Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
13. únor 2011

@pikusa no jo.
jenže já jiný kočárek nemám kde sehnat na pujceni.
další prachy na nový taky ne.

pikusa
13. únor 2011

@triowax a nemáte u vás někde obchod,kde třeba jen půjčují?????
a nebo teda kamarádka se starším dítkem,co ho už nepotřebuje??

triowax
13. únor 2011

@pikusa nemám.

pikusa
13. únor 2011

@triowax blbý......já bych půjčila hned

triowax
13. únor 2011

@pikusa pujčovnu jsem tu žádnou nenašla. A popravdě bych další peníze za pujčení na měsíc ani nedávala.
A kamarádky mám skoro všechny s malýma dětma, které kočárkují.

pikusa
13. únor 2011

@triowax no jo,ted mě to napadlo,že to jsou zase další peníze......
Tak babo raď......a co ten doklad o koupi--pošle???

triowax
13. únor 2011

@pikusa prej mi ho poslala už ve čtvrtek. Ze začátkem týdne ho musím mít.
No já nevím, ale dopis vetsinou druhý strana má hned druhý den.
Doufám,že ho poslala doporucene a nebude se vymlouvat, ze se někde ztratil.

pikusa
13. únor 2011

@triowax hele a kolik je prckovi???
co nosítko nějaké????taky nikdo nemá na zapůjčení??

triowax
13. únor 2011

@pikusa 13 měsícu pryč.
Měla jsem manducu i šátek, ale ona to nesnasi.

triowax
13. únor 2011

Ale třeba když jsem před pár lety reklamovala nomada, prodejna mi poslala nahradni kocar. Treba to pujde, az zjistim kde pani kocar kupovala.

triowax
13. únor 2011

Ještě mě napadlo pani,co si ode mě koupila concorda zkusit poprosit, zda by jeste chvilku nepockala,nez ho odeslu.
Ale nejsem si jista,zda sporat potrebuje,nebo ceka miminko a chtela ho pro ocekavane mimi

pikusa
13. únor 2011

@triowax zkusit to můžeš.....

triowax
13. únor 2011

@pikusa nechci s naším problémem komplikovat jeste dalsim. chjo

lucenek
13. únor 2011

@triowax já ti nevím mě přijde at tu napíšem cokoli reálneho tak všecko špatně
jako já nemít kočík tak prostě 500ti stovku třeba obětuju za půjčení nebo si ten rozviklaný nechej do další výplaty...ale to asi taky nechceš číst, to je pak taky těžký radit
je dost second nandů ,kde tyto služby mají nebo velké eshopy...
@pikusa ano ano jdu pokračovat zrovna obědvám pak to zalomim

pikusa
13. únor 2011

@lucenek dobrou noc 🙂

triowax
13. únor 2011

@lucenek když pak všechny ty náklady naví sečtu, tak kočár nestál 4000, ale pomalu o 1000 víc, proto to počítám.
A to co je reálné pro tebe, neznamená,že je reálné pro mě.
Ale pardon, nebudu obtěžovat.

pikusa
13. únor 2011

@triowax počkala bych na papír,co paní pošle.....do kdy by měl být v záruce?????

lucenek
13. únor 2011

@triowax hned se neurážej, napsalal jsem jen názor, ono je pak těžko radit, v tomhle bohužel, pokud si tvůj manža na to netroufá tak holt bez kočáru, ale já bych si na tvém místě koupila ty lítačky co prodává tesco apod hauck stojí kolem 600Kč, prostě bych to obětovala a nějakou dobu takto překlenula, než se trápit tahat dítě na rukou, nákupy.

triowax
13. únor 2011

@pikusa to právě nevím. Když jsem se jí ptala kdy byl kupovany, tak mi napsala, že neví, že by měl být v záruce ještě tři měsíce.

triowax
13. únor 2011

@lucenek já se neurážím. jen pro někoho je holt i těch 600 navíc dost.
Ted jsem jen nepochopila, na co si má manžel troufat???
A těch rad bylo že si mám kočár pujčit od kamarádky, nemám možnost, kamaradky kocarky pouzivaji.
Nosítko - nechce se nosit, proto jsem satek i manducu prodala. Kdyby ano, neresim kočar.
A pujčovna - jednak tady o žádné nevím, a jak jsem psala další peníze navíc.
Když to fakt sečtu tak normálně to vychází jako nový kočár, kdybych na něj měla, tak jsem ho koupila rovnou.
Sama nejsem rozhodnutá, jak tohle vyřešit, zvažuju, hledám řešení.

lucenek
13. únor 2011

@triowax řešení jiné už není...teda aspon mě nenapadá
1.půjčit-výdaje navíc
2.koupit lítačky, výdaje navíc
3.opravit-kdyby si manžel troufnul seřídit golfáče sám
4.nechat a jezdit tak
A ještě doufej at neplatíš tu opravu od kenya....i když jsou relativně v záruce...tak bohužel vady způsobené nešterným zacházením ti daj k úhradě a je jim jedno , že tys to nebyla....takže zase možný výdaj navíc

pikusa
13. únor 2011

@triowax 3 měsíce je dost......to s ním ještě pojezdi...pak to zjara pořešíš....
já ted někde viděla sice jetej kočárek,za 300......tak bych našla něco takového,to by jsi do jara mohla našetřit,pak tamten reklamovat a pak zase ten levnej za stejnou cenu prodat

triowax
13. únor 2011

@lucenek v kenyu mi tvrdí že bud reklamace nebo servis, když je kočár v záruce se platit nebude.
Ted je důležité, aby v zaruce opravdu byl a přišly ty doklady.

@pikusa jak jsem psala na emimi. pokud by v zaruce byl do dubna a dal, tak s ním do dubna vydržím, v dubnu přijdou daně a jiné finance, tam problém koupit nové už nebude, tyhle pak nechat zeservisovat a pokud bude v pořádku, prodám je a nové si nechám.

Jedna další možnost, pani pod hrozbou negativního hodnocení, psala, že jí ho mám teda vrátit, tak fakt vrátit a vybrat jiný - nový golfáč do 4000.

A nebo, domluvit se s pani,které mám posílat concorda, zda by týden, dva vydržela, než zaservisují golfáče. Pak bych to řešila dál, v jakém by byly stavu po servisu.

triowax
13. únor 2011

@lucenek a ještě k tomu kenyu a té uhradě. proto jsem chtěla, aby si kočár vyreklamovala pani, aby tam zavolala, domluvila to a já už bych je tam holt poslal na své náklady (ale jejím jménem), ale další náklady by si hradila ona.
Když mi tvrdí, že ho takhle už koupila nový a proto ji nenapadlo, že je to nějaká vada

pikusa
13. únor 2011

@triowax v tom případě bych ho vrátila.....a našla jiné a nové......

triowax
13. únor 2011

@pikusa joo koukám po netu na kočárky a jsem bezradná, co vybrat. 😒

triowax
13. únor 2011

@pikusa jéé to je.
ještě jsem videla pani, z dalky to vypadalo jako plika a byla to znacka boo boo???