Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
3. únor 2011

Piku s teď už to nejde???

kyti75
3. únor 2011

Ahojky,
moc se mi líbí PP GT3, jen nevím, zda jej dáme do kufru auta tak, abych ho nemusela dávat napříč. Máme Octavii. Poradíte? Díky, K.

annakordelia
3. únor 2011

tiež mám podobný problém, GT3 už už idem objednať, len jeden detail. moj kufor auta (VW golf 5) má dlžku 100cm, no všade sa uvádza dlžka kočíka v zloženom stave 110cm. (výška a šírka sú ok). prosím vás, dá sa to jedno koliesko nejak zložiť, a bude to mať potom tých 100cm na dlžku? keby ste bola niektorá tak skvelá, a premerala mi to v zloženom stave? diky moc

kyti75
4. únor 2011

No právě, že naše auto má taky 100cm, jedině mě taky napadlo nějak oddělat kolečko 🙂 , ale uvidíme, co nám holky poradí 😉

ivett
4. únor 2011

čau kočky, mám dotaz
http://www.kocarky.org/sportovni/4-peg-perego-g...
je tohle kolekce 2009? jaké to jsou barvy? je to titanium, coralo a cedro?

v kterém roce byla Moca? 2008?

a nevíte, jestli na ty starší typy, r. 2008, 2009 pasuje ta letošní navetta xl? a nevíte jeslti je možné dát na podvozek jinou autosedačku, než tu jejich? konkrétně maxicosi, pomcí nějakých adaptérů? nebo jen ta jejich?

díky...

ivett
4. únor 2011

holky k tomu skládání, my máme kufr fakt obr a PP se nám na rovno nevleze taky, musí být lehce naštorc, těch 110cmk fakt má i s kolem zaaretovaným pod ten plast, co tam nad ním je a díky němu už s délkou nic neuděláte, nám chybí 2cm, já teda neviděla, jak to tam manža dával, takže je zkusím ještě někde ty 2cm najít, ale jinak jedině uhlopříčně přes kufr no...což mě štve, protože jsem to měla krásně vypočtené, že dám podvozek a vedle něj hl. korbu, ale tím, jak musí být podvozek ehce naštorc, tak se mi tam nechce korba vlízt, musím to nějak vyřešit...
jinak kolečka sundat jdou všechny a jednoduše, ale nevím jestli tím něco ušetříte, u toho předního kola ne, bo tam je ten plast nad tím a ten nesudnáte a ty zadní nevím, tam je zase rukojeť, a i když ji složíte úplně, tak to nepomůže...

ale třeba holky poradí, já ještě nejsem až tak zběhlá, jezdím s ním 2. měsíc a v autě jsme ho ještě tolik nevozili...

kacka.l
4. únor 2011

@ivett Já to řešila tak, že jsem dala navettu a na to v místě kdě je madlo položila kočár, takže madlo leželo na navettě a ta byla jakoby pod ním. Jinak jsou to barvy 09, moka se dělala 08 i 09, v kol. 08 s bavlněnou jakoby stříškou-je celá taková bavlněná, kolekce 09 jakoby šusťák-tu má Lucenek-tak může poreferovat
, ale moka má ten "horší" nánořník. Teda podle mě. A navetty Ti prý budou pasovat i nové na starý podvozek. 🙂

Jo a sedačku nedáš asi jinou než PP.

valentinuska
4. únor 2011

@pikusa já tam mám minitrhlinku, tak myslíš, že je dobrý kápnout hned vteřiňák? nebude to pak moc tvrdé?

valentinuska
4. únor 2011

já zkoušela dávat do Octávie combi a naprosto v pohodě - kolečko mám vždycky odaretované a není tedy rovně a madlo zvedám a je nedávám ho tedy křížem ....
navettu jsem dávala na madlo zeshora obráceně než se dává při jízdě a krásně tam zapadla a viděla jsem i oknem dozadu 🙂

ivett
4. únor 2011

@kacka.l díky za info o těch barvách a o pasování navetty...
s tím uložením kočáru do kufru to moc nechápu 😅 já bych potřebovala někde ušetřit 2 cm na délku toho podvozku, jinak se mi to tam vleze krásně, mám sedana, ne kombíka, takže na sebe to nedám, jen vedle sebe a to by krásně šlo, kdyby šly někde ještě ubrat 2 cm na složeném podvozku, ale jak říkám, já neviděla jak to tam manža dává, možná na něco přijdu, zase jako nechci odklápět sedadlo kvůli 2 cm 😀 nějak to vykutím...

a ještě @kacka.l nevíš jak s těma autosedačkama? existují nějaké adaptéry na jiné než má PP? konkrétně teda šla by na podvozek PP cvaknout třeba maxicosi pomocí nějakých adaptérů nebo na něj jde čitě jen PP autosedačka...

díky...

ivett
4. únor 2011

aha, už to čtu, že jsi odpověděla i na ty autosedačky, jsem dement 😀 díky

ivett
4. únor 2011

jo a já to nechci pro sebe, kámoška zvažuje koupi...já mám javu r. 2010 sporťák i autosedačku a hl. korbu red step 😉

ivett
4. únor 2011

@kacka.l a ještě teda budu otravovat, jaký je tam rozdíl v tom nánožníku? která kolekce ho má jiný a v čem? jinak kolekce 2009 má ty lepší pásy, jak jste se bavily, že? a jiný rozdíl mezi 2009 a 2010 tam ještě je?
a ty ostatní barvy? ta šedá? je to titanium? ta šedočervená je co? a ta zelenkavá je cedro?
tam prý píšou, že na ten PP jde navetta panorama, ta je nějaká jiná než xl??? proto se ptám, jestli na to půjde i ta letošní, resp. loňská xl navetta...
vím, že ty, pikus a lucenek jste na to odbornice, tak jsem ráda, že mi poradíte, díky...

pikusa
4. únor 2011

@valentinuska no zkusila bych kápnout a přitlačit a mělo by to být v poho

lucenek
4. únor 2011

@ivett panorama S a xl má rozdíl pouze ve vnitřním uspořádání takže pasují obě na GT3, AT4, Plika......xl má to polohování nožek dolů, čímž zvětšuje cca o 5cm vnitřní prostor když zvedneš zádobou opěrku a snížíš nohy, vevnitř máš jakoby schodky....takže prodlouženo
takže klidně můžeš koupit teda kámoška tu panoramu, mě se líbí ta riflová na MMb za 880 ale taky wave..... 😵 no ale ve finále chci lavandu no..... 😀
ty autosedačky fakt nejdou ošulit...v tom si gt udělalo bohužel prim, jelikož sedačka italů nemívajíc kruté zimy nevyžaduje delší pásy pro kombošku a fusáček....oni moc nepočítaj s tím ježděním na podvozku to je česká echt specialita, berou sedačku jako autodoplněk a tím pádem nepotřebuješ toliko místa na pásy....
močíčka 08 a 09 jak píše kačka...já neviděla moku bavněnou..mám ten šusták, ale nánožník to je ta hadra jakoby oproti titanu ale myslímže to není až tak znevýdnující je to nánožník na jaro podzim ale na zimu určo nee
Co se týče pásu tak byly ty odepínací fajné jen kol 08...ale nevím to na tuty že by ty pásy mělo cedro a titano...coralo...fakt to kačka snad odpoví....

lucenek
4. únor 2011

ještě k těm korbám, maj to pěkně rozdělené navetty...at S nevo xl na GT3, at4, pliko....
Cula-podvozky ergo..ty houpaví.....předem ropzdělené

kacka.l
4. únor 2011

Nové pásy má až kolekce 2010, jinak i kol. 09 má ty staré.No moka nánožník ho má na ... není tamjakoby taký ten límec a omotává se kolem madla. Nevím jak od Lucenka 09, ale ta 08 100%

lucenek
4. únor 2011

@kacka.l ten námot na madlo by ta moje moka zvládla taky má vevnitřjakoby zašité magnety.....ale je to hnusné má i ty cvoky takže jsem připínala tam, co pláštěnka u kostrukce

lucenek
4. únor 2011

@kyti75 i když odděláte přední kolečko....tak si s místem moc nepomůžete zůsttává tam ten černý trojůhelníkový plast do kterého se zabodne ta vidleice od předního kolca takže pokud je to možné radši bych vytočila kolco na štorc než vyndávala.....

kacka.l
4. únor 2011

Nové pásy má až kolekce 2010, jinak i kol. 09 má ty staré.No moka nánožník ho má na ... není tamjakoby taký ten límec a omotává se kolem madla. Nevím jak od Lucenka 09, ale ta kolekce 08 to tak má.
..Aha, než jsem to dopsala, tak Lucenek posílal.

lucenek
4. únor 2011

@kacka.l víš co je pěkné když jen v nicku jaklo mužský rod...lucenek posílal 😀

kacka.l
4. únor 2011

Lucenku. 😀 😀 😀 No jo učitelka-deformace. 🙂 Od teď se budu snažit, abys byla ona. 😀 😀 😀

pikusa
4. únor 2011

@kacka.l ty účo 😀 😀

pikusa
5. únor 2011

@lucenek prodáváš síčko???? 😀

lucenek
5. únor 2011

jo furt chci to janečko...leze se líp do koše líp se popojíždí

pikusa
5. únor 2011

@lucenek 😀 😀

lucenek
5. únor 2011

nooooo 😀

kacka.l
5. únor 2011

Lucenku. 🙂

luca30
5. únor 2011

Tak jak tak koukám, tak nejsem jediná kdo tu má kočárkomániii 😀 😀

Dnes jsem byla omrknout tu tašku v DM a je moc pěkná, jenže v Brně mají jen béžovou a fialovou a u nás teĎ dostali hnědou, ale kdy dostanou černou to neví...tak nevím jestli by i ta hnědá, šla k té červenému neboli k tomu corallu, na té korbě je to jedno tak je spodek hnědý..co myslíte??

lucenek
5. únor 2011

@luca30 u nás je taky hnědá uvažuju o no že bude asi lepší než ty PP co jsou