Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
10. únor 2011

no má dvě negat a jedno neutral hodnocení, týkají se přesně popisu používaného zboží a následných vad.....
já bych se nedalal 4 je 4 a to na zemi nenajdeš......

mpavlinka
10. únor 2011

@lucenek a pročpak je prodáváš?

triowax
10. únor 2011

@lucenek fakt,já jsem dál hodnocení nehledala.

lucenek
10. únor 2011

@triowax tý mě to síčko dělá taky tak....a to je opravdu nové......ale když tam sedí malá nejde to tak lehce.....

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax hele já kupovala na mmb gt3 a taky jsem se docela napálila. Kočár rozhodně není ve stavu který paní popisovala 😠 Jako je pěknej a v pohodě, ale ona psala hory doly znáš to... Teď když jetej kočár, tak ho jedině vidět 😠

lucenek
10. únor 2011

@mpavlinka nevyuživám tolik jak jsme si myslela.... a štve mě přístup do košíku.....nic jiného nemohu vytknout...
znova jsme šla viklat síčekem k tvému videu...viklá se ale ne tolik...řekla bych..

triowax
10. únor 2011

@lucenek jenže já jsem peréga měla. uplně ty stejné a tohle rozhodně nedělaly

lucenek
10. únor 2011

@mpavlinka taky to je o čestnosti uživatele..já prodala ostatní kočíky a v pohodě, snažím se nafotit ale také píšu že pokud se při přepravě neco posere neručím, od toho si žádám takové poštovné a pojištění samozřejmě....a všechny kočíky co jskem kdy prodala byly ještě s poděkováním.....takže je to i v lidech

lucenek
10. únor 2011

@triowax jj tohle je hodně viklání se.....

pikusa
10. únor 2011

@triowax tak dnes jdeme do města,vyndám pliko a zkusím.....
ale já ho měla za asi 2900 a používané víc o moc

triowax
10. únor 2011

@lucenek tohle není ale přepravou. Bohužel.
a normální mi to taky nepřijde. Psala pani, že nevrže, no já bych řekla, že ano.

triowax
10. únor 2011

@pikusa než jsem prodala to první, bylo ježděné půl roku, vozila jsem tříletáka vzadu na tom stupátku a tohle nedělal.

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax no je to hustý, já viděla v bazaru plika po jednom dítěti a byla na tom podobně. Ono i jetý perego se slušně kejve 😒

lucenek
10. únor 2011

@triowax jasně je rozhrklané.....

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax mně taky psala že nevrže a vrže 😠 Ale vržou všechny si myslím, dávám si na to pozor, když někoho někde vidím 😀

triowax
10. únor 2011

sakráááá, já nechci rozhrkaný kočár,který se špatně ovládá

lucenek
10. únor 2011

@mpavlinka gt3vzže je to kombinací plastu a kovu uvnitř perování...tohle prostě je od výroby a řeknu ti já to u gt už nevnímám.....ale přejít z jiného kočíku na gt a slyšet to tak asi je to i o tom co je lepší jestli jízdní vlastnosti komfort nebo tě víc bude srát to vrzání.....a to jsem kupovala nové...takové lupání v konstrukci, skladuju ho v suché čisté kočárkárně a dělám pravidelnou údržbu zkrátka starám se o něj...je to miláček

mpavlinka
10. únor 2011

@lucenek jj ale já měla předtím X lander po dvou dětech, poláci si řekneš a ten kočár nevrzal a byl pevnej, to ať se jdou Italové bodnout. Málem mě z toho omejvali, manža nadával, naši taky, ale pak jsem objevila super vlastnosti pegu (manévrovatelnost, košík, skládání apod.) a jsem spokojená 😵 , ale počátek byl rozpačitej 😀

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax hele no tak by se dal vrátit ne? Odstoupit os koupě? 😕

lucenek
10. únor 2011

@mpavlinka jako to je lupání v té konstrukci dělá to vždy přes hrbol, zatáčení myslím i tah rukojeti na stranu ne jen zatočení ....no...ale nedělá to vždy....ale když mám tlumiče na soft a zahoupu tak taky slušně lupu

triowax
10. únor 2011

@mpavlinka nedalo, u bazarového zboží to nejde

lucenek
10. únor 2011

holky valíme ven páááá

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax i tam by to mělo jít 😕 ...

valentinuska
10. únor 2011

@triowax teď jsem se mrkla na to tvé video, já mám plika a jezdím s nimi už tak dva a půl měsíce (je pravda, že popojíždím s nacvaklou sedačkou) a na kostkách dostávají fakt zabrat
ale tohle mi to nedělá ani náznakem, paní bych nakopala do pr... normálně bych si udělal výlet a osobně bych jí je vrátila

zajo79
10. únor 2011

@triowax ale pliko sa kyve. aj sicko sa kyve. je to tou konstrukciou, ze sa takym stylom sklada, nema napevno trubky. 😕

triowax
10. únor 2011

@mpavlinka NEJDE, NA TO JSEM SE INFORMOVALA

triowax
10. únor 2011

@zajo79 není pravda.
já jsem už jedny plika a nové měla a nekývaly se.

triowax
10. únor 2011

Navíc i servisák mi na video odpovídal, že tohle normální nen a po třech měsících by to dělat rozhodně nemělo

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax je to drsný, já viděla ty bazarovky a takto se nekývaly. Ale napovědělo mi to, že bazarový plika nechci 😒
Jestli to není tajné, kolik za ně paní chtěla?
Jak píše @valentinuska asi bych se za ní rozjela 😠