• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@kacka.l kačis ty seš taky ero 2 minuty :grinning: :grinning: :grinning:
to je fajn a cena? asi pálečka co????
25. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zírám, jsem tu chvilku nebyla :slight_smile: Luci, ty máš síčko :slight_smile: ? Mně se napřed strašně líbilo a pak mi přišlo docela jako kostitřas :astonished: Kamarádka objevila strašnou nádheru, Plikáč, musím se s váma podělit, ne že bych si ho teda letěla koupit :-/ I když, kdyby klapla třeba nějaká výhra .... :grinning:DDD http://www.next.co.uk/shopping/baby-boutique/out-and-about/1/2
A jinakmně připadá kromě GT3 všechno strašné a neovladatelné, vyhádala jsem si doma nové Pliko a pak tajně nadávala, že je to šrot, asi jsem GT3 pěkně rozmazlená :grinning:
25. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....

@marketka.27 taky mi po GT Pliko přišlo rozhrkané......i když já ho mám použité,tak asi trošku rozhrkané bude :grinning:
26. led 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketka.27 jj mám ale nové když golfky tak fakt radši nocé nbůh ví co s tím děcko před tvým dělalo.....
a jako rozhrkané je...ale je to tím jak píše piku
26. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu zase pro radu :wink: Prosím, jaké používáte nebo jste používaly fusaky do Navetty? My máme takový obyč univerzál a Elluš už se mi tam s ním nemůže vejít, protože ten fusak je delší než korbička, tak ten přebytek má nachrundaný u nožiček.... Tak budu muset koupit jiný fusak, díky za tipy.

Mějte se krásně!
26. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr napadl mě tento....
26. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l mno......já 1100 dycky....
26. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr já mám klasický fusak Aesthetic a zatím ho stále mám bez připnuté spodní části - do korbičky to je tak akorát :slight_smile: nevím, co máš ty a jestli nejde třeba taky zkrátit ...
26. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska já emitex a tcm termofusak ale to prostě do korby ee..leda ten co sjem poslala ten by se vešel
26. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mě tedy emitex přijde podobnej jako ten Aesthetic - jenom je tužší ... a ten Aesthetic mi v Navetě přijde jak pro ní šitej :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík
tak já měla v navettě emitek a ¨byl akorát.....
27. led 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska odpověd z 22:39 měla být pro vendyzr :grinning: sem tele
27. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já zase chtěla samo napsat emitex :slight_smile:
27. led 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa :grinning:
omlouvá nás pozdní noční hodina :grinning:
27. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jooo a já ještě nedopila kafe :grinning:
27. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr my máme taky Emitex a je tam super.
Pořád se nemůžu rozhoupat dát Ondru do sporťáku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc, koupím Emitex, ten se dá prodloužit a bude příští zimu do sporťáku :wink:
27. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@varo Prosím tě, a jak je starý tvůj Ondra? Mě se naše Kačka do korby NAVETA XL nechtěla s fusakem (od Emitexu) vejít už v 5. měsíci. ... (7,5 kg a 70 cm). Ta naveta XL (2010)mi příjde hlubší a užší oproti starším kolekcím. Fakt jsme v korbě vydrželi jen do 4 měsíců :unamused:
27. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už několik dnů vybírám barvičky na vložku do sporťáku a madýlko... nemáte nějaký nápad? GT3 - barva Jawa... nemůžu se pořád rozhodnout :cry: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
27. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka docela mám strach to napsat, abych nebyla ukamenovaná že chudáčka tlačím ještě v korbičce :grinning: :grinning: :grinning: Teď má 7měsíců a 1 týden, ale je pravda že oproti tvojí Kačce je drobeček v 6,5 měsíci měl 7kg a 67cm. Už jsem si dávno myslela že bude ve sportáku, ale nějak stím nemá problém a v kočárku většinou jen spí.....ale během února tam přesedláme už určitě.
27. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych koupila do korbičky fusak quinny, je to ten nejménězabírající místo fusak a krásně hřeje. Nekupovala bych nový, ale na ty max. 2 měsíce nějaký použitý a pořádný naducaný emitex až příští rok, nebo na jaře ve slevách. S emitexovým fusakem bude stejně jako sardinka, ale to je jen můj názor. :slight_smile:
27. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@varo já bych taky nechala dýl v korbě Sára šla kyž měe přesně 6m a teda brozo...mohla vydržet u druhého budu chytřejší
27. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mates byl v korbě do 7mi měsíců a to už měl skoro 10 kilo a 71cm
ale ona tam byl prostě spokojenej
27. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc nmavettku lze zvednout tak i to je velké plus
27. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak pro nás to + nebylo...jen sjížděl dolů
27. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa my když zvedem s pacošem postel taky tak jak v navettě tak nám sjede taky ale dáme mu hada pod nohy a nehne se...já Sáru taky polohovalal ala bazální stimulace takže jsem dávala srolovaný ručníček a držela :wink:
27. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l A nemohla bys mi prosím hodit nějaký odkaz? Ty fusaky Quinny, na které koukám, mi také přijdou dost dlouhé.... Díky
27. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr on dlouhý je jako kukla ale tenký teda vyroben z goretex membrány takže nemusí být nacucaný.....
27. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr
Tlouška quinny asi cca 3-4mm, emitex cca 2cm.
27. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek