Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
13. únor 2011

@pikusa ten první odkaz, to je on

pikusa
13. únor 2011

@triowax taky pěknej.....ale mě se líbí ten lothus 🙂
jen píší 10.5 kg.....ale mě váha kočárku nějak nevadí,nikam ho netahám

triowax
13. únor 2011

@pikusa já jo. zvedám do mhd.

pikusa
13. únor 2011

@triowax aha...takže nějaký lehčí co by to chtělo

triowax
13. únor 2011

@pikusa tak ony ty plika nemaji o moc min.
ale s nakupem a ditkem,uz to pak poznat je no.

lucenek
13. únor 2011

tak nic a co jane energy?

pikusa
13. únor 2011

@lucenek to už jsem dávala....
ten se mi totiž mooooc líbí§
já koupila Pliko použité a až pak našla tyto 😒

pikusa
13. únor 2011

@lucenek nooo ty má kámoška a dobrý....
jen na matese mi přišly ouzký....ale dle matese se to nedá brát...je obřík

lucenek
13. únor 2011

já taky s nima max spoko.....perfektně jezdí...při utíkání se přední neviklaj i kdyžnejsou zaaretovaný, doš akorát a lehkýýýý vynesu je i já

lucenek
13. únor 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40816849&tab=0
ten jsme měla taky a dá se vynést

pikusa
13. únor 2011
kacka.l
13. únor 2011

Tak za mě já bych kočár paní vrátila, ať ti vrátí náklady na poštu.Hned bych si vybrala jiný.

pikusa
13. únor 2011

Tak jsem se přesunula k našim 🙂

kacka.l
13. únor 2011

Nebo tento, ale asi bych si klidně koupila ten lothus, moc krásný.
http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/sportovni-...

pikusa
13. únor 2011

@kacka.l taky bych šla do lothusu 🙂

ivett
13. únor 2011

tak já si přečetla,co se tu řešilo s těma golfáčema a neváhala bych a rozhodně je paní vrátila...za ty prachy bych koupila jiné nebo si něco přidala a koupila nové, jako ty 4tisíce mi ani nepřišly jako nějaká super cena...

ale mě osobně se nelíbí golfky zatím žádné, snad jen nuuna, ale nevím no, doufám, že si vystačíme jen s gt3 😀

triowax
13. únor 2011

Ivet, jenže ona první o vrácení nechtěla ani slyšet, to byl jeden z problémů,
Při vracení zboží, nemám nárok na vrácení poštovného.

A ted k těm kočárkum.

Měla jsem v merku neco jako je ten babypoint, akorat me od nej zrazovali, ze jak nema tu trubku pod sedakem,ze jak do nej dite sedne, ze strasne klesa dolu.
Janecka jsou moc uzke.

Nuna se mi líbí, jen váhám, že nemá to madlo před dítko a malá se za něj v ždycky drží.

kacka.l
13. únor 2011

@ivett Souhlasím, nunička je krásná, a teď vyjde nová polohovací až do lehu. 😀

triowax
13. únor 2011

a co mamas and papas ora nebo luna?

ivett
13. únor 2011

triowax, jj já jsem to četla, ale pak ti řekla, že jí ho vrátit můžeš, tak bych neváhala a šupem jí ho poslala...

nuna se mi líbí vzhledově moc, ale já tomu prd rozumím, golfky vůbec neřeším a nevím, co je u nich podstatné nebo tak, takže já jedu čistě podle designu a to by prošly jen ty nuny 😀

kacka.l
13. únor 2011

Nový ale stojí kolem 7000 a pochybuju že za 4000 koupíš solidní. To bude jako to pliko a to nové stojí už od 5500,-
Jinak jsou jako hezké.

triowax
13. únor 2011

@ivett ještě mě napadlo, když po reklamaci a servisu nebude oprevený, že se s ní domluvím na vrácení po tom servisu, ale nevím jak tomu bude přístupná.
A to by chtělo,aby ten servis domlouvala ona, aby věděla, že na tom servisu byl.

triowax
13. únor 2011

@kacka.l jen se mi zdálo, že je pevnější,než klascké golfáče, že by nemusel bt tak rozhrkaný. A zkusit vybrat prodávajací tady z okolí a okouknout naživo

kacka.l
13. únor 2011

Já mám nunu jako golfky a alternatiu k těžké gt3 a musím říct, že je to skvělá kombinace. 🙂 😀

Lucenku: včera jsme testli rukávník a je fakt booožíííí. Dokonce nám v něm bylo s manžou hic. A jak jsi říkala, toto je první věc, co mi pochválil. 🙂

ivett
13. únor 2011

na eshopbaby mají teď nunu za 3990kč 😉

no jako upřímně, já být tou prodávající a mít takový problém a slíbit, že mi ho můžeš vrátit, tak bych asi na žádné jiné výmysly už nepřistoupila, prostě buď mi je vrať nebo si je nech, ale uvidíš jak bude tomu přístupná ona no...
já bych se jich zbavila co nejdřív to jde a vzala zpět ty prašule a koupila něco nového, je to otázka pár dnů, to se snad dá vydržet...

kacka.l
13. únor 2011

@triowax Tak to já bych asi zase taky nechtěla. Víš co , říkala bych si nevím co s tím kočárem dělala třeba dva týdny, na to ti podle mě nepřistoupí. Navíc ti určitě napíšou, že ti reklamaci neuznají, protože takhle vykotlané určitě nebyly, nesprávné užívání a tak. Vím o čem mluvím-PP reklamace neuznávají- já chtěla reklamovat boudu a dopadlo to tak, že jsem kupovala celou novou na vlastní náklady.

ivett
13. únor 2011

kacka, tak já bych ty nunu taky brala pak možná k gt3, ale zatím si vystačím jen s ním, uvidím až bude malá chodit, bude těžší a tak, pak možná změním názor a těžký gt3 zkombinuju s něčím lehčím...

jinak mluvíte o emitex rukávníku? já ho mám objednaný už týden ještě s návlekama na kola a uni nánožníkem na autosedačku a ještě nedošel 😠 teď má nasněžit, tak snad co nevidět dojde ať taky ozkouším, už se těším...