Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

darja82
11. led 2011

Nemohla byste mi prosím některá změřit vnitřní rozměry u Navetty – starší model a navetty XL? Pěkně na dně kočárku – z jedné strany na druhou? Někde jsem četla něco o polohování nožiček u navetty xl, ale moc to nechápu… poradí někdo? Manžel dnes něco měřil, ale neví co a nějak mi to nesedí s rozměry které udává výrobce. Nevíte jestli jde Navetta použít s GT3 2010? Jsem už z toho vybírání úplně na prášky 🙂 .

Díky moc Darja

niko
11. led 2011

ahoj děvčata, tak kočárek nezklamal, je suprový, bytelný, prostorný, funkční, malá si v něm lebedí a nechce z něj dolů, doufám, že v dubnu pochopí pro koho to je... barva mě taky nezklamala, jen mi poraďte jakou barvu deky, fusaku do kočárku

lucenek
11. led 2011

@darja82 navetta ať xl nebo starší typ jdou na podvozek gt3 to polohování nožek u XL verze je že se zatlačí dolů....takže když zvedneš v korbě záda a zatlačíš nožky dolů, bude výsledná délka o 5cm delší než když je korba uvnitř srovnaná.....snad sjme to napsala srozumitelně

lucenek
11. led 2011

@niko jakou bravičku máš? javu?prakticky jakoukoli......a protože čekáš chlepačka klidně bych volila i lila.....

niko
11. led 2011

@lucenek ano java, musím popřemýšlet a prozkoumat co se nabízí a pak uvidím, já jen jestli někdo už jezdí ve stejné barvě, ať mě inspiruje 🙂

darja82
11. led 2011

@lucenek super. díky moc - snad jsem to pochopila správně, že tam pak mimi leží jakoby zešikma... a rozměry náhodou nemáte? výrobce většinou udává podle toho jak se mu to hodí

lucenek
11. led 2011

@darja82 ano jakoby zešikma trup a hlava hore dupka normál a nožky dole....
kdosi tu házelfoto směřením myslím ondálekshop to má přesně měřené

pikusa
11. led 2011

AAAA tak Darja je tady jsem jí sem navedla,že vy tady poradíte 😉

lucenek
11. led 2011

http://www.ondalek.cz/produkt/peg-perego-korba-...
tady máš to polohování jde vidět aještě mrknu na ty míry

darja82
11. led 2011

@lucenek Super. Rozhoduju se jestli jít do Navetty nebo Navetty XL. Ta XL je po nastavení nožek asi trošku delší, ale přijde mi lepší když mimi leží na rovném... Ještě zkusím zjistit rozměry u klasické Navetty

pikusa
11. led 2011

@darja82 dle mě je toto blbej výmysl....
já občas polohovala hlavičku a sklouzával mi dolů.....a jestli se napolohují nohy,musí to pak být ještě horší ne?????

darja82
11. led 2011

@pikusa No hlavně tam bude podobně skrčenej jako ve vajíčku. Proto mi to přijde divný

pikusa
11. led 2011

@darja82 asi tak.......si teda myslím já....
já bych být tebou našla použitou navettu....a koupila tu....jakou je jedno....XL nebo panorama,hlavně že bude v dobrém stavu....za těch pár měsíců se to nezničí..

gabule75
12. led 2011

Ahojky,

mám prosbu, nevíte holky peregačky jestli někde prodávají duše do kola u GT3??? přítel ho sice včera zalepil, ale už je zase prázdný, tak by bylo asi lepší koupit novou duši. díky moc za rady 😉

pikusa
12. led 2011

@gabule75 zajděte s kolečkem do cykloservisu....je to jako kolečko od dětského kola...
a na kolu je i rozměr napsanej někde 😉

lucenek
12. led 2011

@gabule75 velikost 12 nejmenší dětské kolo je přesně na gt3

pikusa
12. led 2011

@lucenek jak jinak než přesně ví Lucenek že 😀

lucenek
12. led 2011

bo jsme to taky řešila jinak označení je 9 a půl palce či tak nějak 😀

pikusa
12. led 2011

@lucenek no já dala chlapivi kolečko a vyslala ho tam 😀 jdeme do města,takže kočárem....
ale asi plikem

lucenek
12. led 2011

😉 já mám dva cykláče vlastně tři po cestě.....

pikusa
12. led 2011

@lucenek my tady máme jeden a pak chlap vedle v baráku to dělá taky

kacka.l
12. led 2011

Taky bych si nekupovala novou navettu, šla bych do použité, jsou jako nové. polohování je fakt na...Malý taky zklouzával.
Lucenku jestli budeš mít dneska na JIP nějaké děti, tak to jsou Ti moji pakoši, co je zabili jejich rodiče. V páté třídě hráli dneska o přestávce flašku na svlíkání. 😀 😀 😀 😀 😀 Takže se v práci nenudím. 😀

pikusa
12. led 2011

@kacka.l no prima školní zábava 😀

valentinuska
12. led 2011

tak holky já dneska zkoumala svou Navettu XL - dávala jsem jí zádička trochu víš a oni asi ty nožičky jdou automaticky trochu dolů ... ale ne moc 🙂
jinak mi tam nesklouzává a možná že trochu místa navíc tam je - u nás šlo spíš o to, že chtěla koukat ven 🙂

flair
13. led 2011

@niko jééé, tak ty už máš Perego doma, závidím!!! 😀 Já ho budu mít do pondělí, ale každý denn se modlím za smsku z obchodu, že už ho tam pro mě mají 😝 😅 A ajkou značku fusaku budeš pořizovat???
Jinak korbičku pak na druhé mimčo koupím určo použitou, fakt nemá smysl kupovat na těch pár měsíců novou 😉

A super info k těm duším na kola, jste holky šikulky tady 😉

pikusa
13. led 2011

@flair tak co,už došla SMS????
holky a dejte fotečky ju?? 😉

niko
13. led 2011

@flair mám ho doma a je krásný, ale dalo práci ho složit, tak můžeš být ráda, že si ho odvezeš hotový 🙂
mě má přijít právě z aja shopu ještě hluboká, čekám na ní, když pak někdy budeš chtít jí odkoupit tak se ozvi 🙂
malá se mi v něm zabydlela a protože ho zatím mám v obyváku tak ho pořád okupuje a prozkoumává...

darja82
13. led 2011

Už mám objednáno a zítra snad dorazí sporťák. Hlubokou korbičku jsem koupila 5 měsíců používanou a ta by snad měla dorazit v pondělí. Už se moc těším. Nevíte náhodou, jestli taková ta ledvinka na řidítka co je focená u GT3 je běžnou součástí dodávky nebo se kupuje zvlášť?

kacka.l
13. led 2011

Běžná součást. 🙂

flair
13. led 2011

@pikusa ještě niiiic, ale psali 7 dní, což je fakt až v pondělí 😝 jsem na něj totálně nadržená 😀

@niko asi bych se s tím skládáním fakt nadřela, tak to budu mít jednodušší 😉 Než já budu mít druhé mimi, tak to už korbičku budeš mít 10x prodanou 😀