Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
17. únor 2011

@lucenek hele,denně vstávám s Matesem po 6,když se zadaří,vstává v půl 7
tak dnes měl holt službu tatínek

veronka
17. únor 2011

tak ja som dnes volala do jednej predajne v BA a majú posledné 2 kiwíčka, cena 462 €, a musím dať vedieť do večera ci ho chcem zarezervovat alebo nie, tak som zufala, ani som ho nevidela nazivo. nechcem zas kupit dalsiu kravinu

veronka
17. únor 2011

nebudem banovať určite?

lucenek
17. únor 2011

@pikusa no jo no....... 😀 ale závidím do desíti 😵
@veronka mno já bych zas a znova do gt3 šla ..ale tvoje prachy to jsou.....já hlasuju PRO

valentinuska
17. únor 2011

@veronka já GT3 taky mohu jenom doporučit 🙂

veronka
17. únor 2011

tak som bola s kamoskou co ma gt3 vonku,a teda poviem vam,ta gt3 je fakt obor oproti tomu mojmu,aj na dlzku je dost velky. som s nim jazdila,ale je to riadny nezvyk,ked mam stvorkolku. a moc sa mi nelubi ta strieska,akasi velka a keby na nej bolo aspon okienko az vidime na deti.

kacka.l
17. únor 2011

Stříška je právě perfektní hlavně v létě proti slunci, ale i v zimě, je hrozné, jak jsou některé sporťáky otevřené.

kacka.l
17. únor 2011

Veronka kuk🙂

veronka
17. únor 2011

@kacka.l ale to je skor na leto ako na zimu,nie? inak nehybe sa ta rucka trochu? ste ma prehovorili,uspim maleho a idem tam zavolat. KIWICKOO budes nase.

kacka.l
17. únor 2011

@veronka Ručka se hýbe každému, prostě to tak PP mají, já jsem z toho byla zpočátku na nervy, protože jsem měla na starém ručku pevnou, ale zvykla jsem si. Veronka, rozhodni se sama, ne každému gtčko padne. 😉

Jinak je to asi na léto, ale když potřebuješ kuknout, jen to nadzvedneš. 🙂

mpavlinka
17. únor 2011

Čau holky 🙂

Tak dneska fakt naposled v Navettě venku, dám na vás a zítra nandám sporťas. Nikouš je tam narvaná chudák malá a kámoška mne dnes seřvala že týrám dítě v malé korbě 😀
Potřebuju vaši radu. Myslíte že můžu dát Nikču ještě do otočenýho sporťasu nebo už je to bez pásů blbost 😖

pikusa
17. únor 2011

@mpavlinka jestli bude otočená,bude to jen leh....hele zkus a uvidíš,vždyt boudičku přendáš vždycky

mpavlinka
17. únor 2011

@pikusa no nám leh vyhovuje, jí se v korbě líbí a v kočíku dost času stále spí 😵. Nikdy se mi v kočáře zatím nejevila snahu obracet, tak to asi zkusím 🙂

pikusa
17. únor 2011

@mpavlinka jasně......stejně jí nebudeš poutat ne????bude zabalená ve fusáčku,tak to nepotřebujete ted

mpavlinka
17. únor 2011

@pikusa no kdybych ji dala po směru jízdy tak bych ji poutala ale takto nebudu 🙂

pikusa
17. únor 2011

@mpavlinka já teda v zimě nepotala ani po směru 😀

kacka.l
17. únor 2011

Nepoutám v zimě doteď, fusak mám neprostřižený. 🙂 Jinak vám, že jedna maminka, otočila i ten potah, nevím jak, já to nezkoušela, ale jde to. Hlavně já mám zafixované nevím proč, že v poloze v leže musí do zádíček tlačit ten zobák.

veronka
17. únor 2011

baby hodte foto,alebo linky ake mate fusaky. inak ta pani z mmb sije nanozniky z takej istej latky ako su origos? je v gt podlozka?

pikusa
17. únor 2011

@kacka.l hele,asi netlačí....mates si nestěžoval 😀

pikusa
17. únor 2011

@veronka já mám emitex....
Vložku jsem si nechala ušít
a nánožník není úplně ta stejná látka......ale je super

veronka
17. únor 2011

kiwicko mame rezervovane,dufam,ze si nan zvyknem po tej stvorkolke. mne sa paci aky je velky sportak,asi najvacsi zo vsetkych kocikov,ze?

pikusa
17. únor 2011

@veronka gratuluju....a co syn,ty aby sis zvykla 🙂

kacka.l
17. únor 2011

Veronka mám taky emitex, ale prodávám a chci kaiser, zdá se mi praktičtější, nikdy se mi nelíbily, ale mám vyhlídlý tento.
http://cs.sen-deti.cz/fusak-kaiser-iglu-thermo-...

pikusa
17. únor 2011

Jo ještě vlastně mám thermo fusak od Tchiba 🙂

mpavlinka
17. únor 2011

@kacka.l já mám taky emitex, ale dneska měla příbuzka na bagaboočku kaiser a zdá se mi super 🙂 V poloze vleže si nemyslím, že by tam něco vadilo.

valentinuska
17. únor 2011

@veronka já mám Aesthetic a chtěla bych Lodger Bunker 🙂

kacka.l
17. únor 2011

No ten tchibo mám taky za 249,- jak tu agitovala Lucenek, a právě je super, se mi osvědčuje lépe než emitex.

kacka.l
17. únor 2011

Veronka mám tentýž, ale limetka černý, je pěkný.

veronka
17. únor 2011

@kacka.l a tento by sedel do pega: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9894260

davate na fusak aj nanoznik? akx je rozdiel medzi zimnym nanoznikom a origos?