Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
20. únor 2011

Dají se koupit už i za 11400,- musíš hledat. 😀 😀
Nebo tady, ale je dost drahý, zato je tui hodně fotek
http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-g...

lucenek
20. únor 2011

no.....to bys měla...ale zase ty budeš denně drandit s kočikem a věř mi to se pak člověk unadává když se nadře, něco blbne nebo nevyhovuje...za ten klid ti to stojí minimálně dva roky.... 😉

pikusa
20. únor 2011

Jo PP je z těch dražších.....ale dítko v tom vozíš denně...je to pro jeho pohodlí..takže pro mě cena nerozhodovala

evatk
20. únor 2011

@karmenta tak zkusit ušetřit na použité korbě a autosedačce 😉

karmenta
20. únor 2011

@kacka.l tak to beru, to je hned jiná suma 😀
@lucenek
@pikusa
@evatk
no my máme ted Peg Perego hluboký kočár, nevím jaký je to typ, máme jej od známé co ho koupila ale nikdy nepoužila. Dokoupili jsme si na to autosedačku a je supr. Zatím jsme tedy s obojím maximálně spokojeni, proto jsem koukala po sportáku Peg Perego.
Bohužel, 11tis za sporták dát nemůžu, budu teda koukat a vyčíhávat bazárek kdyby tam byl červený 2009. 🙂 Máme ještě tak půl roku určo čas, možná i dýl, tak snad se něco naskytne 🙂

pikusa
20. únor 2011

@karmenta no jasan,máš čas,do té doby něco najdeš 😉

kacka.l
20. únor 2011

Tak to jo, použité jsou kolem 7000,- i červené.

lucenek
20. únor 2011

@karmenta jj číhej číhej to máš ten velo podvozek a cula korba že? houpací

lucenek
20. únor 2011
lucenek
20. únor 2011
lucenek
20. únor 2011

http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-g...
tady u nás v Ov se prodává coralo 2008

lucenek
20. únor 2011

http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-g...
to je snad kol 2006 ty přechody na boudě jsme snad ještě neviděla

kacka.l
20. únor 2011

Lucenku, to není corallo, ale tango 08, corallo je až 09, a má ho Pikuska. 😀 😀 😀 😀
Jdu kuknout na to poslední.

kacka.l
20. únor 2011

Podle mě paní přešívala, má to v místech druku, asi se jí vyrvaly nebo tak, pochybuju, že by to tak bylo originál, a je to barva mod verde-2007. 😀 😀 😀 😀

lucenek
20. únor 2011

@kacka.l já si ty dvě dycky pleto coralo a tango...... 😀

pikusa
20. únor 2011

@lucenek teda ty jsi špion 🙂

mpavlinka
20. únor 2011

Čau holky! Tak vám musím napsat, páč máma mi konečně pochválila peg 😀 🙂 😵 Jsme jeli po krásný rovný asflatce a máma že ten kočár je fakt bomba. Jsem moc ráda 🙂
JInáč jsem se už rozhodla, golfáč chci plika, nic se jim nevyrovná. Nikča v nich byla mooc spokojená, jen váhám jesi koupit switch nebo normoš...

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka snormoš se ti líp pojede switch má jedoduché kolca od síčka a nif mof teda

evatk
20. únor 2011

@mpavlinka a jaký je mězi něma rozdíl?

mpavlinka
20. únor 2011

@evatk no switch jde směrem k mamce 🙂 Což bych třebas v metru kde jezděj různý socky docela ocenila 🙂

@lucenek jo určitě ta kola jsou lepší 🙂

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka heleto máš fuk obecě díťata radši čumákujou koolem a je jim šumajda na co než na mámu...jo a jezdit pozadu by se mě jako miminu nelíbilo 😀

lucenek
20. únor 2011

jo to je klasické switch já myslela že myslíš switch easy drive ten má kolca síčkové a spojenou rukojeť

evatk
20. únor 2011

@mpavlinka jo tááák, díky 🙂

lucenek
20. únor 2011

já ted prodala sí ale nefungovaly přes sbazarmaily radím ti písnot či zavolat na číslo.....

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek jojo to je pravda, Nikča byla celká nadšená v golfáčích že čučí ven 🙂 Jen já bych prostě radši kdyby to šlo i směrem ke mně. No uvidím.

kacka.l
20. únor 2011

@mpavlinka Ty kiwičkové jsou hezčí. 😝 😀 Pavli, ale prý jsou hodně těžké a tuším, že jsem četla, že někdo nadával na opěrku nohou, ale vy jste ještě pidi, a když tak je zase vyměníš, ne 😀 😀 😀 ???

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l o té váze vím, je to jejich nevýhoda. Opěrka nohou jo? Hele jsem ráda za jakýkoliv rady, právě že už měnit nechci 😀 Už jsem rošád s kočárama absolvovala dost 😀

lucenek
20. únor 2011

no právě váha jánevim furt mám za to že golfáče maj být lehké co je nad 8kilo samostatně je dost, dle mě...bo sjme malá a hovno unesu 😀