Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
25. led 2011

@kacka.l kačis ty seš taky ero 2 minuty 😀 😀 😀
to je fajn a cena? asi pálečka co????

kacka.l
25. led 2011

1L. 😉

marketka.27
25. led 2011

Zírám, jsem tu chvilku nebyla 🙂 Luci, ty máš síčko 🙂 ? Mně se napřed strašně líbilo a pak mi přišlo docela jako kostitřas 😲 Kamarádka objevila strašnou nádheru, Plikáč, musím se s váma podělit, ne že bych si ho teda letěla koupit :-/ I když, kdyby klapla třeba nějaká výhra .... 😀DDD http://www.next.co.uk/shopping/baby-boutique/ou...
A jinakmně připadá kromě GT3 všechno strašné a neovladatelné, vyhádala jsem si doma nové Pliko a pak tajně nadávala, že je to šrot, asi jsem GT3 pěkně rozmazlená 😀

pikusa
26. led 2011

Ahojík holky....

@marketka.27 taky mi po GT Pliko přišlo rozhrkané......i když já ho mám použité,tak asi trošku rozhrkané bude 😀

lucenek
26. led 2011

@marketka.27 jj mám ale nové když golfky tak fakt radši nocé nbůh ví co s tím děcko před tvým dělalo.....
a jako rozhrkané je...ale je to tím jak píše piku

vendyzr
26. led 2011

Ahoj holky,
jsem tu zase pro radu 😉 Prosím, jaké používáte nebo jste používaly fusaky do Navetty? My máme takový obyč univerzál a Elluš už se mi tam s ním nemůže vejít, protože ten fusak je delší než korbička, tak ten přebytek má nachrundaný u nožiček.... Tak budu muset koupit jiný fusak, díky za tipy.

Mějte se krásně!

lucenek
26. led 2011

@vendyzr napadl mě tento....

lucenek
26. led 2011

@kacka.l mno......já 1100 dycky....

valentinuska
26. led 2011

@vendyzr já mám klasický fusak Aesthetic a zatím ho stále mám bez připnuté spodní části - do korbičky to je tak akorát 🙂 nevím, co máš ty a jestli nejde třeba taky zkrátit ...

lucenek
26. led 2011

@valentinuska já emitex a tcm termofusak ale to prostě do korby ee..leda ten co sjem poslala ten by se vešel

valentinuska
26. led 2011

@lucenek mě tedy emitex přijde podobnej jako ten Aesthetic - jenom je tužší ... a ten Aesthetic mi v Navetě přijde jak pro ní šitej 🙂

pikusa
27. led 2011

Ahojík
tak já měla v navettě emitek a ¨byl akorát.....

lucenek
27. led 2011

@valentinuska odpověd z 22:39 měla být pro vendyzr 😀 sem tele

pikusa
27. led 2011

A já zase chtěla samo napsat emitex 🙂

lucenek
27. led 2011

@pikusa 😀
omlouvá nás pozdní noční hodina 😀

pikusa
27. led 2011

@lucenek jooo a já ještě nedopila kafe 😀

varo
27. led 2011

@vendyzr my máme taky Emitex a je tam super.
Pořád se nemůžu rozhoupat dát Ondru do sporťáku ☹ ☹ ☹

vendyzr
27. led 2011

Holky díky moc, koupím Emitex, ten se dá prodloužit a bude příští zimu do sporťáku 😉

jchalupka
27. led 2011

@varo Prosím tě, a jak je starý tvůj Ondra? Mě se naše Kačka do korby NAVETA XL nechtěla s fusakem (od Emitexu) vejít už v 5. měsíci. ... (7,5 kg a 70 cm). Ta naveta XL (2010)mi příjde hlubší a užší oproti starším kolekcím. Fakt jsme v korbě vydrželi jen do 4 měsíců 😒

jchalupka
27. led 2011

Holky, už několik dnů vybírám barvičky na vložku do sporťáku a madýlko... nemáte nějaký nápad? GT3 - barva Jawa... nemůžu se pořád rozhodnout 😢 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

varo
27. led 2011

@jchalupka docela mám strach to napsat, abych nebyla ukamenovaná že chudáčka tlačím ještě v korbičce 😀 😀 😀 Teď má 7měsíců a 1 týden, ale je pravda že oproti tvojí Kačce je drobeček v 6,5 měsíci měl 7kg a 67cm. Už jsem si dávno myslela že bude ve sportáku, ale nějak stím nemá problém a v kočárku většinou jen spí.....ale během února tam přesedláme už určitě.

kacka.l
27. led 2011

Já bych koupila do korbičky fusak quinny, je to ten nejménězabírající místo fusak a krásně hřeje. Nekupovala bych nový, ale na ty max. 2 měsíce nějaký použitý a pořádný naducaný emitex až příští rok, nebo na jaře ve slevách. S emitexovým fusakem bude stejně jako sardinka, ale to je jen můj názor. 🙂

lucenek
27. led 2011

@varo já bych taky nechala dýl v korbě Sára šla kyž měe přesně 6m a teda brozo...mohla vydržet u druhého budu chytřejší

pikusa
27. led 2011

Tak Mates byl v korbě do 7mi měsíců a to už měl skoro 10 kilo a 71cm
ale ona tam byl prostě spokojenej

lucenek
27. led 2011

navíc nmavettku lze zvednout tak i to je velké plus

pikusa
27. led 2011

@lucenek tak pro nás to + nebylo...jen sjížděl dolů

lucenek
27. led 2011

@pikusa my když zvedem s pacošem postel taky tak jak v navettě tak nám sjede taky ale dáme mu hada pod nohy a nehne se...já Sáru taky polohovalal ala bazální stimulace takže jsem dávala srolovaný ručníček a držela 😉

vendyzr
27. led 2011

@kacka.l A nemohla bys mi prosím hodit nějaký odkaz? Ty fusaky Quinny, na které koukám, mi také přijdou dost dlouhé.... Díky

lucenek
27. led 2011

@vendyzr on dlouhý je jako kukla ale tenký teda vyroben z goretex membrány takže nemusí být nacucaný.....

kacka.l
27. led 2011

@vendyzr
Tlouška quinny asi cca 3-4mm, emitex cca 2cm.