Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
8. pro 2010

@mpavlinka ahá však to neva....

mpavlinka
8. pro 2010

@lucenek no ono to vypadá super když je na tom ten modrej sportˇas. Ale myslím, že ke praktičtější že to teď nedělaj barevný, člověk si může libovolně kombinovat.

Autosedajdu jsem vybrala Toffee nebo jak.

pikusa
8. pro 2010

@mpavlinka však ta korbička je fakt jen na chvíli......to nevadí 🙂

mpavlinka
8. pro 2010

@pikusa jj přesně tak. Jinak ta zelená je taky moc hezká, taková tlumená.

pikusa
8. pro 2010

@mpavlinka mě se moc líbí

lucenek
9. pro 2010

@pikusa máš ten rukávník? já to dnes koupila čéče to je paráda 😀

pikusa
9. pro 2010

@lucenek nemám...... 😒

mpavlinka
9. pro 2010

Holky rukávník je super věc. Mám ten emitexovej a nedokážu si to bez něj představit 😉
Jinak dneska jsem koupila sedajdu, za tisícovku, moc pěknou i s nánožníkem. Už jsem jí testla a je to fakt pohodička to nacvaknutí, žádný debilní adaptery! A ta vnitřní polohovatelná vložka - super!

pikusa
9. pro 2010

@mpavlinka a ještě ta novorozenecká vložka pod zadečkem jde vyndat....

mpavlinka
9. pro 2010

@pikusa jojo koukala jsem, fakt super. A i ta pořádná stříška, maxi coska má jen takovou nic moc látku 😉 Navíc takový ty úchytky na pásy jsou taky podle mne lepší než na maxi cosce, sice se složitějc protahujou, ale držej líp, což je bezpečnější!

mpavlinka
9. pro 2010

@pikusa jo a miluju to rozkládání a skládání do auta, to je fakt pohode ten podvozek 😵

pikusa
9. pro 2010

@mpavlinka jen ta sedačka je dost těžká.....
a pásy pak byly krátký.

mpavlinka
9. pro 2010

@pikusa no proti maxi cosce jo, ale ani mi to neva, nosím ji jen z domu do garáže a jinak všude nacvakávám 😉 Jo na ty pásy jsem koukala, zatím se vejdem, pak asi nebudem moct mít zimní zavinku 😉

luca30
9. pro 2010

Holky nevíte jestli dám tu autosedačku do hluboké korby??jako abych to mohla přepravit na sobě?? 😀 jako jestli není tak autosedačka širší než korba nebo jak to mám popsat...

pikusa
10. pro 2010

@luca30 dáš 😉

pikusa
10. pro 2010

@mpavlinka nacvakávání na podvozek je super
@pikusa takhle jsem šla několikrát od auta....vezla jsem kočár a v něm autosedačku,abych nemusela k baráku na dvakrát

luca30
10. pro 2010

@pikusa tak to jsem ráda, doufám, že mi to klapne, chybí mi ještě poslední peníze paní mi pozdě poslala platbu tak to ted naháním a to mám za dvě hodky vyjet...doprčic...

luca30
10. pro 2010

Holky a jelikož jedu sama, myslíte že je reálný dát potah ze sportáku do košíka i tu zádovou opěrku, tu můžu dát případně taky do korby a ješě někam musím složit střechu od sporťáku to by taky mohlo jít do košíku akorát to budeš čučet ven že?? Nakonec jedu vlakem a sama, od rána hustě sněží..tak to bude ještě zajímavý...

mpavlinka
10. pro 2010

@luca30 Co dát do sporťáku korbu nebylo by to jednodušší?

kacka.l
10. pro 2010

Luco, teda, ty jsi akční. 🙂
Asi už to nestihnu, ale udělala bych to taky tak, nebo nech spor´ták do něj dej navettu a do ní autosedajdu a přitáhni to jakobyboudou od sporťáku.

kacka.l
10. pro 2010

Právě jsem nainstalovaa TCM fusak do golfek a bomba, takže i když mohl být delší na golfky je super. Jedu ho tesnout do města a sehnat ještě nějaké dárky.
Luco tak večer čekáme fotečky. 🙂

luca30
10. pro 2010

No já jsem měla strach abych nezašpinila ten potah, tak uvidíme..vezu si šroubovák na pásy, kdyby bylo nutné je oddělat...uvidím jak bude korbička vypadat ze spodu, abych nezašpinila ten červeno bílej potah..holky tak já valím...sněžit přestalo...svítí sluníčko, tak mi držte pěsti at to vypadá tak dobře jako na těch fotkách...papa...

mpavlinka
10. pro 2010

@luca30 tak bych si vzala starý prostěradlo a šup s navrettou do sporťáku 😉 .

kacka.l
10. pro 2010

Přesně tak, možná, že když vyklopíš ty packy skrz sporťák, tak tam navettu naklikneš a nespadne ti, autosedačku jsem tak naklikávala běžžně.
Mpavlinka-já si k sedačce dokupovala ještě i tu bázi do auta, to pak bylo poježděníčko a žádné složité pásání.
Koupila jsem si úplně tu nejlevnější sedačku, co byla na bazarech- a použila jen tu kostičku a nacvakávala tu novou kvalitní, no a pak zase v pohodě prodala starou i novou. .-)

mpavlinka
10. pro 2010

@kacka.l jojo ty packy jdou vlastně vyndat skrz 😉

Taky přemýšlím o bázi 🙂

pikusa
10. pro 2010

@mpavlinka tak já bázi měla a super....bez ní to byl opruz.....
Luco,tak pak písni

lucenek
10. pro 2010

@kacka.l mě ho dnes dovezou v út jsem nebyla doma

pikusa
10. pro 2010

@lucenek jee ty ho ješt nemáš???
no my už ale s kočárem nejezdíme moc,tak ho asi moc neužijeme 😝

lucenek
10. pro 2010

@pikusa už je doma 😀 alenějakej malej teda

pikusa
10. pro 2010

@lucenek no vypadá malej,ale vejdete se v poho 😉