Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
11. pro 2010

@bajaprochazkova taky máme emitex a jsem s ním moc spokojená používali jsme ho jak v autosedačce tak v hl. korbě tak i teď ve sportáku a Kuba ve dvou letech se ještě pořád do něho vleze 😀 😀

@verusa22 nevím jak to mám nazvat ty packy jsou vlastně tam jak jsou pásy ty přišroubovaný tak kousek od toho když nadzvedeš potah tak bys je měla vidět..najdu ti to v návodu..

http://www.malli.cz/navody/pp-gt3-cz.pdf tady je celý návod ke kočárku, alespoň já čerpám info odsud...

strana 9, obrázek č. 45 a 46 je jak se ty packy vytahují a ty následující jak se na to dá nasadit autosedačka a korba..snad jsem ti pomohla...

verusa22
11. pro 2010

@luca30 ahááá už vím 🙂 děkuji

pikusa
11. pro 2010

Tak dítko spí....venku leje,to bde pak dlouhé odpoledne 😝

bajaprochazkova
11. pro 2010

Ďakujem Vám za rady 🙂 🙂 🙂 🙂

pikusa
11. pro 2010
luca30
11. pro 2010

@pikusa u Vás prší?? u nás doteď sněžilo...já se chystám na větvičky...čekám až malý usne, nechce se mě s ním tahat až do lesa a okouknu jaké jsou tam stromky...jeden pán je pak prodává je to jeho lesík tak juknu co tam má...

pikusa
11. pro 2010

@luca30 jojo prší...ráno krásně bílo a ted už je to všechno mokrý 😒

kacka.l
11. pro 2010

Lucenku všechno nejlepší k narozeninám!!!!

porte enfant je spíše vložná taška, tu bych už nekupovala, navíc není nijak extra zateplná. To raději fusak emitex, nebo jakýkoli jiný.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36430827&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39723180&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39595596&tab=1

kacka.l
11. pro 2010

Tady krásně chumelí, jestli začne ase pršet, mě švihne 😝 .

kacka.l
11. pro 2010

ještě Lucenku kam chodíš na hlavu????Já jdu tak jednou za rok, a naše vesnická holička, zná jeden střih. Doporuč mi něco. 😉

luca30
11. pro 2010

Holky tak tady už taky prší, celý dopoledne chumelilo a teď prští..jsem si dala hodinu a půl vycházku lesem a krásně jsem se prošla..větvičky mám tak se vrhnu na nějaku výzdobu...mám namyšlenou fialovou-stříbrno-bílou... 😵 😵

pikusa
11. pro 2010

To my tvrdneme doma celé odpoledne....je hnusně
já jsem poklimbávala na gauči,mates se díval na pohádku

luca30
11. pro 2010

No my jsem dneska nebyli venku vůbec, pořád jsem čekala až přestane chumelit, pak malý usnul, teď vstával a už je tma a prší, tak snad zítra...

lucenek
11. pro 2010

děkuji všem za přání 😉

@kacka.l byla jsme v Tragedy na Stodolní
konkrétně můj kadeřník je Ondra Rajnoch, jsme velice spokojená...chodím jednou za půl roku cena 1100Kč pod litr nejdu, střih barva mytí foukání superstyling nakonec.....v ceně kafe čaj voda atd......je to dost ale ty love obětuju chodím si tam na 2h zarelaxovat 😉 kdybys chtěla tel písni 😉

pikusa
11. pro 2010

Tak my byli na obědě u našich....toť vše......
a prcek už spí,ale bylo to dlouhé odpoledne

kacka.l
11. pro 2010

Lucenku-dobrý-ta cena je sice oproti naší kadeřnici-60kč i s mytím brutal, ale jednou jsem byla na Lenince v Omorfi a dala jsem za to 1600,- zkusím toho tvého. Tak mi potom prosím písni tel.

pikusa
11. pro 2010

Tak mě kadeřnice stojí kolem 800.......

pikusa
11. pro 2010

@kacka.l 60 korun?????????

lucenek
11. pro 2010

Ondřej rejnoch
salon Tragedy, Škroupova 6, Ostrava
tel 596110144
jeho mobil 737022881, ale volej na pevnou 😉
Omprfi je nadceněné, tak dobří tam nejsou aby mohli mít tyto ceny

pikusa
11. pro 2010

Salon Tragedy.......tam bych se bála jít.....ten název 😀

lucenek
11. pro 2010

@pikusa seš dupa 😀 😀 😀
je to tam fajn, ty holky jak šmikaj nevim ale U Ondráše jsem byla 3x a dovedla mě segra tam

pikusa
11. pro 2010

@lucenek ty joooooooooooooo
neznám výraz "dupa"
nevím,co to je ale uráží mě to 😀

lucenek
11. pro 2010

@pikusa dupa-ostravsky prdelka...dupo říkám gojgy hanymu a tak urážlivé to teda není

pikusa
11. pro 2010

@lucenek jééé to je z nějakého filmu ne?????
nevím,co to je ale uráží mě to
No když dupka je prdelka,myslela jsem že to bude ono

lucenek
11. pro 2010

@pikusa jj počkej,myslím Sestřičky ne...?

pikusa
11. pro 2010

@lucenek no nevím,ted si nemůžu vzpomenout.....
nebylo to kurva hoši guten tag????
za prvé...nevím co to je a za druhé mě to uráží

lucenek
11. pro 2010

@pikusa jj asi tam..... 😀

pikusa
11. pro 2010

@lucenek jo já myslím,že tam.....ale nemohu si vzpomenout v jaké souvislosti

kacka.l
12. pro 2010

Dupa je miloučká!!!!Piku ber to jako lichotku!!! 😀 😀 😀
Lucenku zítra tam určit zavolám- udělám si Ježucha.
Včera se manža plácnul přes kapsu a koupil mi zimní botky- takže mám nožičky v teple, nemusím si je kupovat já, tak si koupím novou hlavu. 🙂

lucenek
12. pro 2010

@kacka.l no supertak topak písni jak budeš spokojená...taky je důležité aby ti sednul že? 😉