• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
kačule napiš máš pololetní prázdniny..... :grinning:
1. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak který je hezčí???Nevím, který to bude, ale asi ten zelený, je čananý, jen ty pásy. ]-Moc jsem jej chtěla a na oranžáka už mám kupce. Kdybych byla majetnější klidně si je nechám oba. Miláčky.
1. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačo já se poseru z tebe dva stejné kočáry....to by si manža fakt klepal na čelo.....
zelenej si nech :dizzy_face:
1. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža to neví, by mě zabil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teda stejně to zjistí, ale to už bude doma jen jeden.Ale na obhajobu, nebudu na tom ztratná ani korunu. Prostě za kolik jsem koupila zelený prodávám oranž-jen taková výměna. :slight_smile:
Takže holky kdybyste někdo chtěli origo tašku papaia nebo tropical, tak se klidně ozvěte. :slight_smile:
Lucenku, že jo, díky. Zítra ji ho posílám.Peníze už mám na účtu. :slight_smile:Ještě, že tak, bo do výplaty daleko. :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l super zelenej je hezčí jen ty pásy nooooo
1. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku dík. A ještě jsem se chtěla zeptat, tobě ta paní s dvojčátky odpověděla?? Mi ne. :frowning2:
1. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Kačí, je náááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: Hele co znamená čananý :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l psala jsem na to pliko, uvidím co paní napíše v jakým je to stavu :wink:
1. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji, Pavli to pliko, vypadá krásně. Ale Pavli ten potah je 100% bavlna, ne jako u GTčka, to snad byla jediná kolekce. Já měla takovou navettu a byl na ní vidět každý chloupek. Ale zase to bude příjemné nasezení.
čananý- je překlad-hezký.
je asi fakt hezčí, zvlášť na kluka- takový elegantnější, ale oranžák je srdcovka. Ale bohužel-změna je život. Jen já si holky myslela, že ta kiwi je s černou, ale je to temně zelená a šedá.
1. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l mám adresu kam poslat spíše pošlu větší věci a flašky co jsme měla navíc a nedala jsem
jinak kivičko je jasný přece že šedá :grinning:
1. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to je roztomilý - čananý :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka my tě naučíme pěkně ostravsky.... :grinning:
dupa-prdelka
štrample-punčocháče
olačka-kondom
rožni-rozsviť :grinning:
1. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele bomba ta slova... rožni, u toho jsem se válela :grinning: :grinning: To říkala kolegyně v práci :grinning: Já myslela že je to rozžhni :grinning: . Jo a pak se mi líbí šufánek :dizzy_face: a sodovka je limonáda že jo :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukám přes telefon mates narodí má až 40 teploty.já já taky nemocná a to chodím tento týden do práce.
1. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju radu, mám trhlej molitan na pegu. Nechce se mi kupovat nový madlo za 1200 :angry: máte nějakej typ, nědělá se kryt na to madlo (tuším že jsem viděla na teutonii nebo nedá se to nějak vyměnit apod.?
@pikusa ajaj :frowning2: Ať je vám co nejdříve lépe :dizzy_face:
@pikusa jsme na tom stejně navím mám alerg reakci na orofar takže osypaná a buší mi pumpa musím být do zítra fit jdu na noční
@mpavlinka viděla jsme náhradní celou tu část od těch cvakaček co polohuješ v www.malli.cz ale cenu nepovím...nebo to přilep sekunďákem
sodofka jj limča...a kobzole brambory :grinning:
1. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka díky.hlavně malej ať už je v pořádku.
1. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek přilepit to nejde, molitan je na tom místě odlouplej... Kámoška to měla podobný na Cortině a koupila si někde jakoby obalovej materiál na trubky z pěny a má to na tom a vypadá to super, tak mne zajímalo jesi jste to některá neřešila... Zkusím zjistit :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka páska taková černá..mě napadla...baumax a pod :wink:
1. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ted to řádí sára jen kucká a rýmuje ale ťuk ťuk, ty horečky jsou maras
1. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele tu pásku jsem tam měla a dneska jsem ji odmotala páč se stále vymotávala :angry: , asi bejvala chtěla nějak přilepit. No uvidím :wink:
1. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli mě napadlo, co tak v nějaké galanterce koupit takovou tu pružnou-elastickou čelenku do vlasů, prostě ji šmiknout a převléct na to madlo? nebo možná, jak jsou ty úpletové manžety v galanterce.
1. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je ten polyuretan na rolce dá se to koupit taky v baumaxu a podobných, omotávaj se tím trubky kde něco vede
2. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oranžák už putuje k nové majitelce. :slight_smile: A ten zelený je fakt krásný. :wink:
2. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevíte o nějaké dobré tašce na tento kočárek..v originálu jsem na MMB nic moc nenašla..ani nevím jakou barvu páč korbu máme růžovou a sporták červený tak asi černá nebo tak něco..vím, že tu Pikusa má myslím od té maminky darint co šije i vložky tak poprosím o reference jak jste spokojení děkuji....
2. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že si maminky i chválí ty DM tašky.
2. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám emitex uni vak sedí perfektně je to taškokapsář a nic jiného bych teda nechtěla navíc to kryje i košík takže z mého pohledu nejde vidět co jsme kde kradla :grinning:
@luca30 s darint jsem spokojená jezdím si osobně a domluvím vždy aktuálně momentálně mám od ní nánožník na GT3 podložku s chráničema pásů a šije se mi podložka do síčka
2. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.už jsem zase on line....
tašku mám jak z DM,je super,tak i od té maminky a ted jsem koukala,že šije zase jiné :grinning:
3. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka jo a trhlej molitan na držadle mám taky...už dlouho...kdybych já blb hned dala vteřinové lepidlo,tak bych to zamaskovala a slepila,ale já neeeeeeeeeeeeeeeee
tak je tam trhlina no :unamused:
3. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek