Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
13. led 2011

@flair tak to je za chvilku 😉
Já chci taky nové peregooooooooooooooooo 😀

lucenek
13. led 2011

@kacka.l wau...jen děti nemáme jen dospělé ale dnes jsem jezdila rychlou tak vozím i kinderka..... 😀

pikusa
14. led 2011

Ahojík holky....
jsem vám ani nenapsala,že jsem byla včera v tom CARU a jdu další čtvrtek zase na UTZ a výsledky krve a uvidíme,kdyy bude KET...jestli už v tomto cyklu,nebo pak v dalším

marketka.27
14. led 2011

Ahoooj 🙂 Já jsem taky nemocná z té kolekce 2011🙂 A co říkáte na Mini Pliko 2011 - jako takový doplňěk vozového parku 😀 ?
Chci se zeptat, kamarádka pořád zvažuje koupi GT3 a neví, jestli ji narve do kufru, mají Golf IV. combi. Máte některá odzkoušeno?

pikusa
14. led 2011

@marketka.27 no my už by jste ted další kočárek nevyužili.....už chodíme skoro pořád pěšky...
A ten golf--já nevím,jak vypadá 😕

jituskak
14. led 2011

ahojky holky, tak jsem po delší době nakoukla. my jedeme dneska po delší době s GT3. Šimonej je na prázdninách u babičky, tak jedeme solo kočárem. hurá, se těšííííím
@marketka.27 známí mají golfa kombíka myslím, že by se tam vlezl 2x 😉

valentinuska
14. led 2011

@marketka.27 já bych řekla, že pokud je to kombík tak nebude problém ...

flair
14. led 2011

Holky, už mám Peregooooooooooooooooo 😀 To je mega kára 😀 Zatím jsem v něm malou neměla, přijela jsem si do obchodu autem a pořádně okoukla kočárek, strčila do auta a teď je v kočárkárně, tak je mi smutno 😝 😀 Jen jsem tam předělala ze starého kočáru fusak, trochu jsem se musela poprat se šrákama, bo je to jinak než u Mutsy. Nebude teď malé horko s fusakem a ještě nánožníkem??? Já u Mutsy nánožník neměla koupený a když mrzlo, měla jsem ve fusaku (Lodger bunker) tu tlustou vložku. Ted ji mám sundanou a malá jezdila jen tak. A ted s nánožníkem od Perega nevím, jestli jí nebude horko. Máte taky fusak a ještě nánožník???

@pikusa kočko, ani jsem nevěděla, že tě čeká KET. Přeju, ať je to co nejdříve a hlavně, ať to klapneeeee!!!!! 😉

pikusa
14. led 2011

@flair no super,že je doma 😉
jsem zvědavá na dojmy z jízdy......
No ted je celkem teplo,teda dnes bylo a asi ještě bude.....tak nevím,asi bych se na fusak vyprdla....
a nebo jak ho máš,bez té vložky teplé
a díky 🙂

lucenek
14. led 2011

dámy dnes došlo toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39634064
jdu to nainštalovat čeká mě poslední 4 denní sem fakt grogy ...a den volna a tři n...fakt zajebaný týden 😔

lucenek
14. led 2011

tak teda megaklobr c dolů tohle je vážně vychytaný.....
1.proti dešti
2.proti slunci
3. proti větru
4. perfektně odepínatelné
5.pokryje naprosto celej kočár i s nánožníkem pod nohama tak není zacákaný....

nelituju 😵 😵 😵

lucenek
14. led 2011

http://www.totalkids.co.kr/eng/product_01.html
je to krejská značka ale jde to úpřepnout do angličtiny, matroš naprosto luxusní 😵 😵 😵 😵

pikusa
15. led 2011

@lucenek tak pláštěnka luxus....
a ještě bude nánožník vid 😉
Jinak na těch stránkách jsou taky super věcičky.....ty pláštěnky na golfky se mi líbííííí 🙂

lucenek
15. led 2011

@pikusa ano ano pikusko budu naprosto vytuněná teda ne já ale gt 😀

pikusa
15. led 2011

@lucenek no to budeš--teda bude 😀
já jsem zvědavá na zen nánožník

flair
15. led 2011

Tak jsem chtěla hned dopo vyrazit s novou károu na prochajdu, ale venku pršelo a ted mi malá usnula 😠 Odpo jdu, ikdyby padaly trakaře 😀 Jo jen mi včera připadlo, jak jsem kočár zkoum,ala, že ta boudička je taková vachrlatá. Třeba u Mutsy kočárku byla pevná hodně. Tady mi připadá, že jak zafouká, tak se mi sama složí. Prostě je taková měkká a jen se jí dotknu lehce a ona se složí. Je to tak normální??? Mám PP GT3.

verusa22
15. led 2011

ahojky🙂 Hlásím se 🙂
@flair vítám tě a gratuluji,že jsi se stala hrdou majitelkou gtčka 😉 K té boudičce....já ji mám pevnou,nějak se mě nekymácí a drží 🙂 Taky jsem byla nadržená k první vyjížčě s PP🙂
@lucenek mazec ta pláštěnka...je opravdu krásná a vytuněná 😉
@pikusa ať vám co nejdřív vyjde KET🙂

flair
15. led 2011

@verusa22 fakt ji máš pevnou tu boudičku?? Mám novou kolekci a fakt mi to přijde vachrlaté. Kámoška má kolekci 2008 a ta je krásně pevná. Snad to bude v poho nebo mě trefí 😝 😀

verusa22
15. led 2011

@flair tak jsme to byla zkusit jako vykle se ze strany na stranu,ale neni to tak hrozný🙂 to asi tak být má... ale pevná je🙂 vachrlatá není 😉

flair
15. led 2011

@verusa22 mně přijde hrozně měkká a až moc lehce se otevírá. No ale budu to zkoumat a snad to bude ok. Díky,, že jsi to zkusila 😉

verusa22
15. led 2011

@flair nahoře ta obruč je mekkší....ale zas tak vachrlatá mi neprijde🙂 uvidíme co napíše lucenek nebo pikusa🙂 Já předtím měla implast clipper a na sporťáku to teprve byla vachrlatá bouda 😀 jen foukl větřík a celá se otřepala🙂

verusa22
15. led 2011

@flair a pochlub se gtčkem🙂 ukaž foto🙂

pikusa
15. led 2011

@flair tak boudička se trošku viklá v tom kloubu uchyceném na kočárku.jako by dopředu a dozadu....to je normoš....
ale jako neboj se že foukne a sklopí se to neeeee 😀

lucenek
15. led 2011

@verusa22 já nemájem korbu.....tož nenapíšu nif 😀
ale líbí se mi wavw nwbo lavanda 😵 😵

pikusa
15. led 2011

@lucenek holky myslej ale na sportáku ne??????

verusa22
15. led 2011

Holky mysleli jste boudičku u sporťáku nebo u korby?jsem jelen:D

lucenek
15. led 2011

no toť otázka dámy 😀

pikusa
15. led 2011

No sporták ne?????????
Flair přece kupovala sporták

verusa22
15. led 2011

no ja taky myslím sporťák....

lucenek
15. led 2011

tak pokud sporťák tak bouda se sklapuje celkem lehce jde fajně překlopit dopředu pokud máš zacvaklé ty boční páčky jak se bouda napíná tak překlopit do poloh to jde ipravud lehce ale neboj drží to