Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
30. bře 2009

aaa, taky máte hafíka hlídače koukám, ale trošku většího 🙂

zojina
30. bře 2009

Jo takova kobilka naše ale hlidačka .co ty gt jde pryč?nemužeš mi nafotit jak maš uchycenou tu navettu ještě prosimm

pikusa
30. bře 2009

Tak tašku mám pobalenou skoro celou..........jen pak dodat věci před odjezdem.....
Zojonko....krásně rostete 😉

kikimaruska
30. bře 2009

Zoji, korbička odešla už v pátek poštou. Ale jinak jsem přišla na to, že jde uchytit snadněji, než jsem to dělala já. Ne nejdřív korbu, ale nejdřív zvednout ten plast. Koukni na holý podvozek a ty stříbrné třmínky, směrem k tobě je černý plast a uprostřed je výřez na prsty...pulkruh. Musíš za to pořádně vzít (jde to ztěžka než to "ojedeš" a tahni k sobě nahoru, ono se to zvedne celej ten last. Pak nasad korbu na třmínky a ono si to sedne i na ten plast a je to. Já to dělala složitě a nejdřív jsem nasadila korbu a pak ten plast rvala s korbou tam a lámala si prsty, nechápu proč 😕 😅 ...a pak jsem to jednou zapomněla při sundavání dát zpátky a došlo mi to, proč to dělám složitě. Zkus to, určitě to pujde 😉 . Pro GT 3 si přijedou v týdnu až z Hradce Královýho...korbička putovala do Liberce.

pikusa
31. bře 2009

Ahojky a krásný den 🙂
Kiki...tak na toto já jsem přišla hned 🙂

zofik
autor
31. bře 2009

KIkimaru tak tvůj kočík bude jezdit v mém HK, tak až ho potkám, buduti referovat 🙂

zojina
31. bře 2009

🙂 ¨tak jsem s toho blbaaa

kikimaruska
31. bře 2009

Zoji, už to jde? Určitě ji máš danou dobře, jinak by ti padala...k tobě... 😉 . Jo jo, je to oblast Hradec Králové...se zeptám odkud jsou přesně, dorazí zítra. 😉

zojina
31. bře 2009

🙂 mam ji s tema nořičkama jinak mi proste nedrži

zojina
2. dub 2009

Ahojky holky tak co všichni ještě 2 v jednom ?

pikusa
2. dub 2009

Ahojík....já stále 2v1 🙂 🙂 zítra poradna,tak uvidím,jestli se tam dole něco víc pootevřelo 😀

zojina
3. dub 2009

🙂 tak piku už to mas za par tak třeba to bude brzoooo..

pikusa
3. dub 2009

Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D

zojina
3. dub 2009

🙂 Holky prosim kdo mate gt 3 s navetama prosim nafitte mi to jak je to upevnene z boku ja dnes potkala mocca navettu a ta je upevnena jinak než naše prosimmm..

zofik
autor
5. dub 2009

Zoji já ho má u tchýně, ale dostanu se tam, ale nevím kdy....a co přesně chceš vyfotit bok kočárku?

zofik
autor
5. dub 2009

holčinky kupovaly jste si některá slunečník k PPGT3? a popř. jaký typ? díky

zojina
5. dub 2009

🙂 jjj prosim bok proste at vydim jak to je nasatene jo a slunečnik na gt 3 jebojjj
malo copasuje je to široke tak musiš skusit,,

zuzik28
7. dub 2009

Ahojky holky...vzpomínáte jak jste mi posílaly ty odkazy na korbičku a sedačku? Tak jsme to nějak pořešili a včera nám přišla krásná zelená korbička i s autosedačkou a bází do auta. Moc pěkný, člověk by vůbec nepoznal, že je to použitý...takže jsem moc ráda a moc vám děkuju za odkaz...páč bez toho bysme to asi neměli, díky díky 🙂

Teď už jen koupit sporťák a bude to...doufám, že bude všechno pasovat, korbička je model roku 2007 (teda myslím), ale snad to půjde v pohodě i na letošní sporťák. Žádné adaptéry nebo tak něco ke korbičce nebyly, takže to snad bude ok.

zojina
7. dub 2009

Tak dnes jsem na to konečne přišla no tak vše je v pohodě jasne bude tii to pasovat neboj

ludva
8. dub 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo používal tento sporťák s autohačkou, ale bez hluboké korbičky.
Budeme mít miminko v červnu a na léto mám po dětech Iglesinu, ta se nám bohužel nevejde do auta. Uvažovala jsem proto o Peg Peregu GT3 s autosedačkou na cesty do školy ap.
Chtěla jsem se proto zeptat, jestli se kočárek lehce skládá a tak. Díky moc za radu.

zofik
autor
8. dub 2009

holky Piku už má Matyáška, jsem vyšťourala 🙂 takže další Peregáček GT3 je na světě....

zojina
8. dub 2009

🙂 superrrrrr tak to už se tešimee a kdyyy? tak ted už jsi na řade jen tyy..... ludva já jezdim sem tam se sedačkou po obchodaku ale jinak je a jek se sklada nevim neskladam mám velku auto uajiřdim s celim

kikimaruska
8. dub 2009

Tak to je krása...gratulujeme Pikusko
😨..a máš u nás tu vložku
😉
ludva: pokud zvažuješ PP GT3 ohledně skladnosti do auta. Nejspíš určitě vyzkoušet. Kočárek se skládá krásně, nejlíp ze všech co jsem měla, ale je oobří a zabral nějvíc místa ze všech námi vyzkoušených kočárů. Máme Fabii combi a vešel se tam jen na bok, napříč přes celý kufr, museli jsme mít celou dobu vyndané to shrnovací plato, a docela operace. Pokud máš krátkou Octavii, tam se takhle na bok vejde taky-plato zas sundat, jde to líp,místa je tam víc...a pokud velkýho Combi tak není problém, ale s malým autem nevím nevím...do jiných sedanů se nám nevejde (Opel Vectra, Honda Acord..).ani do krátkých aut ...jestli ti jde o skladnost, vyzkoušej... je opravdu veliký i po složení.

ludva
8. dub 2009

moc moc děkuju.
Byla jsem se na něj podívat a je opravdu nádhernej.

kacka.l
8. dub 2009

Holky tak se hlásím do klubu. 🙂 Dnes jsem objednala korbičku(starší) a zítra se chystám zajít objednat Gt3. Jen pořád zvažuji tu barvu. Ale asi vyhraje oranžová.
Ludva: můžu se zeptat o jaké uvažuješ ty? Díky.

ludva
8. dub 2009

Viděla jsem červený, oranžový i zelený. Čekáme chlapečka, takže asi oranžová nebo zelená (ta asi víc).
Kočárek budu skládat několikrát denně - vozím větší děcka do školy a na kroužky. Ptala jsem se dneska v prodejně, jestli se musí sporťák hodně odstrojovat, než se na něj nasadí autosedačka, ale bohužel paní prodavačka tvrdila že jí to trvalo asi hodinu 😝 . Možná, že se teda koupím jenom sporťák a bude. Paradoxně moje původní požadavky na kočárek nesplňuje žádný. Budu se s tím muset smířit. Ale tenhle se mi zatím líbí nejvíc, protože se mi zdá bytelný, prostorný, hodně polstovaný, velký košík a snadno se skládá.
Chtěla jsem se ještě zeptat, máte ke kočárku orig. pláštěnku? Nepromokne Vám ta bouda?
Před lety jsem měla na děcka taky Peg Perego a měl boudu a nánožník pogumovaný, super kočárek.

kacka.l
8. dub 2009

Ta pláštěnka se tuším probírala o pár stránek dopředu.No já jsem konečně taky viděla obě, a jsem na vahách zelený nebo oranž? No zítra už to rozseknu. 🙂

ludva
8. dub 2009

Ten zelený je takový výrazný. Možná by na té oranžové nebyla tolik vidět špína. Ale jestli čekáš holčičku je krásná ta červená.

zojina
8. dub 2009

ludva když teda hodne jezdiš tak co golfky mám do auta switch pp daš na to vše jde to vše otočit dle potřeby a super se snima jezdi na cestovani a skldani parada..

kikimaruska
8. dub 2009

ludva- máš vzkaz 😉 , jinak kdo by měl zájem, mám tady uplně novou pláštěnku na ten sportáček, ani jsme ji nevyužili, jen vyzkoušeli. Má šedý lem a zakryje komplet celý kočárek 😉 , stála kolem 260 kč, prodávám ji za 160 😉