Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
15. led 2011

No ale Flair měla pocit,že se jí viklá.....

lucenek
15. led 2011

jako viklá jak? z boku do boku? asi to nemá řádně nacvaklé...nebo nevim

pikusa
15. led 2011

asi že má trošku vůli v tom nacvaknutí,ale to moje taky...

flair
15. led 2011

Tak jsem kočár dnes testla a fakt bombaaa!!! Může mi někdo vysvětlit, proč jsem ho nekoupila už dávno?? 😀
Boudička je nakonec ok, sice je měkčí, ale v poho. Co ale nemusím je ta pěnová rukojeť. Nemáte někdo info, jestli se dá někde sehnat kožená? Nějaký kožený návlek nebo tak něco.

lucenek
15. led 2011

@flair jj někde jsme viděla alecena taky někde jinde.....myslím to byl návlek za 1299 tak nějak.....a čemu ti to vadí? já mám ráda pěnovku 😉

flair
15. led 2011

Ted jsem to dočetla, jak jste řešily mou boudičku, jste zlaté 😅 Mám sporták, samozřejmě. Prostě mi přišla boudička taková měkká a že jde velmi lehce sklopit. Ale asi to tak má být a fakt super, že se dá posunout až hodně dopředu, úplně jsem čučela. Je to božíííííííííííííííí 😀 Byla jsem na prochajdě děsně důležitá 😀 Vyfotím kočárek, ale dnes jsem zapoměla foťák, jak jsem spěchala ven 😝 😅

flair
15. led 2011

@lucenek mně je ta pěnovka normálně nepříjemná na dotek 😅 Asi proto, že jsem zvyklá na koženou, je to na omak příjemnější. Ale ta cena teda... 😝 A taky mi pár holek říkalo, že jim v létě z pěnovky smrdí ruce 😕

lucenek
15. led 2011

@flair ale tak dopředu jde překlopit jen v sedu pokud položíš tak nejde......

lucenek
15. led 2011

@flair asi smrdí jak se absorbuje ten pot

niko
15. led 2011

@flair boudičku mám taky pevnou, právě že jsem si jí pochvalovala jak je stabilní ...

nika
15. led 2011

@flair mně pěna nevadí ale vím že tu koženou verzi jsem tu někdy probíraly, co holky asi tak loni v létě, jaro? těžko odhadnout. byly to nějaké univerázly co se daly natáhnout místo pěnovky...

flair
15. led 2011

@niko tak mně zas tak stabilní boudička teda nepřijde 😠 Třeba ta loňská kolekce ji má lepší 😖 Jak někoho s Peregem potkám, tak budu sondovat 😉

@lucenek to bude ono s tím potem, takže bych raději koženou rukojeť, no ale uvidíme.

flair
15. led 2011

@nika bezva, zkusím pohledat 😉

nika
15. led 2011

@flair snad najde, ale fakt si nepamatuji kdy to bylo, ráda bych poradila více. Jinak musím se přiznat že jsem GTčko vytáhla v novém roce jen 3x chodíme pěšo nebo v šátku/nostíku, ostuda 🙂 ale těší mne že naše Navetta už vozí od prosince malou Nikolku sestřenice 🙂

lucenek
15. led 2011

@flair pohledej v této diskuzi...určo najdeš i odkazy

nika
15. led 2011

jen jsem zkusila nepásly by tam ty z teutonky http://www.detskyraj.cz/zbozi/8391-teutonia-koz...

flair
15. led 2011

@nika no ty jsi zlatá, děkujííí!!! Myslím, že jak jsem původně četla tuto diskusi, tak tam bylo, že tohle by mělo pasovat 😉 a tvoje malá je tak šikovná, že ťape bez kočáru?? To čučím 😨 😉

flair
15. led 2011

Holky, jdu si pro dnešek ducnout k telce, jsem tu prochajdu poněkud přehnala a jsem kantáre 😝 😅 dobrou 😉

pikusa
15. led 2011

@flair tak super,že js spokojená 🙂
já dnes šíkám Matesovi---jdeme ven a vezmeme kočárek???
neeeee kočárek neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
takže my jsme asi fakt dojezdili---šlapal venku skoro 2 hodiny a v poho

nika
15. led 2011

@flair no sice cestu kterou já chodím s kočárkem cca 15 minut jdeme hodinu ale jdeme, 🙂 dál nebo do města - mám to z kopce a zpět do velkého kopce beru kočár, nebo nosítko 🙂 ona chodí i do schodů, já za jednu ruku druhou se přidržuje šprušlí u zábradlí a nedej bože když pospíchám a lapnu ji a vynesu to se vzteká

pikusa
16. led 2011

@nika takhle jsme chodili do krámu,který mám 5 mnut cesty 😀
ale zase nám docela uteklo dopoledne 😀

lucenek
16. led 2011

@kacka.l hele zítra dopo jsem free...co ty na to?
jiak koukám, žes tu 3 dny nepísla tak snad je vše ouká.....

@pikusa tak držím pěsti ať se ve čt rozhodne co nejlíp pro vás 😵

pikusa
16. led 2011

@lucenek díky moc....
no mě je asi jedno,jestli tento cyklus a nebo ten další----hlavně,že je to rozjetý 😉

lucenek
16. led 2011

@pikusa jasný 😉
taky bych těhulila ale nende no ☹

pikusa
16. led 2011

@lucenek no ale mě je 36 víš.......nemám čas čekat 😒

lucenek
16. led 2011

@pikusa věk chápi...mě letos 30 když si představím že než slatímě úvěr....a hany snad bude mít práci tak 4-5 let......no potěš koště aby to ještě šlo

pikusa
16. led 2011

No ale vidíš,že když to doma nejde,jde to jinde 😀

lucenek
16. led 2011

@pikusa seš koza 😀 😀 😀 😀

pikusa
16. led 2011

@lucenek ale tím jsem nemyslela souseda 😀

lucenek
16. led 2011

tak divej vlevo dvě lesby, vpravo magistra smardlavbá se 6ti kocurama, co je nad a co pod náma se radši ani nevyjadřuju 😀