• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@lucenek no psala jsi já taky prosím.....ale to prosíš na blbém místě,musíš za manžou :grinning:
28. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jo tak jsi to myslela, no nejřív musím poprosit aby měl dobrou práci a pak můžem šukat :grinning:
28. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no tedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :confused: :grinning:
a on chodí taky do práce???nebo je jen s malou doma
28. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo a jen tak mimo......šukat můžete i tak.....s ochranou teda :grinning:
28. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj to je hnusné slovo!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já chci taky , ale to bych musela manžovi propíchat kondomy. :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky......my jsme bez ochrany rok a půl......a nic ........ :unamused:
29. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa má sem tam to moderování hoekeje a tak jinak doma :wink:
29. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kači no je...ale lepší jak prcat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obě slova jsou ošklivá :grinning:
Luci....takže on je na mateřské??asi jo vid....psala jsi to myslím
29. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:21 • agenturaberuska
@pikusa už ne měli jsme do 2 let ale je doma teda
30. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Peregačky.....
přeji vám do toho dalšího roku jen to nej nej,mnoho štastí,zdraví a lásky........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucenek aha....nemůže najít práci??
31. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ted ne musel by na 0,5 uvazku jak babb po MD co má dítě ve školce a tonechce ani voboru moc nabídek nemá......takže fin,.je mnohelmn lepší ta sictuace, že já sjem v práci a on doma
31. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasně......pracující maminko :grinning:
31. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky přejí do Nového roku všechno nejlepší, hlavně zdravíčko...a spousty šťastně naježděných km s PP GT3.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás dotázek. Do kolika kil a cm jste používali autosedačku PP? Na věk se neptám, to je velice variabilní :grinning: Fíla má něco přes 6 měsíců a přes 9 kilo a okolo 74 cm a už je to taktak.
2. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme už přezuli na sporťák, je úžasný (jen asi musím namazat kolečka). I Fílovi se ohromně líbí - viz fotečka :slight_smile:
2. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil Mates měl na 6ti měsících 9.60 a v sedačce byl asi do 8 měsíce......ale teda pásy už byly úplně na fest
A dobře,že je malej spokojenej
3. led 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v novém roce, tak ať nám ty další mimina letos vyjdou :slight_smile:
My jsme slavnostně přesedli z vajíčka do sedačky, kterou dostala Karin k Vánocům :grinning: Takže váha asi 11 - 12 kg, věk rok a skoro čtyři měsíce :grinning:DDDDD Ale v prosinci už to fakt začínalo být akutní :slight_smile:
3. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já to taky tak vidím na dva měsíce :slight_smile: a jakou jste pak pořizovali. Do posměrné 9-18 ještě nemůže, sám nesedí.
@marketka.27 tak to je krásné, že tak dlouho vydržela. I když ona je ta sedačka fakt docela velká, segra má o 2 měsíce mladšího klučinu a musí už pořídit novou :unamused:
3. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my šli v 11m, přerostla hlavička, i když neseděla....ale do týdne začala.....ale měli jsme MC cabriofix
3. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdyby měl někdo zájem prodáváme Navettu,barva java 2010. Jako nová,bez oděrek.....
3. led 2011 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojky v Novém roce.
Zrovinka dneska jsem viděla ve Sparu cedrové gtčko. :slight_smile:
JInak já zítra nastupuju do práce, potřebují výpomoc a já peníze. :grinning: Doufám, že to ten měsíc malý s manžou zvládne, nebo naopak??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně jsem zvědavá, co já a mlíko-jako pořád kojím tak co dvě hoďky. U nás skoro nic jiného než kojení nejede. Ještě tak párek a hranolky.Aspoň si konečně odvykne. :wink:
3. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki v "jedničkovém roce" koukám že řešíte sedačky, malá byla do roku ale 12 měsíc už to bylo na délku na fest ještě že byl podzim a nebyla navlečená.

dobrá volba je i toto, pokud dítě samo nesedí, autosedačka lze dát i protismeru a pak po (Britax-Römer First class plus 2010) http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1528953

kacka.l tak hodně štěstí,
3. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil my kupovali 9-18 kg.....v 9ti měsících,ale taky sám ještě neseděl....to si sedl v 10ti měsících.
Tak byl v autě vždy napolohován co nejvíc to šlo do lehu....
4. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takový dotaz, nemáte některá zkušenost s vložnou taškou do perega? Mám GT3, korbička už nám začíná být malá...
4. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 to nemám....
a co otočit boudičku?????
zahrabat do fusáčku,deky a pod nánožník a takhle dojezdit zimu???
A nebo rovnou sporták??jak má být??
4. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 myslím teda otočit boudičku u sportáku samo :grinning:
4. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa myslíš přehodit boudičku????? Já jsem teda ještě sporťák nezkoušela...jde sporťák otočit? Myslím aby koukal na mě?
4. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek