Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
11. únor 2011

@triowax ropzumím helel ve dvou a půlmto taky není výhra je rychlejší běhá..a hlavně je i těžší....jednou jsme šla bez a tak jsme si nadávala že nikdy vícešpinavá od bot začlo chcát zima ajá spocená na kalhotkách až......

triowax
11. únor 2011

@lucenek no já to beru podle nás, od dvou a něco jsme kočár nepoužívali. Takže všude už po svých

lucenek
11. únor 2011

@triowax kéž by u nás tak...
helel a co si půjčit? myslím www.spuntik.cz nebo www.malli.cz půjčí sedačku, golfky, za pětistovku

triowax
11. únor 2011

@lucenek jenže to jsou další finance.
Musím zaplatit poštu nebo ppl na odeslání do servisu, pak ještě za pujčení dalšího kočáru, další poštovné....

lucenek
11. únor 2011

@triowax no jo ale nic jineho se asi vymyslet nedá pokud nemáš kámošku coti něco půjčí na tu dobu furtlepší než zase kupovat

triowax
11. únor 2011

@lucenek no kupovat rozhodne nic nebudu. na to nemám finance.
A kdo má kočár doma, tak ho používá.
Sakra. Fakt naposled

triowax
11. únor 2011

A ještě je pani uražená, naštvaná, omlouvá své negativní hodnocení tím,že lidi píšou kraviny.
A že jsem nefér, že jsem to řešila s adminem.
A hlavně co řeším,že je kočár v záruce a že co bych chtěla. že temer novy, neježděný kočár za tu cenu nikde neseženu.

lucy.l
11. únor 2011

@triowax ahoj,taky jsem koupila jeté plika, taky se takhle kymácí, při jízdě táhnou do leva a po třetí jízdě (2x v oC a jendou venku ) mi upadlo přední kolečko ...

triowax
11. únor 2011

@lucy.l no dííík.
jako beru, kdyby s nima jezdila celou dobu a netvrdila mi, že je jetý tři měsíce.
Servisák chudák nechápal, co s tím dělala.
A ona je ještě uražená a já jsem neférová

Kdyby nabídla aspon slevu a uhradu poštovného do servisu

zajo79
11. únor 2011

http://brendon.sk/Products/List/detské kočíky_1... pri takychto cenach...sa oplati radsej novy.

triowax
11. únor 2011

@zajo79 odkaz nefunguje

triowax
11. únor 2011

@zajo79 tooo je mazec. kurz eura je na korunu 24. 180x24 vychátí kočár na cca 4500. jééééžiš to jsem neměla viděěěět.
Joo pani nabídla,že jí ho mužu vrátit.
Tak ted babo rad.

Ze slovenska je strasne drahe postovne. i kdybych někde ten rozdil nachrastila

zajo79
11. únor 2011
triowax
11. únor 2011

@zajo79 joo už jsem koukala i počítala. vyšel by cenou na 4320kč

zajo79
11. únor 2011

len ony nefunguju ako eshop... to je kamenny obchod, ak sa tam clovek dovola, ze ti nieco odlozia, tak by sa s nimi dala dohodnut.

triowax
11. únor 2011

@zajo79 noo jenže já to mám na Slovensko docela daleko a bez auta se pro něj nedostanu

triowax
11. únor 2011

No pani tvrdí,že ho tak měla od počátku. že si jako myslela,že to tak má být.

triowax
11. únor 2011

Dokážete mi prosím někdo zjistit, jak daleko je Bratislava od hraničního přechodu tuším v Sydonii??

lucenek
11. únor 2011

@triowax najed si na mapy.cz a můžeš si tak měřit vzdálenosti

triowax
11. únor 2011

a když budu uplatnovat normálně reklamaci u prodejce, musím poštovné hradit???

triowax
11. únor 2011

téměř 150km, to se mi nevyplatí shánět auto a cálovat někomu benzín

pikusa
11. únor 2011

@triowax hele škoda,že jsi daleko...kočár bych ti půjčila hned 😉
snad to nějak vyřešíš

triowax
11. únor 2011

@pikusa no nechat si ho tak jak je. a modlit se, bay se s ním ještě něco neposrajdilo

pikusa
11. únor 2011

@triowax no asi to tak dopadne.....
a neznáš někoho,kdo do Prahy jezdí???

kacka.l
11. únor 2011

@triowax poštovné ze slovenska není vůbec tak drahé, stojí to cca 10-15 eur, a pokud jsi kousek od přechodu, dá se poslat i poste restante na poštu na slovensku úplně u hranic a ty si jen dojedeš-to by tě vyšlo tak na 7 eur, já posílala na Slovensko a bylo to 9 eur.
Lucenek: ok, budu tam kolem 16.15. 🙂

lauritha
11. únor 2011

Chcela som sa spítať či niekto nevie kde predávajú na nette kočík peg perego gt3 complet moka,dakujem

triowax
11. únor 2011

@pikusa nemám, bohužel.
@kacka.l aha, puvodně jsem měla objednaný kocarek u pani ze Slovenska a ta mi tvrdila, že poštovné nejmín je 24 eur

kacka.l
11. únor 2011

@triowax Tak to ti fakt kecala. 😉

triowax
11. únor 2011

@kacka.l noo už je to jedno.
na nový prachy stejně už nemám, tak musím jezdit s tou hrůzou, co mi přišla

lucenek
11. únor 2011

@lauritha na mmb jsem jeden zahlédla.....ale moky moc nejsou