• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
aaa, taky máte hafíka hlídače koukám, ale trošku většího :slight_smile:
30. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takova kobilka naše ale hlidačka .co ty gt jde pryč?nemužeš mi nafotit jak maš uchycenou tu navettu ještě prosimm
30. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tašku mám pobalenou skoro celou..........jen pak dodat věci před odjezdem.....
Zojonko....krásně rostete :wink:
30. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoji, korbička odešla už v pátek poštou. Ale jinak jsem přišla na to, že jde uchytit snadněji, než jsem to dělala já. Ne nejdřív korbu, ale nejdřív zvednout ten plast. Koukni na holý podvozek a ty stříbrné třmínky, směrem k tobě je černý plast a uprostřed je výřez na prsty...pulkruh. Musíš za to pořádně vzít (jde to ztěžka než to "ojedeš" a tahni k sobě nahoru, ono se to zvedne celej ten last. Pak nasad korbu na třmínky a ono si to sedne i na ten plast a je to. Já to dělala složitě a nejdřív jsem nasadila korbu a pak ten plast rvala s korbou tam a lámala si prsty, nechápu proč :confused: :sweat_smile: ...a pak jsem to jednou zapomněla při sundavání dát zpátky a došlo mi to, proč to dělám složitě. Zkus to, určitě to pujde :wink: . Pro GT 3 si přijedou v týdnu až z Hradce Královýho...korbička putovala do Liberce.
30. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a krásný den :slight_smile:
Kiki...tak na toto já jsem přišla hned :slight_smile:
31. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KIkimaru tak tvůj kočík bude jezdit v mém HK, tak až ho potkám, buduti referovat :slight_smile:
31. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ¨tak jsem s toho blbaaa
31. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoji, už to jde? Určitě ji máš danou dobře, jinak by ti padala...k tobě... :wink: . Jo jo, je to oblast Hradec Králové...se zeptám odkud jsou přesně, dorazí zítra. :wink:
31. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mam ji s tema nořičkama jinak mi proste nedrži
31. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak co všichni ještě 2 v jednom ?
2. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....já stále 2v1 :slight_smile: :slight_smile: zítra poradna,tak uvidím,jestli se tam dole něco víc pootevřelo :grinning:
2. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak piku už to mas za par tak třeba to bude brzoooo..
3. dub 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D
3. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Holky prosim kdo mate gt 3 s navetama prosim nafitte mi to jak je to upevnene z boku ja dnes potkala mocca navettu a ta je upevnena jinak než naše prosimmm..
3. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zoji já ho má u tchýně, ale dostanu se tam, ale nevím kdy....a co přesně chceš vyfotit bok kočárku?
5. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holčinky kupovaly jste si některá slunečník k PPGT3? a popř. jaký typ? díky
5. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jjj prosim bok proste at vydim jak to je nasatene jo a slunečnik na gt 3 jebojjj
malo copasuje je to široke tak musiš skusit,,
5. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...vzpomínáte jak jste mi posílaly ty odkazy na korbičku a sedačku? Tak jsme to nějak pořešili a včera nám přišla krásná zelená korbička i s autosedačkou a bází do auta. Moc pěkný, člověk by vůbec nepoznal, že je to použitý...takže jsem moc ráda a moc vám děkuju za odkaz...páč bez toho bysme to asi neměli, díky díky :slight_smile:

Teď už jen koupit sporťák a bude to...doufám, že bude všechno pasovat, korbička je model roku 2007 (teda myslím), ale snad to půjde v pohodě i na letošní sporťák. Žádné adaptéry nebo tak něco ke korbičce nebyly, takže to snad bude ok.
7. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem na to konečne přišla no tak vše je v pohodě jasne bude tii to pasovat neboj
7. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo používal tento sporťák s autohačkou, ale bez hluboké korbičky.
Budeme mít miminko v červnu a na léto mám po dětech Iglesinu, ta se nám bohužel nevejde do auta. Uvažovala jsem proto o Peg Peregu GT3 s autosedačkou na cesty do školy ap.
Chtěla jsem se proto zeptat, jestli se kočárek lehce skládá a tak. Díky moc za radu.
8. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky Piku už má Matyáška, jsem vyšťourala :slight_smile: takže další Peregáček GT3 je na světě....
8. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: superrrrrr tak to už se tešimee a kdyyy? tak ted už jsi na řade jen tyy..... ludva já jezdim sem tam se sedačkou po obchodaku ale jinak je a jek se sklada nevim neskladam mám velku auto uajiřdim s celim
8. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krása...gratulujeme Pikusko
:fearful:..a máš u nás tu vložku
:wink:
ludva: pokud zvažuješ PP GT3 ohledně skladnosti do auta. Nejspíš určitě vyzkoušet. Kočárek se skládá krásně, nejlíp ze všech co jsem měla, ale je oobří a zabral nějvíc místa ze všech námi vyzkoušených kočárů. Máme Fabii combi a vešel se tam jen na bok, napříč přes celý kufr, museli jsme mít celou dobu vyndané to shrnovací plato, a docela operace. Pokud máš krátkou Octavii, tam se takhle na bok vejde taky-plato zas sundat, jde to líp,místa je tam víc...a pokud velkýho Combi tak není problém, ale s malým autem nevím nevím...do jiných sedanů se nám nevejde (Opel Vectra, Honda Acord..).ani do krátkých aut ...jestli ti jde o skladnost, vyzkoušej... je opravdu veliký i po složení.
8. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc moc děkuju.
Byla jsem se na něj podívat a je opravdu nádhernej.
8. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se hlásím do klubu. :slight_smile: Dnes jsem objednala korbičku(starší) a zítra se chystám zajít objednat Gt3. Jen pořád zvažuji tu barvu. Ale asi vyhraje oranžová.
Ludva: můžu se zeptat o jaké uvažuješ ty? Díky.
8. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem červený, oranžový i zelený. Čekáme chlapečka, takže asi oranžová nebo zelená (ta asi víc).
Kočárek budu skládat několikrát denně - vozím větší děcka do školy a na kroužky. Ptala jsem se dneska v prodejně, jestli se musí sporťák hodně odstrojovat, než se na něj nasadí autosedačka, ale bohužel paní prodavačka tvrdila že jí to trvalo asi hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Možná, že se teda koupím jenom sporťák a bude. Paradoxně moje původní požadavky na kočárek nesplňuje žádný. Budu se s tím muset smířit. Ale tenhle se mi zatím líbí nejvíc, protože se mi zdá bytelný, prostorný, hodně polstovaný, velký košík a snadno se skládá.
Chtěla jsem se ještě zeptat, máte ke kočárku orig. pláštěnku? Nepromokne Vám ta bouda?
Před lety jsem měla na děcka taky Peg Perego a měl boudu a nánožník pogumovaný, super kočárek.
8. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta pláštěnka se tuším probírala o pár stránek dopředu.No já jsem konečně taky viděla obě, a jsem na vahách zelený nebo oranž? No zítra už to rozseknu. :slight_smile:
8. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten zelený je takový výrazný. Možná by na té oranžové nebyla tolik vidět špína. Ale jestli čekáš holčičku je krásná ta červená.
8. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludva když teda hodne jezdiš tak co golfky mám do auta switch pp daš na to vše jde to vše otočit dle potřeby a super se snima jezdi na cestovani a skldani parada..
8. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludva- máš vzkaz :wink: , jinak kdo by měl zájem, mám tady uplně novou pláštěnku na ten sportáček, ani jsme ji nevyužili, jen vyzkoušeli. Má šedý lem a zakryje komplet celý kočárek :wink: , stála kolem 260 kč, prodávám ji za 160 :wink:
8. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek