Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
29. led 2011

@pikusa a jak to ted vypadá s mrazáčkem?

pikusa
29. led 2011

@lucenek od 1.dne cyklu začnu brát estrimax,12 den jdu na ultrazvuk a když bude vše OK rozmrazí a jdeme na to 🙂

lucenek
29. led 2011

super a kdy máš první den at můžu pak držeti pěsti?

pikusa
29. led 2011

@lucenek vím já s mým splašeným cyklem???ten minulej trval 43 dní......

pikusa
29. led 2011

Ale dám vědět neboj 😉

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa tak to držím pěsti a ta Navettka bude luxusní 😵 😵

ivett
29. led 2011

ahoj holky, jsem hlava děravá a nevím, kam jsem si zapsala názvy těch sprejů nebo olejů, kterýma udržujete kola perégáče, aby nevrzaly a byly čisté, to jedno bylo teflonové cosi a to druhé začínalo tuším na W, můžete mi sem hodit názvy? chci to koupit a nechce se mi hleda v diskusi, díky moc... 😉

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka díky 😉

pikusa
29. led 2011

@ivett WD 40....a teflonový olej

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa hele taťka mi zkoumal ta kola a prej jsou ložisková (já už si nepamatuju co navykládal, snad nepíšu hamotiny) a mazání v nich je už od výrobce či co a prej stříkání moc nepomůže (ale ani neuškodí), stačí jakoby otřít ty vnitřky, tam co je ta brzda... nevím, je fakt že jsme to otřeli a přestalo to vrzat a to mi kočár vrzal fakt šíleně 😒

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka já ho asi po roce zjara postříkala a otřela jsem to suchým hadrem a taky to bylo lepší...
a jestli by to byli i po otření nevím...
hlavně ted v zimě aspon otřít ten bordel,co se tam dostává

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa přesně tak mně tam asi vrazala sůl, no prostě stačilo jen otřít... Nicméně táta říkal, že ten kočár je fakt vymakanej, nejdřív na něj furt nadával, ale pak objevoval vychytávky a bylo vidět jak se mu to líbí 😅 😀

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka no je to nej kočár....škoda,že mates už do kočáru nechce 😝

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa a Plika máě? Já teďka řeším golfáče, mám vybraný Chicco Multiway (nejlepší poměr kvalita cena), ale nějak si furt říkám, jesi nekoupit ta Plika, ale jsou dost drahý oproti tomu chiccu 😔

michalapickova
29. led 2011

Ahoj holky, nevím, jestli už jste v diskuzi probíraly téma vrzání PP GT3, nejde mi o vrzání koleček, ale vrzání plastů kočárku - začal mi vrzat jak přišly mrazy - máte některá podobnou zkušenost, resp. co na to? Díky moc!

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka mám Pliko,ale kupovala jsem použité za 3000.....
ale super,jsem s nima spokojená.....teda byla jsem,ted Mates už nechce ani do nich 😀

pikusa
29. led 2011

@michalapickova i plasty jsem postříkala tím olejem a otřela 😀

mpavlinka
29. led 2011

@michalapickova Míšo, mně taky vrže - plasty 😉 A dost. A ptala jsem se jedné paní na poradně a tayk jí vrže. Je to problém v zimě si myslím 😅 Jak píše piku, prostříkat 😉

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa a jetých by ses teda nebála 😒

michalapickova
29. led 2011

@mpavlinka Díky moc, zkusím teda postříkat, ono asi fakt to bude mrazama, jak bylo nad nulou, tak to bylo v pohodě, ale dneska při procházce to byly zvuky zase jak pérovací sedadlo ve starý Karose🙂. Je to jediný, co mě na tom kočárku trošinku vadí, ale klady převládaj🙂

mpavlinka
29. led 2011

@michalapickova jj mně to taky vrzalo v mrazech, pak to bude to zas lepší 😉 Mám ještě jeden kočár, jiná značka a v mrazech vrže taky více 😉

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka ne nebála jsem se jich...
paní mi je nafotila asi 20ti fotkama 😀 detaily,prostě všechno.....
a já je chtěla jako druhej kočár,když jsme jezdili na chajdu---hezky složit do auta a pak na spaní na chajdě....teda samo na zahradě.
A pak taky proto,že na podvozek jsem autosedačka,takže jestli bude další,podvozek využiju...

lucenek
29. led 2011

@mpavlinka mám síčko pro ěm pliko bylo těžké, chtěla jsme lehčí na výnos do mhd 😉

pikusa
29. led 2011

@lucenek síčko je super vid...
no to víš,my nemáme MHD 😀

lucenek
29. led 2011

@pikusa tak to jo....akorát mě přijde hrkálek no....ale je to o zvyku...teda předtím jane energy mě přišlo lepší co se týče jízdních vlastností, ale je zase úzké a malé a moc nekryje....váhově vyjde nastejno a teda janečko mělo lepší přístup do košíku i od strany řiditele kočíku, u síčka tam je křížem ta konstrukce

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa malej je super 😵

@lucenek když já bych radši dvojitý kola, mně přijde že to síčko nemůže projet sněhem 😒

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa já je chci jen do mhd 🙂

pikusa
29. led 2011

@lucenek jane má kamarádka a Mates v tom byl jako sardinka.....
a ano,je to o zvyku...a do košíku to jde blbě,to je pravda....
o já Pliko koupila,když už Mates jaksi taksi chodil,takže jsem ho brala ven pro jistotu...jinak na prochajdy s GT a na chajdu s Plikem

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka joo na té jedné fotce vypadá jako retard 😀

mpavlinka
29. led 2011

Smažím palačinky, první připálená, jsem tu jedním okem 😀

Jané jsem chtěla, ale mně ty golfky kolem 5, 6 kg přijdou hrkátka. To Chicco mi přijde bytelný, pliko též 😉