• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Dají se koupit už i za 11400,- musíš hledat. :grinning: :grinning:
Nebo tady, ale je dost drahý, zato je tui hodně fotek
http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-gt3-praha-o5336255.html
20. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no.....to bys měla...ale zase ty budeš denně drandit s kočikem a věř mi to se pak člověk unadává když se nadře, něco blbne nebo nevyhovuje...za ten klid ti to stojí minimálně dva roky.... :wink:
20. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo PP je z těch dražších.....ale dítko v tom vozíš denně...je to pro jeho pohodlí..takže pro mě cena nerozhodovala
20. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta tak zkusit ušetřit na použité korbě a autosedačce :wink:
20. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l tak to beru, to je hned jiná suma :grinning:
@lucenek
@pikusa
@evatk
no my máme ted Peg Perego hluboký kočár, nevím jaký je to typ, máme jej od známé co ho koupila ale nikdy nepoužila. Dokoupili jsme si na to autosedačku a je supr. Zatím jsme tedy s obojím maximálně spokojeni, proto jsem koukala po sportáku Peg Perego.
Bohužel, 11tis za sporták dát nemůžu, budu teda koukat a vyčíhávat bazárek kdyby tam byl červený 2009. :slight_smile: Máme ještě tak půl roku určo čas, možná i dýl, tak snad se něco naskytne :slight_smile:
20. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta no jasan,máš čas,do té doby něco najdeš :wink:
20. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo, použité jsou kolem 7000,- i červené.
20. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta jj číhej číhej to máš ten velo podvozek a cula korba že? houpací
20. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
20. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-gt3-completo-navetta-fusak-nymburk-o5094734.html
to je snad kol 2006 ty přechody na boudě jsme snad ještě neviděla
20. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucenku, to není corallo, ale tango 08, corallo je až 09, a má ho Pikuska. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu kuknout na to poslední.
20. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Podle mě paní přešívala, má to v místech druku, asi se jí vyrvaly nebo tak, pochybuju, že by to tak bylo originál, a je to barva mod verde-2007. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l já si ty dvě dycky pleto coralo a tango...... :grinning:
20. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek teda ty jsi špion :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky! Tak vám musím napsat, páč máma mi konečně pochválila peg :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: Jsme jeli po krásný rovný asflatce a máma že ten kočár je fakt bomba. Jsem moc ráda :slight_smile:
JInáč jsem se už rozhodla, golfáč chci plika, nic se jim nevyrovná. Nikča v nich byla mooc spokojená, jen váhám jesi koupit switch nebo normoš...
20. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka snormoš se ti líp pojede switch má jedoduché kolca od síčka a nif mof teda
20. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka a jaký je mězi něma rozdíl?
20. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evatk no switch jde směrem k mamce :slight_smile: Což bych třebas v metru kde jezděj různý socky docela ocenila :slight_smile:

@lucenek jo určitě ta kola jsou lepší :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka heleto máš fuk obecě díťata radši čumákujou koolem a je jim šumajda na co než na mámu...jo a jezdit pozadu by se mě jako miminu nelíbilo :grinning:
20. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je klasické switch já myslela že myslíš switch easy drive ten má kolca síčkové a spojenou rukojeť
20. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka jo tááák, díky :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já ted prodala sí ale nefungovaly přes sbazarmaily radím ti písnot či zavolat na číslo.....
20. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek jojo to je pravda, Nikča byla celká nadšená v golfáčích že čučí ven :slight_smile: Jen já bych prostě radši kdyby to šlo i směrem ke mně. No uvidím.
20. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka Ty kiwičkové jsou hezčí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pavli, ale prý jsou hodně těžké a tuším, že jsem četla, že někdo nadával na opěrku nohou, ale vy jste ještě pidi, a když tak je zase vyměníš, ne :grinning: :grinning: :grinning: ???
20. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l o té váze vím, je to jejich nevýhoda. Opěrka nohou jo? Hele jsem ráda za jakýkoliv rady, právě že už měnit nechci :grinning: Už jsem rošád s kočárama absolvovala dost :grinning:
20. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě váha jánevim furt mám za to že golfáče maj být lehké co je nad 8kilo samostatně je dost, dle mě...bo sjme malá a hovno unesu :grinning:
20. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek