

koupim podvozek quiny speedy, autosedačku maxi cosi a korba by se vlezla vedle podvozku, není tak vysoká a podvozek jde do luxusní placky.
a GT bych si nechala
:grinning: ty speedy seženeš už za 3500 :wink:
6. pro 2010 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ne britax ale brio go:slight_smile:
6. pro 2010 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo si jen dokup tak za 1000 podvozek caravel, já jsem to tak měla do auta taky a bylo to naprosto boží, vleze se tam i s korbou nebo jen naklikneš sedačku.
Nebo si kup jané slalom a korbu matrix- to je korbosedačka.Ale mám právě pocit, že většinou ty korbosedačky nvycházejí dost dobře v testech. Takže moc firem ji asi nechce dělat.
Myslím, že i jančko je super kočár, sice na něj nadávají, že je malý. Vedle PP asi jo, ale jízdní vlastnosti budou podobné.
6. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy v noci nespíte???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ne asi nespěj vid :grinning:
6. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ne. :wink: Piku a ty jsi taky úča??
6. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no mám jen střední pedák,ale 10 let jsem učila na 1.stupni na základce
6. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jako já. :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l nekecej,fakt???? :grinning:
6. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l css spala bych až bych bečela ale noční je noční....

@sevzuz tak brio go je fakt futurum kočár...to radši ten britax ale ty korbo sedačky nebrat.....
6. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....tvořím.....
6. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku to je kráásné. Nedáš sem odkaz na www? Děkuji. Já jsem plánovala pro rodiče kalendáře, ale tím, že je druhý noťas v prdeli- tak nemám žádné fotky. :confounded:
6. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l
http://www.loonapix.com/cz/
tady a hraj si

@lucenek mám balík z Tchiba a fusak je nějakej malej
6. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jo? mě ještě nedošel......
6. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ted tady bylo auto....a ani nevolal :angry:
6. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm kámošce prej ho poslali zpět do tchiba taky nevolali......já jim brnknu co kuva jako je
6. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele PPL volá hned ráno a tady ten nic :angry:
6. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa mám dnes příchod a uskadnění do depa, tak počítám zítra tu bude...ale pro sichr jim zavolám
6. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já to taky tak měla a na tom gls mi řekli, že nemají povinnost mi volat, tak jim říkám, a to jako mám být celý týden doma, když nevím kdy mi ten balík dovezete, prý ho mám uložený na depu v Brně což je od nás 40 km a mám si pro něj přijet, to říkal ten řidič manželovi, nenechala jsem mu doma hotovost, tak jsem jim volala a paní to tam napsala, aby mi to druhý den dovezli znova...mě to vezli nadvakrát dvě velikosti, v pátek jsem doma byla a mu říkám, že mi nikdo nevolal a on mi do očí říká, že mi volal 3x, přitom na telefoně žádný zmeškaný hovor a na krabici správné číslo tak nevím kam volal....
pak jsem ve schránce našla ten lístek a z druhý strany bylo asi číslo na toho řidiče, ale to už jsem mezitím volala jim do gls...
6. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak GLS služby na prd
6. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme...fakt kokoti
jdu ještě chrápat mám před sebou další noční
6. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no zlatý ppl ( to volá ráno ) a nebo pošta, že to dají našim a nebo to pak mám na poště uloženo a můžu proto skočit odpo...ono jako tchibo napíše, že bude doručeno do 2-3 dnů nebo jak jsem to měla v emailu a pak to ani nesouhlasí, dlouho jsem ani neměla ten balík v hledači gls...no ale nakonec balíky dorazily :grinning:
6. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dlouho jsem se neozvala, ale pravidelně vás tu čtu! Malá byla opět nemocná, čtrnáctidenní rýma s odsáváním, teď slyší vysavač a řve, takže luxuju jen, když je manžel doma, aby byl u ní.
Nevíte, co je s Ivett? Už by to měla mít za sebou, ne? Myslím, že měla termín na konec listopadu?
6. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek